Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Непоганий місяць для Тельців, як і для Скорпіонів, березень буде для Вас не настільки напруженим як для решти Зодіаку. Зірки звернуть Вашу увагу на дружбу, товариство, колектив, роботу, обов’язки і здоров’я в цьому місяці. Варто поберегти свої фінанси в цьому місяці, ймовірно, що жити за рахунок інших стане на час важче. Вже з самого початок березня готуйтеся до проходження співбесіди на нову роботу, якщо це цікаво Вам. Буде зачеплено багато різних сфер життя, але з особливо важливого нічого. Буде два емоційних періоди, в першу і третю декади. Тільки кінець третьої декади може принести проблеми для Вас, весь інший період березня досить хороший.

Довгий період, з 3 березня по 4 квітня, дасть Вам шанс на зачаття, так що якщо хочете дитини – постарайтеся зараз. Період не надто «сильний», але досить довгий. В цей же час Ваша любов може зміцніться і покращитися, гарний час залікувати розбите серце, оновити почуття до коханої людини.

Будьте обережніше з фінансами з 4 по 7 березня, є велика ймовірність несподіваних витрат. Та й здоров’я, так само, слід поберегти, можуть бути травми. Дуже поганий час брати або давати в борг, а так само просити про повернення боргу.

З 6 березня по 2 червня Ваші витрати зростуть, особливо з 6 березня по 18 квітня! Це час, коли Ви навіть можете почати жити в борг, що для Тельців досить таки незвично. Ви можете набрати кредитів в цей період, але якщо чесно, це не найкращий час. Якщо треба – значить – треба, але краще почекайте до травня місяця … Є ймовірність того, що в ці місяці Ви почнете більш активно захоплюватися езотерикою і психологією, це навіть хороший час для цих наук.

8 березня, плюс мінус 3 дні – час для соціуму! Хороший емоційний період, маса оптимізму, особливо до 10 березня. Побудьте в колективі, з друзями, побудуйте плани на майбутнє. Увімкніть свою інтуїцію, Вас може відвідати прозріння, яке допоможе створити хороші ідеї і плани на майбутнє, які Ви будете реалізовувати протягом півроку. Це так само гарний час для колективної творчості. Гарний час розширити коло друзів. У ці дні Ви можете знайти нову любов або завести інтрижку.

З 9 березня по 20 квітня слід обережніше ставитися до фінансової сфери, не беріть на себе занадто багато зобов’язань! Постарайтеся конкретніше спланувати всі питання, пов’язані з фінансами, тоді отримаєте задовільний результат. В цей же період Ви можете відчути деяке розчарування в любовній сфері, творчості, що до дітей. Це свого роду невеликий депресивний період в сфері любові і дітей, а так само творчості, але він пройде. Ви можете бути дуже суворі по відношенню до дітей в ці дні. Хочу повернутися до фінансів, проекти пов’язані з кредитами, спадком, інвестиціями, та й будь-якою підтримкою з боку в ці дні будуть дуже вже привабливі, але постарайтеся бути обережніше. І не чекайте швидкої реалізації їх, потрібен час, але зате вони будуть дуже вже фундаментальні, як і люблять Тельці. Є ймовірність скорочення доходів за рахунок інших людей в ці дні, сподівайтеся більше на свої сили.

Тримайте свої емоції під контролем з 13 по 17 березня, дуже ймовірні масштабні скандали з партнерами, особливо подружжям! Сексуальність, так само, потрібно спробувати контролювати в ці дні.

Будьте обережніше з інвестиціями і покупками в період з 14 по 16 березня! Краще зберегти гроші. Можливі затримки у фінансовій сфері або отриманий результат буде менше бажаного.

23 березня, плюс мінус 3 дні – зверніть увагу на своє здоров’я! Будьте обережніше з ним, особливо після 23 березня, бережіть його. Цей час добрий для вирішення питань пов’язаних з роботою, клієнтами, обов’язками. Якщо Ви все вирішували, залишатися на своєму робочому місці або міняти роботу – то в ці дні Зірки «покажуть» Вам шлях. Гарний час для проходження співбесід. Є ймовірність того, що на Ваші плечі ляжуть нові обов’язки в ці дні, не обов’язково пов’язані з роботою, а може і догляд або допомога комусь із знайомих або близьких. Також є шанс на закінчення важливого проекту, тому поспішіть, можливо строки будуть піджимати. Будьте обережніше з клієнтами, щоб не втратити їх. Емоції будуть вирувати!

Я вже писала, що березень не страшний місяць для Тельців, але в кінці місяця потрібно бути обережніше – з 24-27 березня! Ваші перепади настрою будуть масштабні, то дуже багато оптимізму, то дуже багато песимізму в ці дні. При цьому, свої плани Ви так само можете кардинально міняти! Слід бути обережнішими зі здоров’ям у ці дні, операції краще відкласти. Фінансові проекти, так само, краще не починати в цей період. Зараз все одно Ви не зможете точно усвідомити сформовану фінансову ситуацію. Можливі значні фінансові втрати в ці дні, особливо якщо вони пов’язані з боргами і спадщиною.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на березень 2016

8 березня, плюс мінус 3 дні – друзі і суспільство! Час початку нових проектів або дружби.

З 9 березня по 20 квітня – будьте обережніше з фінансами.

З 13-17 березня – тримайте свої бажання під контролем!

23 березня, плюс мінус 3 дні – рішення і усвідомлення в питаннях боргу, роботи, здоров’я.

З 24-27 – ще один стресовий період.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169