Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Стрільця, від Марфи Бомбушкар


Один з найважливіших місяців у році для Стрільців – це червень. Цей місяць, кожен рік по циклу, допомагає Вам усвідомити свої потреби, свої проекції і потреби від відносин, свої стосунки. Він допомагає почати нові стосунки і розірвати старі (якщо ті вже віджили своє), допомагає знайти кохання і забути стару любов. Ось і цього року, він буде дуже орієнтований на сферу відносин! Особливо в цьому, оскільки, зараз дуже багато планет особистих в знаку Зодіаку – Близнюки.

2 червня, плюс мінус 5 днів – важливий термін, коли Ви, Стрільці, поглянете на себе і свої стосунки. Ви можете вирішити змінити щось у своєму житті саме зараз, а може, зважитеся змінити щось у відносинах. Це час, дні, коли Ви будете серйозніше звичайного, тому що так стали зірки. Гарний час для зміни своєї особистості, іміджу, своїх цілей і планів. Гарний час для усвідомлення себе і своїх бажань. Особливо гарний цей період для довгострокових планів, будь вони пов’язані з Вашої особистістю або сформованими відносинами. Цілком імовірний конфлікт між Вами і Вашим партнером в ці дні, особливо він, може стосуватися рішення про перехід відносин на новий рівень (заручини, вибір дати весілля, діловий контракт (саме діловий, так як партнери бувають не тільки любовними, а й діловими)) , іншими словами кажучи – конфлікт інтересів пов’язаний з правилами і цілями.

Починаючи з 9 червня по 21 червня – енергії у сфері відносин буде так багато, що або її потрібно буде кудись спрямувати або готуватися до війни. Це дуже-дуже активний період у відносинах, згадайте, як змінилися Ваші відносини, з партнерами починаючи з 12 травня? Ось зараз це все можна помножити на 3! А у деяких Стрільців, настільки «вогненний» період буде з 6 червня по 25 червня! Це гарний час, якщо є куди направити енергію, займайтеся спортом зі своєю коханою людиною, а з діловим партнером підіть вирішувати ділові питання з конкурентами і ворогами!

З 13 червня по 19 листопада Стрільці можуть відчувати бажання повернутися до старого, особливо якщо це стосується Вашого образу життя, стилю та іміджу. Але особливо сильно бажання повернутися назад буде пов’язано з будинком! За ці півроку, майже, Ви можете зважитися доробити покинутий в будинку ремонт або більше уваги приділяти «забутим» родичам, повернуться старий сімейні та домашні питання. У цей час Ви навряд чи з притаманною Вам легкістю будете змінювати місце проживання і образ. Не варто купувати нерухомість в цей час.

15 червня, плюс мінус 5 днів – дуже сильний фокус на відносини і партнерів! Це буде пік, в ці дні Ви можете, як розлучитися з існуючим партнером, так і набути нового, або перейдете на новий рівень в існуючих відносинах. У ці ж дні Ви будете вкрай емоційні, так що, спробуйте тримати себе під контролем, якщо не хочете скандалів! Це час нового, якщо старе не хоче рости! У ці дні дуже багато планет будуть в сфері Ваших партнерських відносин, яка відповідає за подружжя і в якійсь мірі любов, партнерів по бізнесу і ворогів. Складно сказати, що ж Вам чекати з таким планетарним каламбуром, але можу точно сказати – щось ВАЖЛИВЕ! Я б порадила Вам, почати щось нове, якщо Ви хочете! Не побоятися і почати! Відкинувши всі сумніви!

15 червня настане ще один період. Але для початку, давайте згадаємо, як почався для Вас 2015? Ви відчули якусь затримку «згори», складніше стало «сяяти», менше стало вітальних сил, на Вас навалилося більше обов’язків, які потрібно нести, та й про різні обмеження теж подумайте? Скажімо так, Ви, Стрільці, почали дорослішати. Особливо сильно це мали відчути ті Стрільці, які народилися в листопаді. Але з 15 червня по 18 вересня ці «камені» впадуть з Ваших плечей, а потім, потім все повторитися знову і вже до 2017 року. Час дорослішати і вчитися розраховувати свої сили і можливості.

З 16 червня і по 1 липня – чекайте «тонкої» удачі в сферах пов’язаних з подорожами, судами, освітою, а так само любові, творчості і дітками. У цих сферах, дуже ймовірно, відбудуться несподівані зміни на краще! У ці дні, з 16 червня по 1 липня, Ви можете і не помітити, що сталося, але з часом Ви усвідомлюєте це!

Починаючи з 25 червня по 9 серпня – у Стрільців зростуть витрати, вони просто стануть більше звичайного і ймовірно, що частіше траплятимуться несподівані витрати. Але з іншого боку, в ці дні Ви більше активніше будете брати гроші в борг, а може, і зважитеся піти і зажадати повернення боргів. Ви людина щедра, але завжди потрібно платити за рахунками.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в червні 2015

2 червня, плюс мінус 5 днів – важливий період для усвідомлення себе. Ймовірно, що в ці дні Ви усвідомлюєте свої бажання до партнерських відносин.

З 9 по 21 червня – занадто активна сфера відносин.

15 червня, плюс мінус 5 днів – особливо важливий період для відносин. Перечитайте гороскоп ще раз!

З 15 червня по 18 вересня – з Ваших плечей впаде багато каменів, жити стане легше, а потім знову …

З 25 червня по 9 серпня – більше витрат!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173