Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Скорпіонів, любов, дружба, езотерика, приховане і таємне, самота, фінанси, заробіток, оптимізм, трансформації, інтенсивність, творчість, поліпшення, розширення, діти, ідеї і плани на майбутнє, колективи – це все буде у Вас в цьому місяці, щось дуже добре, а щось не погано. Найскладнішою сферою будуть фінанси, а точніше заробіток грошей, але з урахуванням того, що Скорпіони люблять жити за рахунок інших, то на них це не сильно вплине, хоча особисті фінанси (способи заробітку саме Вами) можуть трохи засмутити. Складним для Скорпіонів буде тільки кінець місяця, та й для решти Зодіаку він так само буде досить інтенсивним, а Скорпіони адже люблять інтенсивність. Енергії у Вас зменшиться, так що поспішіть закінчити в перший тиждень березня все найтяжче.

C 3 березня по 4 квітня у Скорпіонів буде тривалий період, оптимізму, поліпшення, везіння. Може і везти буде не в усьому, але з будь-яких колотнеч Ви будете виходити з мінімальними втратами, при цьому всьому, проблеми все ж можуть бути, березень буде складний. Цей період хороший для поліпшення дружби, знань, а так же змін цих сфер. Час позбуватися від непотрібних друзів.

Трохи напружений період в фінансах з 4 по 9, намагайтеся не витрачати багато. У ці дні, Ви, як і весь Зодіак, будете трохи скандальні.

Гарний час для інтелектуального, письменницького, написання віршів – з 6 по 22 березня.

Ще з січня Ви стали надто активні й агресивні, сильні фізично, але цей період закінчиться після 6 березня. Його повторення у Вас буде з 2 червня по 2 серпня. А поки що, з 6 березня по 2 червня – Ви більше енергії будете витрачати на фінансову сферу життя, заробіток грошей, накопичення, інвестиції та багато іншого пов’язане з фінансами. Не знаю, чи зможете Ви багато заробити, але точно будете активні і будете витрачати в цей період значно більше, особливо до 18 квітня. Я скажу так, Ви будете намагатися заробляти більше (пощастить чи ні залежить від особистого гороскопа), а ось витрати зростуть.

Піковий оптимістичний період з 7 по 10 березня, як і у всього Зодіаку. Але дивіться, не заблукайте в болото з оптимізмом.

8 березня, плюс мінус 4 дня, посилить всі існуючі тренди, це так само дуже емоційний період. Для Скорпіонів ці дні дуже гарні для сфер любові, творчості, діток. Можливо, що Ваша симпатія в ці дні переросте в почуття любові. Або Вас відвідає муза, рішення, пов’язане з творчістю. Діти так само звернуть на себе увагу. Це хороший період для спроб зачати, найсильніший в цьому році. Заплануєте щось важливе і нове, новий початок, пов’язане з любов’ю, творчістю, дітьми. Азартність і готовність на ризик в ці дні у Вас значно зросте. Можливо і бажання інтрижки.

З 9 березня по 20 квітня, не раджу Вам дуже вже сподіватися на друзів в питаннях фінансів, Ваші сверхмірні очікування щодо друзів, можуть, бути трохи розбиті об дійсність. Це досить довгий період, коли Вам потрібно буде знайти золоту середину, між оптимізмом і песимізмом, вірою і реальністю в сферах дружби і фінансів. Не падайте духом в фінансових питаннях, зараз у Вас є можливість їх переглянути і проаналізувати, поліпшити, цілий місяць. Теж стосується і друзів, в цілому. А ось змішувати дружбу і фінанси в ці дні я не рекомендую.

З 12 березня по 5 квітня – гармонія в любові й творчості, відносинах з дітьми. Це гарний час, коли Ви можете ще сильніше поліпшити Ваші відносини з коханою людиною. А якщо Ви самотні, то в ці дні Ви просто будете більш готові до флірту і поверхневих відносин.

Дуже пристрасно-любовний період з 13 по 17 березня, як і люблять Скорпіони – пристрасть, ревнощі, динамічність. Може, дійде до бурхливого роману з партнером, або скандалу. А ось з 19 по 22 березня – більше ніжного і романтичного кохання, гарний час для творчості.

Більше ділових поїздок, ділового спілкування і роботи з 22 березня по 6 квітня.

23 березня, плюс мінус 3 дні, постарайтеся поберегти своє здоров’я, будь-які захворювання будуть досить тривалими. Але якщо Ви відчуваєте, що захворюєте – зверніться до лікаря, можливо, що Ви дізнаєтеся про своє приховане захворіння, так що серйозніше поставтеся до свого здоров’я. Не порушуйте закони в ці дні, це загрожує ув’язненням. Це не поганий період, але Вас може відвідати невелика хандра, жалість, бажання побути окремо від інших. Це час розкриття секретів і таємниць, глибокого копання в інших людях, розкриття їх секретів. Але і свої таємниці побережіть в ці дні. Час езотерики і віри.

Дуже динамічний період буде з 24 по 28 березня у Скорпіонів, відразу ж можуть виникнути проблеми у багатьох сферах: любов, творчість, діти, друзі, плани на майбутнє, фінанси і заробіток грошей, стосунки з коханими і ворогами, партнерами. Найбільш проблемною буде сфера фінансів, на другому місці плани на майбутнє. Ви можете відчути брак фінансових ресурсів у ці дні, результати будуть не такими як ви планували. Одне можу сказати точно, найголовніше в ці дні не опускати руки і дуже серйозно розбиратися зі сформованими проблемами у всіх перерахованих сферах, не пускати їх на самоплив. Не час планувати масштабне в цих сферах на ці дні. Можливо кардинальне розчарування у відносинах або ж зміцнення їх.

Маса новин з 30 березня по 1 квітня, та й самі Ви станете більш товариськими.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – час поліпшень і трансформацій, особливо Вашої особистості і дружби.

З 6 березня по 2 червня – більше енергії у фінансовій сфері, зростуть витрати.

8 березня, плюс мінус 4 дня – емоції, любов, азарт, творчість, діти – час нового!

З 9 березня по 20 квітня – то песимізм то оптимізм в дружбі, фінансах, планах на майбутнє.

З 12 березня по 5 квітня – любов літає в повітрі. Гарний час для творчості.

23 березня, плюс мінус 3 дні – бережіть своє здоров’я, не потрапте в тюрму, час таємниць і езотерики.

З 24 по 28 березня – дуже динамічний час в любові, відносинах, фінансах, дружбу.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,173