Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Козеріга, від Марфи Бомбушкар


Червень буде не найгіршим місяцем для Козерігів, гірше ніж травень, але набагато краще ніж кінець березня-перші дві декади квітня. Слід більше уваги приділяти своєму здоров’ю, особливо спочатку місяця і в середині! Кінець червня принесе з собою новий важливий тренди, який буде пов’язаний з відносинами. Але найголовніше – бережіть своє здоров’я!

2 червня, плюс мінус 3 дні – на Козерігів нахлине хандра. Ви побажаєте усамітнитися, ймовірно, в ці дні Вас будуть відвідувати думки про прожиті дні, будете думати про те чого досягли і що втратили. Це час копання в собі і в навколишньому. Ви можете захотіти створити якусь таємницю або випадково розкрити чийсь секрет. Особливо важливо поберегти своє здоров’я в ці дні, так як воно може несподівано підвести Вас. Оточуючі можуть дратувати Вас в ці дні, краще побути наодинці.

Ще з початку травня місяця Козеріги стали м’якшими у відносинах. Я впевнена, що зараз Ви більш орієнтовні на відносини, ніж зазвичай. Готові шукати компроміси, приділяєте більше час своєму партнеру. Цей період триватиме до 6го червня, ловіть момент!

До 12 червня триватиме і ще один тренд, який розпочався в травні, цей тренд пов’язаний з Вашою роботою, здоров’ям, а так само поїздками, навчанням і ймовірно заступництвом і судами. До 12 червня не варто укладати нові договори і братися за нові проекти на роботі. Зараз у цих всіх сферах відбувається «повернення» назад або ж застій. Не хочу повторюватися, перечитайте мій гороскоп на минулий місяць.

Зараз у Козерігів дуже навантажений період на роботі, маса турбот і обов’язків. Цей період почався після 12 травня. Особливо сильний тягар ляже на Ваші плечі після 9 червня і до 21 числа. З одного боку буде багато роботи, а з іншого і маса енергії, хоча не абсолютно у всіх Козерігів. У цей же період, вкрай ймовірно, буде дуже-дуже багато скандалів з колегами. У Вас просто буде «шторм» на роботі, спробуйте направити цю супер енергію в потрібне русло. Зачекайте, до 24 червня і енергія піде з цієї сфери.

15 червня, плюс мінус 3 дні – це час для чогось нового і закінчення чогось старого пов’язаного зі здоров’ям, роботою, боргом і обов’язками. У ці дні Ви можете одужати або почати видужувати, або ж серйозно захворіти. Так що, будьте обережніше. У ці ж дні Ви можете змінити місце роботи або почати новий успішний проект. Як я писала вище, зараз у Вас маса енергії в трудовій сфері! Будь-яка розпочата справа буде реалізовано, не так швидко як Ви могли розраховувати, але результат буде 100%.

Козерігів, які люблять планувати, структурувати, люблять чіткість в житті, я хочу порадувати. З приходом 2015 року, Ви могли, почати відчувати ніби побудовані Вами структури, плани, різні «чіткі» уявлення почали «розпливатися». Складно це описати, як якщо б Ви почали жити трішки в тумані, не зрозуміло і складно дуже прогнозувати і структурувати своє життя. Цей період закінчитися, не назавжди, але з 15 червня по 18 вересня життя знову набуде свою чіткість. А потім, знову, повернення …

З 25 червня по 9 серпня Козеріги стануть більш активні в сфері відносин. Ваша енергія зі сфери здоров’я і роботи перейде в сферу відносин. Що це принесе Вам? Самотні Козеріги будуть більше шукати партнерів, будувати відносини. Ті Козеріги, у яких вже є партнер, можуть більше почати відстоювати свої права у відносинах, можливо, зросте кількість скандалів. Ви, Козеріги з партнерами, можете навіть відчути, що на Вас тиснуть! Це гарний час для тих Козерігів, які шукають відносини і будують відносини. Ну а тим, хто вже у відносинах, постарайтеся бути м’якше! Ви ж не асфальтний каток … Особливо будьте обережніше у відносинах в кінці червня і початку липня!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – думки про життя, таємниці. Приділіть увагу здоров’ю.

До 6 червня – відносини більш гармонійні.

До 12 червня – старі теми в роботі і здоров’ї.

З 9 червня по 21 червня – маса енергії в роботі, здоров’ї, обов’язки!

З 15 червня по 18 вересня – життя стане чіткіше, але не у всіх Козерігів.

15 червня, плюс мінус 3 дні – нове пов’язане з роботою і здоров’ям. Гарний час для довгострокових проектів на роботі.

З 25 червня по 9 серпня – більш активні відносини з партнерами.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,417