Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Березень обіцяє багато фінансових питань, навчання, поїздок, тривалий тренд щодо дружби і колективів. В цілому місяць буде не поганий, принесе парочку довгих періодів, які будуть акцентувати Вашу увагу на фінансах, які належать не Вам. Закінчиться активність в сфері соціального становища і кар’єри, але з’явиться активність в колективній сфері. Закінчиться Ваша гармонійність і харизматичність, орієнтованість на відносини, але більш гармонійними стануть питання, пов’язані з фінансами і заробітком грошей. Місяць буде дуже активним, а особливо його закінчення! Будуть надоптимістичні і сверхпессімістічні періоди, березень – місяць американських гірок, як і люблять Водолії.

Початок березня принесе Водоліям тривалий період з 3 березня по 4 квітня, особливо чутливий він буде з 14 по 25 березня, під час якого Ви зможете трансформувати і поліпшити свою психологію (психіку), погляди на життя, бажання, можливості, сексуальність, окультне. Це гарний час для психологічного зростання і трансформацій, позбавлення та втрат, так – втрат, саме в цей період Ви легко і вільно зможете втрачати те, чим дорожили. З матеріального боку, це гарний час для трансформації дружби і кар’єри, соціального стану і планів на майбутнє. Так що, якщо Ви хотіли позбутися, трансформувати, поліпшити щось в питаннях пов’язаних з Вашої психологією, кар’єрою, планами на майбутнє і соціальний стан – у Вас є цілий місяць, щоб розібратися з цим.

Перша хвиля нудьги і деякої депресії, втоми може нахлинути на Вас в період з 4 по 9 березня. Але паралельно з цим, Ви будете і досить агресивні і готові до скандалів. Можливі з’ясування стосунків з партнерами, особливо в питаннях боргу і правил в ці дні.

З приходом січня у Водоліїв значно додалося енергії в сфері кар’єри, збільшилася активність, пов’язана з соціальним становищем, зросло і Ваше его, прагнення, активніші стали в досягненні поставлених цілей. З усім цим зросла і кількість скандалів пов’язаних з цими всіма питаннями, частіше сперечалися з керівництвом і різними ВІП персонами, можливо навіть з батьками. Але цей період закінчиться 6 березня, хоча і повернеться до Вас з червня по серпень. Починаючи з 6 березня по 2 червня – у Вас буде період активності в сфері дружби, колективів, громадських і групових заходів. За цей період Ви можете зважитися очолити клуб або групу друзів, будете намагатися посісти перше місце в групах. Гарний час для конкуренції серед друзів, реалізації групових планів і ідей. Поганий він тим, що в питаннях пов’язаних з дружбою Ви станете менш терплячі і більш агресивні, егоїстичні, напористі.

Досить оптимістичний час в фінансових сферах з 7 по 10 березня, можливо, що навіть будуть якісь фінансові провидіння! Так що, слухайте інтуїцію. Але, постарайтеся витрачати в ці дні менше, інтуїцію слухати – можна і потрібно, а от витрати перенести на числа після 10 березня. Є ймовірність великих витрат з 7-10 число.

8 березня, плюс мінус 3 дні, посилить всі існуючі тренди, але і принесе нові пов’язані з питаннями фінансів, заробітку грошей, накопичень, інвестицій, джерел доходів. Це гарний час для початку масштабних фінансових проектів, інвестування, пошуку нових джерел доходів. У ці ж дні Ваше здоров’я покращиться, можете почати видужувати. Цей період посилить фінансові розтрати, та й шанс на отримання допомоги та підтримки від інших, так що можете спробувати взяти в борг або попросити про допомогу.

Другий тривалий березневий тренд розпочнеться з 9 березня по 20 квітня, з піком після 18 березня, він стосуватиметься питань дружби, спадщини, підтримки, кредитів, боргів, планів на майбутнє, сексу. З одного боку Ви будете бажати експансії, розширення, поліпшення в цих сферах (особливо в питаннях фінансів, боргів, спадщини, сексу), а з іншого бажати структури, стриманості, стабільності, серйозності (особливо в питаннях планів на майбутнє, дружби). Це в якійсь мірі конфліктний період між цими сферами, стримуючий і розширюючий, структуруючий і поліпшуючий ці сфери. Майже що місяць Ви будете з крайності в крайність йти від депресії до оптимізму. Подібний період був у Вас в 2015 році з 29 липня по 12 серпня, так що є велика ймовірність повторення старих питань.

Не станьте жертвою обману або шахраїв в фінансових питаннях з 10 по 12 березня, а так само не будьте обдурені коханою людиною.

З 12 березня по 5 квітня у фінансовій сфері настане більше успіху і можливостей. Якщо Ви хотіли змінити місце роботи або пройти співбесіди – плануйте на цей період. Цей час поліпшить Вашу сферу заробітку, фінансів, джерел доходів. Фінансові питання стануть більш гармонійними. Час заробляти гроші! Хоча потрібно бути обережними з фінансами з 13 по 17 березня, надто вже великі витрати можуть статися. Так само будьте трохи більш обережні з фінансами з 19 по 22 березня – це гарний час для проходження співбесід, Ваша харизма здивує роботодавця або клієнта, але в той же час Ви можете бути обдуреними ними.

Романтичний період, хоча і дуже емоційний, з 13 по 17 березня, для всього Зодіаку.

З 19 по 22 березня другий романтичний період для всього Зодіаку.

23 березня, плюс мінус 4 дня – зверне увагу Водоліїв на освіту, далекі країни, філософію, суди. Гарний час для навчання чогось масштабного і філософського, може навіть в міру духовного. Ці дні гарні для вирішення питань з іноземцями і зарубіжжям, написання дипломних робіт і всього пов’язаного з вищою освітою, судових і юридичних питань. Якщо хочете вирішити остаточно питання, пов’язані з перерахованими сферами – плануйте їх на ці дні. У всякому разі, цей період допоможе більш чітко усвідомити сформовані ситуації в цих сферах. Це так само і досить енергійний період, так що важливі проекти в інших сферах, так само, можете планувати на ці дні. Енергії у Вас буде достатньо, чи встигнете Ви з закінчити – це вже під питанням.

Дуже динамічний, найдинамічніший, період буде з 24 по 27 березня, можливо трішки більше, динамізм буде в сферах дружби, фінансів, витрат, спадщини, заробітку, інвестицій, планів на майбутнє, колективів, кредитів, сексу, психологічних трансформацій, сім’ї, будинки . У цих сферах Вас буде переповнювати енергія, як Ви її будите використовувати вже залежить від Вас особисто, але бажань, планів, страхів, переживань, буде досить багато! Не все повинно бути гладко, можливі втрати і перепони на шляху в питаннях щодо перерахованого, але якщо Ви не здастеся і будете діяти наполегливо – результати перевершать усі сподівання, так що не бійтеся. Намагайтеся не лізти на скандали з керівництвом і сім’єю в ці дні, використовуйте свою харизму. Вірогідні масштабні зміни в сфері сім’ї та кар’єри, використовуйте свій шанс або відпустіть те, що втратили. Втраченого в ці дні – не повернути, краще направити свою енергію на створення нового.

З 26 березня до 14 серпня Водолії, стануть більш інтровертні, повернення до старого, старих звичок, стилю, поведінки. Ви любителі нового і прагнучі до нового, в ці півроку можете побажати повернутися до старого або просто не звертати увагу на все нове. Це не найвдаліший час для нових проектів на все життя, наприклад, початку спорудження будинку або нового бізнесу. Але ці місяці хороші для вирішення і завершення старих тривалих проектів, повернення до них. Так само цей час добрий для переоцінки себе, своїх можливостей, бажань.

Невеликий, але ймовірно скандальний період з 30 по 2 квітня, можливі скандали з керівництвом. Але в той же час це і період інтенсивного мислення, час реалізовувати складні інтелектуальні проекти або ділові переговори, які вимагають швидкого вирішення. Довіряйте більше своєї інтуїції з 31 по 2 квітня!

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – трансформації, поліпшення, обмеження в питаннях психології, фінансів, спадщини, сексу, окультного.

З 6 березня по 2 червня – більше активності в сфері дружби і колективів. Скандалів і нетерпимості.

8 березня, плюс мінус 3 дні – фінанси, доходи і витрати, кредити і борги, спадок. Гарний час для нового.

З 9 березня по 20 квітня – друзі, плани, фінанси, окультне, колективне. То депресія, то оптимізм.

З 12 березня по 5 квітня – більше успіху у фінансовій сфері, час шукати роботу.

23 березня, плюс мінус 4 дня – навчання, філософія, зарубіжжя, суди – рішення, розуміння, реалізація. Досить енергійний період в цілому.

З 26 березня по 14 серпня – більше інтровертності у Вашому житті і повернення старого.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,188