Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Основними фокусами у Раків в березні будуть: освіта, зарубіжжя, філософія та плани на майбутнє, сім’я і рідні. Зросте енергійність в роботі і турботі про здоров’я. Березень принесе з собою два місячних тренда. Перший буде пов’язаний зі здоров’ям, обов’язками, роботою, звичками. Другий з партнерами і освітою. Місяць досить хороший для Вашого знака Зодіаку, складності будуть тільки в кінці березня, та й то період не тривалий, а просто інтенсивний.

Досить довгий період з 3 березня до 4 квітня, з його піком з 14-25 березня, допоможе Ракам змінити відносини, поліпшити їх, позбутися зайвого і непотрібного. Це хороший період для зміни свого ставлення до відносин, що склалися, а так само для використання сили волі, наполегливості, глибокого розуміння відносин, їх коригування. Дуже гарний час розібратися з конкурентами і ворогами. Якщо Ви хотіли розірвати якісь відносини, позбутися від суперників або партнерів – спробуйте в ці дні, особливо з 14 по 25.

Побережіть своє здоров’я з 4 по 7 березня, фізичні навантаження краще відкласти, приділіть більше уваги серцю. В цей же період можлива деяка нудьга і втома.

З 6 березня по 2 червня – час зайнятися спортом! Дуже енергійний період в сфері здоров’я, займіться фізичними вправами, сядьте на дієту, зміцніть свій організм. Цей же період принесе енергію в сферу роботи. Будь-які обов’язки, будь-які проекти, будь-які турботи буде простіше вирішувати в ці місяці, сил і енергії буде значно більше. Починайте нові проекти або поновіть існуючі! Гарний час для фізичної праці. Під час цього періоду на Ваші плечі можуть лягти нові обов’язки, проти яких Ви можете трохи взбунтовать, поскандалити. Взагалі цей місяць вказує на зростання скандалів з колегами, працівниками, клієнтами. Не варто їм намагатися керувати Вами, звалювати на Вас зайві, чи не бажані Вами обов’язки – від усього цього Ви будете спалахувати, час відстоювати свої права на роботі.

8 березня, плюс мінус 4 дня – задасть тренд на найближчих два тижні, маса поїздок, навчання, спілкування, маса планів щодо цього всього. У цей період, так само, Ви отримаєте масу новин, особливо про далеких родичів і знайомих, сусідів. Постарайтеся почати вивчати щось нове в ці дні, будь-яка нова інформація і навчання здатне змінити Ваші погляди на життя, філософію. Це дійсно хороший період для навчання, але постарайтеся сконцентруватися на чомусь одному, не розпиляйтеся. Так само в ці дні можете почати планувати про поїздку за кордон, а ось відправлятися поки що не варто, дорога і поїздка будуть не зовсім вдалими.

З 9 березня по 20 квітня, з піком після 18 березня, постарайтеся не брати на свої плечі багато обов’язків на роботі, проектів. Так, зараз у Вас гарний час в робочій сфері, маса енергії, але краще реалізувати існуючі проекти. Можливі деякі проблеми зі здоров’ям, бережіть його, зайві навантаження для Вас небезпечні, як фізичні так і психологічні. Потрібно бути обережніше в подорожах. Вірогідні затримки і обмеження, навіть розчарування, з поїздками, навчанням, укладенням договорів, в торгівлі. Нові договори краще в цей період не укладати. Буде повторення ситуацій, в сферах, які були у Вас з 28 липня по 12 серпня 2015 року.

Гарний час зайнятися вивченням етики та естетики, психології відносин з 12 березня по 5 квітня.

Побережіть свою репутацію з 13 по 17 березня, досить конфліктний період. Велика ймовірність того, що потрібно буде вибирати між сім’єю і кар’єрою. Але крім конфліктів, цей період і досить пристрасний у відносинах, хоча буде маса ревнощів. Другий романтичний період буде з 19 по 22 березня.

Більше ділового спілкування, ділових поїздок, контактів з ВІП персонами з 22 березня по 6 квітня. Цей період може допомогти Вам укласти угоди, частково він «згладить» період з 9 березня по 20 квітня. Але все одно залишайтеся обережними.

23 березня, плюс мінус 5 днів – якщо Ви давно думали, обмірковували, якусь сімейну ситуацію, але все ніяк не могли вирішити, що ж робити – тоді ці дні вкажуть Вам рішення. Скоріш за все, що ситуація в сімейній сфері змінитися дуже раптово з масою новин. Може бути, Ви зважитеся на переїзд в ці дні, або Вашій рідні буде потрібна якась допомога. Можу сказати, що цей період змусить Раків приймати рішення і усвідомлювати сімейну сферу. Гарний час для остаточних рішень, так що якщо думали купувати новий будинок, робити ремонт, переїжджати або ще щось – вирішуйте! Період обіцяє бути дуже емоційним.

Хороший період для роботи і кар’єри з 24 по 29 березня, маса енергії і час показати себе і свої знання!

І ось в кінці місяця буде єдиний складний період, найскладніший для Раків – з 24 по 27 березня – дуже багато динамізму, інтенсивності, навантаження, планів і перешкод, що стосуються сфер і питань освіти і поїздок, роботи і обов’язків, здоров’я і звичок. Постарайтеся поберегти своє здоров’я в ці дні, всі хронічні захворювання дадуть про себе знати, а особливо печінку, нирки, кістки (артрит і тд.). На роботі найвірогідніше буде аврал в ці дні, і не особливо сподівайтеся на своїх партнерів. Бійтеся конкурентів, вони можуть добре так зіпсувати Вашу репутацію в ці дні. Все що стосується перерахованого – краще перенести на квітень місяць, перечекати цю бурю. Плани та ідеї щодо сімейної сфери – навряд чи реалізуються успішно в ці дні.

Повернення до старих питань, пов’язаних з відносинами, суперництвом, судами, ворогами, спадщиною і фінансами буде у Раків з 26 березня по 14 серпня. Поганий час починати щось нове довгострокове пов’язане з цим в цей період. Скоріш за все, що у Вас будете масштабна переоцінка і реорганізація цих сфер. Нові партнери (відносини), яких Ви знайдете в ці місяці, після відійдуть від Вас або не принесуть бажаних результатів. Чекайте тривалих затримок пов’язаних з укладанням договорів і відносин в цілому, наприклад, партнер вирішить перенести заручини або підписання договору. Повернення старих партнерів, можете спробувати або захотіти повернути їх у своє життя.

Бережіть свою кар’єру і чекайте масу новин, можливо навіть скандальних з 30 березня по 2 квітня. Знову, поганий час для ділових переговорів.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – змініть відносини і освіту.

З 6 березня по 2 червня – енергія в роботі і здоров’я.

8 березня, плюс мінус 4 дня – навчання, поїздки, освіта – нове в цих та інших сферах.

З 9 березня по 20 квітня – маса обов’язків на роботі, бережіть здоров’я.

23 березня, плюс мінус 5 днів – прийміть остаточне рішення в сфері сім’ї, отримання результат.

З 24 по 27 березня – бережіть репутацію.

З 26 березня по 14 серпня – повернення старих тем в сфері відносин. Не час для нових.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,414