Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Триває приємний період у Левів, у більшості Левів (за всіх я ручатися не буду), період, коли Ви більше спілкуєтеся з іншими, більш активні в суспільстві, товариські. Це чудовий час для відпочинку. Відпочивайте і спілкуйтеся з друзями поки є час, скоро настануть нові часи, вони вже на підході, а поки …

2 червня, плюс мінус 3 дні, час для творчості, любові, флірту, діток. У ці дні Ви можете по-новому поглянути на свою творчість, до Вас може повернутися Ваша муза або просто Ви вирішите зайнятися якимось іншим творчим проектом. У ці ж дні, Ви будете хотіти любові і флірту, можете поглянути на свою любов під новим кутом, копнути глибше, закохатися сильніше. Є ймовірність того, що в ці дні так само Ви будете дуже «вогняні» і Вас буде легко спровокувати!

Починаючи з 5 червня і по 19 липня – буде період, коли Леви (незалежно від статі) стануть більш м’якими, ніжними, романтичними. Ви більше уваги будете приділяти відносинам, партнерам. Самотні Леви в ці дні зможуть на час закохатися, а у не самотніх Левів – відносини стануть більш гармонійними (головне не зраджуйте партнеру). Це, до того ж і гарний час у фінансовому плані! Ви будете більш привабливі для протилежної статі. Особливо привабливими будуть в ці дні жінки Леви! Це Ваш час Левиці! Змініть свій імідж, гардероб, косметику, зачіску, я впевнена, зараз Ви здатні знайти саме те, що Вам буде підходити куди краще (в якійсь мірі це стосується і чоловіків-Левів). Ви станете дуже привабливі для чоловіків. Я не можу обіцяти Левам руки і серця, але любовний роман чи мрії точно будуть в центрі Вашої уваги. І хочу Вас ще раз порадувати, наприкінці липня, цей період повториться, і триватиме він до 10 жовтня (з невеликою перервою в липні)! Можна сказати, любов цього літа належить Левам, а краса – дівчатам-Левам. Так що все у Ваших руках, любовний марафон, майже, 4 місяці, можна знайти любов на все життя!

15 червня, плюс мінус 3 дні, чекайте новин від друзів і про друзів. Це час, коли Ви можете знайти нових друзів, а можете і знайти нові масові заходи. Наприклад, вибратися кудись з друзями! Можете зважитися на якісь спільні проекти, спільні ідеї та плани, нові. Гарний час заводити друзів!

На жаль, буде і невелика ложка дьогтю для Лева. Хоча, може і не дьогтю. Постараюся пояснити. Згадайте, як сильно змінилася Ваша домашня сфера, починаючи з 2012 року і по кінець 2014. Ви відчували вантаж, перепони, не особливо приємні зміни, щодо родичів, сім’ї, дома? Цей вантаж впав з Ваших плечей, коли настав 2015? У період з 15 червня по 18 вересня, на жаль, цей вантаж повернеться на Ваші плечі. Точніше кажучи, повернуться старі і важливі питання, пов’язані з будинком, сім’єю, місцем проживання, які Вас турбували до закінчення 2014 року і впали з Ваших плечей після нового року. З іншого боку, з приходом 2015 року, Ви стали більш серйозніше ставитися до любові, творчості, дітей. Ці три сфери більше почали Вас хвилювати, вимагати «відповідальності», ймовірно, що Ви навіть відчули «скутість» в любові, творчості і питаннях з дітьми. Хочу порадувати, зараз у питаннях пов’язаних з цим, знову, стане легше! Як було до приходу 15 року. Так що з одного боку, у Вас додасться творчої і любовної енергії (важливих для Вас), а з іншого, повернутися сімейні (складні) питання. До сімейних і домашнім питань поставтеся дуже грунтовно! Не тікайте від них! Якщо Ви не вирішите їх зараз, вони повернутися до Вас і «відгукнуться боком». Не залишайте хвостів за собою. Після 18 вересня, на жаль, ситуація в любові й творчості повернеться.

З 16 червня по 1 липня, на дуже тонкому рівні, у Вас відбудуться зміни (які Ви насправді можете і не помітити, особливо спочатку), в дружбі, з партнером, у навчанні, у Вашій філософії, Вашому способі життя, Вашому бажанні експансії. Це, ймовірно, будуть зміни на краще, хоча, поки, Ви їх можете і не помічати! Прислухайтеся до своєї інтуїції, партнерів і наставників!

З 25 червня по 9 серпня Ви багато енергії будете витрачати на таємниці! Постарайтеся не захворіти в ці дні.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – любов, творчість, діти.

З 5 червня по 19 липня – гармонія, привабливість, спілкування, флірт і любов (серйозна, а не швидкоплинний роман). Гарний час для жінок-Левів.

З 15 червня по 18 вересня – повернутися сімейні питання, які потрібно вирішувати!

15 червня, плюс мінус 3 дні – дружба, колективи, загальні плани.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173