Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий місяць для Близнюків, дуже багатий на події, зміни, нові починання, відносини, новини, спілкування. Цей місяць змінить Вас, але вже в кінці місяця. Цей місяць – допоможе Вам усвідомити свої стосунки, свої бажання, свого партнера – це все стосується до коханої людини і ділових партнерів. Особливо сильний вплив, а так само зміни, буде у зірок на Близнюків третьої декади!

2 червня, плюс мінус 5 днів – важливе і серйозне, цілком імовірно «важке», усвідомлення прийде пов’язане з Вашими відносинами. Цей час дуже добрий для міцних відносин, для тих відносин, яким Ви повністю довіряєте і хочете зберегти їх – вони тільки зміцняться. А може Ви, навіть, вирішите зробити пропозицію руки і серця! І дуже поганий час для ненадійних відносин! Якщо Ви відчуваєте, що Ваш партнер ненадійна людина, Ви не довіряєте йому, немає впевненості у відносинах, тоді – імовірний розрив стосунків! Зараз час усвідомлення відносин, своїх бажань, бажань партнера. Час для закладання фундаменту, а для чого цей фундамент – для «міцного дому» або «стіни» у відносинах – все залежить від Вашого сприйняття їх надійності. У ці дні Близнюки будуть дуже нервовими, складно буде тримати емоції під контролем. Раджу Вам не поспішати, хоча зараз Ви дуже вже нетерплячі, і уважно оцінити відносини, щоб не шкодувати потім…

Ще з 12 травня Близнюки відчули величезний прилив енергії! Силу, мужність, активність, віру в себе і свої сили, бажання починати нове, і багато інших якостей (перечитайте мій гороскоп на травень), я б розподілила цей пік енергії на пару фаз: 1) з 5-25 червня – 3/5 ; 2) з 9-21 червня – 4/5; 3) з 12-18 червня – 5/5 !!! Ось під час третього фази, складно описати, Вам просто знесе дах! Знайдіть куди направити свою енергію! Будьте обережні, не травмуйте себе. В цей же час у Вас може бути і гарячка, і безсоння і багато інших факторів вказують на сильну вітальність! Після 21 червня має стати легше, а після 25 червня – Ви повернетеся до свого «стандартного» рівня.

15 червня, плюс мінус 5 днів – дуже важливий період для Близнюків, найважливіший у цьому році для усвідомлення свого Я. Особливо сильно він вплине на тих, хто народився в третій декаді Близнюків. Це час, для всіх Близнюків, коли Ви можете краще усвідомити хто ж Ви такий, що ж Вам потрібно і як цього домогтися. Це чудовий і вдалий час для початку масштабних проектів у Вашому житті! Будь яка сфера буття буде Вам посильна в ці дні. Ви можете вирішити змінити місце проживання або переїхати. Буде бажання змінити свій імідж, гардероб, шкідливі або корисні звички. У ці дні Ви будете зіркою і будете сяяти, бажати уваги до своєї персони! Почніть щось дійсно важливе в ці дні!

Починаючи з 13 червня по 19 листопада – Ви можете відчувати деякі затримки пов’язані з кар’єрним ростом і соціальним становищем, повагою, заслугами, досягненням поставлених цілей. У цей тривалий період Ви можете переглянути свій шлях «нагору», вирішити піти іншим шляхом. У цей же період повернуться старі теми і питання, пов’язані з кар’єрою і описаними вище питаннями.

У період з 15 червня по 18 вересня – це важливий період для відносин, роботи і здоров’я. По-перше – це відносини, згадайте, як змінилося Ваше ставлення до партнерства з приходом 2015 року. Ви стали більш серйозніше ставитися до партнерства в цілому, більш стримані у стосунках. Зараз це все пройде, і Ви станете ставитися до відносин, так як ставилися раніше до 2015 року! Але повернутися старі питання, які виникли в період з початку 2012 по кінець 2014 року, пов’язані з роботою і здоров’ям. Ці питання необхідно вирішити або ж вони залишаться з Вами на довгі роки…

Починаючи з 25 червня і по 9 серпня – час активного заробітку грошей! Маса енергії пов’язана із заробітком грошей, пошуком джерел, початком нових проектів орієнтованих на прибуток.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в червні 2015

2 червня, плюс мінус 5 днів – стосунки.

З 5 червня по 21 червня – безліч енергії!

15 червня, плюс мінус 5 днів – час для важливих починань і рішень!

З 13 червня по 19 листопада – повернення старих питань пов’язаних з кар’єрою і соціальним становищем.

З 15 червня по 18 вересня – легше стане з відносинами, повернутися питання, пов’язані з роботою і здоров’ям.

З 25 червня по 9 серпня – вся енергія, майже вся, буде спрямована на заробіток грошей.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,176