Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Риб, від Марфи Бомбушкар


Місяць червень буде дуже багатим на події в домашній сфері для більшості Риб. Але на початку червня Вашу увагу буде звернено до цілей і кар’єри, а вже з середини місяця і до початку липня до сім’ї. Цей місяць порівняно з травнем буде вже значно активніше, емоційніше, більш бурхливий і насичений.

2 червня, плюс мінус 5 днів – важливий період, який буде пов’язаний з кар’єрою, досягненнями, репутацією, цілями. Я думаю, що в ці дні у Вас станеться усвідомлення Ваших кар’єрних перспектив, Ваших життєвих цілей і прагнень. Це момент, коли можна задуматися про своє робоче місце і вирішити або підніматися вгору по сходах, або змінити сходи. Хочу додати, в ці дні можна приймати рішення, але дуже обережно і діяти починати після 12 червня! У ці дні Ви будете дуже вже мрійливі щодо свого становища, можете повністю не усвідомлювати ситуацію, що склалася. Якщо Вам запропонують підписати новий договір про роботу, попросіть час на обдумування. Не варто поспішати. Але з іншого боку – прислухайтеся до своєї інтуїції! Вона зараз буде у Вас дуже сильна і ловіть момент, якщо є шанс – приймайте, але попросіть почекати.

Ще з травня місяця у Риб настав період «повернення» у відносинах або переоцінка існуючих. Ви може бути більше часу почали приділяти своїм старим партнерам або порівнювати існуючих зі старим. В цей же час, у Вас «повернулися» старі теми пов’язані з будинком і сім’єю. Вам складніше стало налагоджувати, в ці дні, нові відносини і вирішувати нові сімейні питання, але легше стало зі старими партнерами і питаннями. Це час «повернення» в сім’ї і відносинах протривати до 12 червня, а після, все повернеться в своє русло. Знову Ви зможете заводити нових партнерів, вирішувати нові сімейні питання.

Починаючи з 9 червня по 19 червня – різко зросте кількість скандалів вдома з рідними, а так само з батьком чи чоловіком.

Починаючи з 13 червня і по 19 листопада у Риб настає тривалий тренд, під час якого Ви станете більш інтровертні (залежить від Вас особисто, наскільки Ви інтроверт по життю). За цей час, Ви славно покопаєтеся в собі, можете змінити своє ставлення до життя, можете змінити свій стиль одягу та поведінки – все у Ваших руках. Вам складно буде просуватися вперед, але легко буде повертатися назад, це буде відноситися до більшості сфер вашого життя.

15 червня, плюс мінус 5 днів – цей період буде присвячений Вашій родині, рідним, дому. Дуже важливий і насичений період, який може тривати навіть до настання липня для деяких Риб. Дуже багато різного досвіду буде в ці дні, складно все описати в короткому гороскопі на місяць, тому дам загальні описи і врахуйте, що вони стосуються Вашої родини в цілому. По-перше, Ви будете дуже емоційні і готові вступити в бій з будь-яким з членів сім’ї, а особливо батьком чи чоловіком. По-друге, Ваша сім’я може «стримувати» Ваші кар’єрні устремління, досягнення цілей, але в кращому випадку – вони навпаки допомагають Вам дисциплінувати і організувати їх. По-третє, в ці дні Ви можете бути романтичні, мрійливі, не потоніть в рожевих окулярах. По-четверте, вже дуже Ви (як і весь знак Зодіаку) будете товариські в ці дні, що не ляпніть зайвого! Це період, який прибере щось старе і принесе з собою щось нове!

З 16 червня по 1 липня, деякі Риби зможуть відчути, що в сферах пов’язаних зі здоров’ям і фінансами сталися несподівані поліпшення. Чому я кажу «деякі Риби»? Тому що, ці зміни будуть дуже тонкими і майже не помітними, можливо, Ви просто простіше і легше будете ставитися до фінансів і здоров’я, хоча проблеми і залишаться. У цей же період Ви можете раптово захотіти змінити свій імідж або ж «показати» себе суспільству, стати «зіркою».

Хочу Вас порадувати, ще наприкінці минулого року Ви почали відчувати проблеми у сфері досягнень і кар’єри, поваги та репутації, так от, в період з 15 червня по 18 вересня у Вас повинні піти проблеми з цих сфер. Особливо сильно це відчували Риби, які народжені в лютому. А з 15 червня кар’єру стане робити простіше, як мінімум Ви станете більш задоволені нею, а так само менше переживати про кар’єру, повагу, репутацію, досягнень, поставленні цілі. У всякому разі, будете менше переживати про це, ніж з грудня 2014! Покваптеся перепочити, після 18 вересня, кар’єрна сфера і повагу інших стануть для Вас «серйозної» темою до 2017 року!

З 25 червня по 9 серпня, Ви станете більш активні в любовній і творчій сферах, це хороший час, щоб творити! Пишіть картини, книги, вірші, та хоча б візьміть фотоапарат і на природу! Ви багато зможете зробити пов’язане з Вашою творчістю і любов’ю в цей довгий період, енергії в цих сферах буде з лишком!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в червні 2015

2 червня, плюс мінус 5 днів – увага на кар’єру і досягнення, усвідомлення ситуації, що склалася.

З 9 червня по 19 червня – скандали з рідними.

З 13 червня по 19 листопада – відхід у себе, повернення до старого.

15 червня, плюс мінус 5 днів – дуже важливий період в домашній сфері, найважливіший у 2015 році, щось нове станеться і щось старе піде.

З 25 червня по 9 серпня – більше енергії в сферах любові і творчості.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171