Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


Місяць фінансово орієнтований, гроші, доходи, витрати, інвестиції, кредити, борги, спадщина та багато інших питань, які пов’язані з фінансами і матеріальними накопиченнями, будуть хвилювати Скорпіонів перших 3 тижні місяця. Кінець місяця, після 20тих чисел, буде значно краще! Ну і найважливіше, повернуться старі проблеми, які пов’язані з Вашою «активністю», «сяйвом», самореалізацією, питання і проблеми в сферах, які були у Вас з початку 2012 року по січень 2015!

2 червня, плюс мінус 3 дні – всю Вашу увагу буде звернено до фінансів, накопичень, способів заробітку і джерел. Це час, коли Вам необхідно усвідомити свої фінансові можливості, зрозуміти, що ніщо не вічне під Місяцем. Так, зараз у Вас скорочуються доходи і зростають витрати, але це можна пережити, потрібно лише почекати. Я б не радила витрачати гроші зараз, до 12 червня мінімум. У ці дні і в середині місяця, Ви занадто «слабо» будете розуміти свою фінансову сферу, можете занадто «мрійливо» ставитися до неї. Але відмінність буде в тому, що спочатку місяця Ви будете відчувати нестачу грошей, виснаження джерел доходів. А ось в середині місяця – Ви, можете, занадто «мрійливо» ставитися до своїх витрат і «чужих грошей».

Починаючи з 5 червня і по 21 червня (а для деяких Скорпіонів з 9 по 21), Ви можете відчути брак енергії, точніше, Ви можете відчути, що енергія є, але вона «не Ваша». У ці дні Ви, ймовірно, будете дуже дратівливі й скандальні. У ці ж дні дуже сильно зростуть Ваші витрати. І в ці ж дні, спробуйте, бути обережніше, щоб не травмуватися. Не особливо вдалий час для операцій (хірургічних), але є висока ймовірність, що такі несподівано можуть відбутися.

Хочу Вас трохи засмутити, з приходом 2015 Скорпіони відчули, що з їх плечей впав камінь, особливо ті, хто народився в середині листопада, але зараз цей камінь повернеться на Ваші плечі. Згадайте початок 2012 року і період до кінця, грудня місяця, 2014? У яких сферах Ви відчували обмеження? Вистачало Вам сил та енергії, творчості, самовираження? Після настання 2015 року, Ви відчули, що жити стало легше. На жаль, в період з 15 червня по 18 вересня – проблеми в цих сферах повернутися, але не тікайте від них! Погляньте їм в обличчя і вирішите їх, інакше, на жаль, вони можуть тривати ще 15 років …

15 червня, плюс мінус 3 дні – знову увага буде звернена до фінансів, але в цей раз, уже пов’язано з кредитами, боргами, інвестиціями, спадщиною, іншими словами кажучи, отриманням грошей від інших людей, а не заробітком. Це хороший період для інвестування, можете надіслати запит на повернення боргу або погасити кредит. Час вдалий для початку нового проекту із залученням зовнішніх фінансів. Гарний час для отримання спадщини, поділу майна, всього що пов’язано не з Вашими грошима – оперуванням чужими грошима.

А з 25 червня вже почнеться хороший енергетичний період для Скорпіонів, який триватиме до 9 серпня. До того ж, з 25 червня по 9 серпня, Ви станете більш активні в сфері поїздок, навчання, покровительства (можете самі почати протегувати над кимось). У цей час більше енергії будете витрачати на своє навчання, пізнання світу, поїздки та спілкування з іноземцями. Можете захотіти диктувати свої правила гри покровителям і іноземцям, від чого, ймовірно, будуть виникати скандали. Але Ви ж Скорпіон, Ви любите керувати «в тіні». У цей час не бажано вирішувати судові питання.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – увага звернена до заробітку, способів заробітку, накопичень.

З 5 червня по 21 червня – ймовірно, брак сил, або велику кількість енергії але «не Вашої». Збільшення витрат.

15 червня, плюс мінус 3 дні – фінанси, гарний час для початку нових фінансових проектів.

З 25 червня по 9 серпня – Ви станете більш активні в сфері поїздок, навчанні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,379