Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Основним фокусом уваги спочатку місяця і до квітня – буде Ваше здоров’я і робота, проекти і клієнти, співробітники та товариші по службі. Хоча в кінці березня до цього ще додасться дуже важливий період щодо Вашої особистості. На жаль, але закінчиться сильний романтичний тренд, орієнтованість на романи, інтрижки, любов після 12 березня. Березень принесе пару тривалих трендів для всього Зодіаку, але для Терезів вони не матимуть такого сильного впливу, хоча деякі хвилювання все ж будуть пов’язані з кар’єрою, соціальним становищем, освітою, поїздками. Обережніше за все слід ставитися до здоров’я, щоб не підвело воно Вас. І готуйтеся до великих навантажень на роботі, хоча вони і будуть приємні для Вас, але будуть парочку складних періодів. Найскладнішою буде третя декада, а особливо кінець місяця – дуже вже кардинальна і мінлива.

Період тривалістю в місяць, з 3 березня по 4 квітня, може допомогти Вам змінити, трансформувати, позбавитися від зайвої в сімейній сфері і поліпшити сім’ю, будинок, а так само в таємницях, секретах, прихованому, духовному і езотеричному, глибоких пластах психіки. Це гарний час щоб викинути з дому непотрібні речі, втрачати в ці дні буде легко в цій сфері. А так же, гарний час розібратися в своїх секретах, таємницях, психіці. Масштабні зміни будинку і в родині, поліпшення і позбавлення чекають Вас на протязі місяця.

Побережіть своє здоров’я з 4 по 9, можливі скандали з діловими партнерами і улюбленими, особливо з діловими і на роботі.

Робота і здоров’я, багато уваги цим сферам Ви будете приділяти з 6 по 22 березня. Це дуже продуктивний час, особливо якщо у Вас розумова праця, а не фізична. Маса ділових контактів, поїздок, проектів. Теж відноситься і до здоров’я, навряд чи Ви підете займатися спортом, але літературу з питань здоров’я в ці дні було б корисно почитати. Гарний час для діагностики.

Ще з січня у Терезів збільшилися витрати, але і більш активні Ви стали в пошуках заробітку. Цей період закінчився і повториться тільки в червні, а поки що з 6 березня по 2 червня – більше енергії будете витрачати на освіту та поїздки. Дуже гарний час для того, щоб записатися на курси або почати писати книгу.

Маса проектів на роботі, обов’язків, питань зі здоров’ям, можливо навіть бажання втекти з роботи подалі з 7 по 10 березня. Але не тікайте від цього, проблеми вирішуватимуться (якщо вони будуть), в цілому період досить хороший і позитивний.

8 березня, плюс мінус 3 дні, цей період посилить всі існуючі тренди, періоди, емоції. Досить емоційний час для всього Зодіаку. Для Терезів ж він буде позначений новинами пов’язаними з роботою і здоров’ям, обов’язками, службою (служінням комусь). Скоріш за все, що в ці дні Вам варто очікувати маси планів на роботі, нових клієнтів або одного, але великого проекту. Це гарний час для пошуку нової роботи! Період досить славний, але його мінус може бути в бажанні втекти і сховатися від обов’язків. Варто поберегти своє здоров’я в ці дні, щоб не попасти в лікарню. Так само, моя Вам порада, не порушуйте правила в ці дні. Судові справи краще відкласти на більш пізній період, ближче до кінця місяця.

З 9 березня по 20 квітня настане період, під час якого Ви можете відчувати внутрішній психологічний дискомфорт, особливо пов’язаний з релігією і вірою. Бережіть свої таємниці в ці дні – вони дуже хиткі. Час переосмислення своєї віри, філософії, освіти, навчання. Для Терезів даний період не настільки значний, як для багатьох інших знаків Зодіаку. Згадайте, які події були у Вас з 28 липня по 12 серпня 2015 року, це буде повторення того періоду, особливо на психологічному рівні. Це час внутрішніх конфліктів, коли один голос всередині Вас буде говорити Вам «Покращимо це… розшир… поміняй», а інший «Ні, залиш як є, збережи, спини». Ці конфлікти будуть відбуватися в сфері сім’ї, будинки, освіти, подорожей, віри і релігії, таємниць і секретів.

Хороший період для роботи, відносини з клієнтами будуть більш гармонійні і миролюбні, а так само з співробітниками з 12 березня по 5 квітня. Це дуже вдалий період для укладення ділових угод, пошуку консенсусу з клієнтами, найму співробітників. Здоров’я так само повинно порадувати Вас в ці дні, навіть якщо у Вас є якісь проблеми з ним, Ви більш тверезо і спокійно будете на них реагувати. Гарний час для лікування.

Дуже емоційний, навіть агресивний, пристрасний, ревнивий, образливий період у відносинах з 13 по 17 березня, але в той же час і сексуальний. У ці дні Ви можете бути дуже ревниві, нетерплячі, агресивні з партнерами. Будьте обережніше з фінансами. Бережіть своє здоров’я в ці дні, можлива втома.

А ось з 19 по 22 березня буде вже романтичний період.

Багато спілкування з партнерами, коханими, близькими людьми, багато новин від них з 22 березня по 6 квітня.

23 березня, плюс мінус 5 днів, важливий період для самоусвідомлення, саморозуміння, прийняття рішень щодо Вашого життя, підбиття підсумків за тривалий час – прийняття рішень про те, чи продовжувати або рухатися далі в обраному напрямку або вибрати новий. Це дуже емоційний період. Посиляться, значно, всі існуючі тренди. Є висока ймовірність того, що в ці дні у Вас буде серйозна розмова з партнером, це навіть хороший час поговорити з ним. Не лякайтеся, це не страшний і не поганий період для відносин і в цілому для Вашої особистості, він просто посилить існуючі тренди. Якщо у відносинах все добре – станете ще краще, якщо все погано – треба з цим розібратися, а не тікати. Це гарний час розібратися в собі, повторюся, і вирішити куди рухатися далі, що робити, як жити. Постарайтеся тримати свої емоції під контролем.

Найдинамічніший період буде з 23 по 28 березня. Це час динамічний для всього Зодіаку, так само і для Вас. У Вас найбільше динаміки буде в сферах: відносини, фінанси, освіта, поїздки, таємниці, робота, здоров’я. Найсильніше, інтенсивніше за все, будуть сфери освіти, робота, здоров’я і таємниці. Не найкращий час для медичних операцій. Це гарний і сильний час для відносин, роботи, фінансів – Ви можете відчувати як величезний оптимізм в цих сферах, так і песимізм, можливо навіть деякий страх і незадоволеність. Та й самих Вас, в цілому, в ці дні буде накривати хвилями то оптимізму, то депресії. Можу сказати тільки одне, нічого особливо страшного бути не повинно у Вас в ці дні, тримайте себе в руках. Не час для поспішних рішень, особливо в стосунках, фінансах, здоров’ї і роботі, але й не час для песимізму і зневіри. Шукайте баланс, Ви ж Терези.

Багато старих питань повернеться до Вас пов’язаних з навчанням, сім’єю, будинком в тривалий період з 26 березня по 14 квітня. Це дуже хороший час для переоцінки своїх знань, перенавчання. А ось нове вивчати в цей період не варто, результати будуть не ті, та й затримки з новими знаннями, продовження, труднощі будуть більш тривалими і вимагатимуть додаткових ресурсів. Гарний час закінчити, вже остаточно, розпочатий раніше ремонт!

Не сваріться з сім’єю з 30 березня по 1 квітня, все одно нічого їм не доведете. Можливий навіть скандал з партнером, через родину. Та й від партнерів, всяких, багато новин нежданих з 31 по 2 квітня.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – духовне зростання і трансформації, час покращувати будинок.

8 березня, плюс мінус 3 дні – здоров’я, робота – нове в цих сферах.

З 9 березня по 20 квітня – ще один психологічний-духовний період, час перепадів настрою.

23 березня, плюс мінус 5 днів – усвідомте себе і свої бажання, можливості, шляхи. Прийміть рішення.

З 23 по 28 березня – динамічно-інтенсивний час у багатьох сферах життя.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,174