Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Овна, від Марфи Бомбушкар


Овни, я б порадила Вам відпочити, поки є час. Багато хто з Вас, можливо, ще зализують рани, отримані в минулих місяцях, зараз до кінця червня у Вас є час відпочити. А то з приходом липня, на жаль, часу вже не буде, так що поспішайте! Червень, як і кінець травня, буде багатим на розмови, спілкування, навчання, поїздки та багато іншого.

2 червня, плюс мінус 3 дні – в ці дні вирішаться, якщо такі існують, питання, пов’язані з судами, вищою освітою, поїздками за кордон, пошуком помічників і покровителів, іноземцями. Ви усвідомите, що Вам потрібно вивчити, зрозумієте, як правильно вирішити судовий розгляд, знайдете захисника собі. Увага, у ці дні не розраховуйте, що все буде проходити легко і гладко, але результат буде вдалий. Цей же період дуже сприяє для пошуку і вирішення довгострокових проблем у зазначених сферах, а не в короткостроковій перспективі.

Зараз у Вашому домі запанувала гармонія, поспішіть налагоджувати стосунки з мамою, татом, чоловіком або дружиною – ця гармонія покине Вас 6 червня, точніше, відносини за рівнем гармонії повернутися до тих, якими були до 8го травня.

Овни, напевно, помітили, що з 19 травня у них збільшилася кількість контактів зі старими знайомими, з якими не спілкувалися раніше. Повернулися старі товариші, знайомі, сусіди. Ви більше спілкувалися зі старими товаришами, ніж набували нові знайомства. Цілком імовірно, що в ці ж дні у Вас відбулося повернення і старих питань пов’язаних з роботою, обов’язками, поїздками, здоров’ям. Питань з клієнтами, покупками і продажами. Цей період закінчитися 12 червня, так що, якщо щось старе в даних сферах не вирішено – поспішіть, ще є час вдало закінчити і перевести на новий рівень.

Ще з 12 травня у Вас почався тренд, маса енергії, в сферах поїздок, спілкування, навчання. У ці дні Ви більше почали скандалити з сусідами та родичами. Пік цього періоду буде з 9 по 21 червня! Ось саме в ці дні Ви будете дуже вже товариські, чекайте безліч різних новин, пліток і всякої інформації! Ну і звичайно, ще більших перепалок! Найкраще в ці дні почати щось вивчати або читати!

15 червня, плюс мінус 3 дні – час новин. У ці дні добре б поїхати кудись відпочити, можна навіть на більший термін. Цей же період хороший для рішення вивчити або почитати щось нове!

У період з 15 червня по 18 вересня, повернуться старі питання, пов’язані з кредитами, боргами, спадщиною, інвестиціями, розподілом майна. Питання, які «вирішилися» з настанням 2015 року, а почалися в період з 2012 по 2014 рік – це будуть дійсно важливі питання, а не дрібниця. Хвилюючі Вас дуже сильно! Складно буде брати гроші в борг або повертати борги в цей час, це час коли потрібно платити за рахунками.

Починаючи з 25 червня і по 9 серпня – Овни стануть більш активні в домашній сфері. Маса енергії, яка може принести як хаос, так і творення. Гарний час для якихось проектів пов’язаних з будинком і рідними. Будівництва, ремонту, допомоги рідним. Якщо Ви не знайдете куди направити енергію чекайте скандалів, а вже скандали будуть серйозніше ніж зазвичай! Адже в цей час Ви будете менш терплячі в питаннях пов’язаних з сім’єю, більш агресивні в цих же питаннях! Готові захищати свою сім’ю від ворогів або самим воювати з нею, якщо вона не слухається Вас.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – навчання, заступництво, зарубіжжі, філософія, суди.

До 12 червня – старі зв’язки, проекти, питання здоров’я і роботи.

До 6 червня – підвищена гармонія вдома.

15 червня, плюс мінус 3 дні – новини, плітки, спілкування, навчання.

З 15 червня по 18 вересня – повернення фінансових питань.

З 25 червня по 9 серпня – вже дуже багато енергії вдома!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,393