Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Березень буде складніше лютого, він принесе з собою кілька трендів, середньої тривалості, але значних для Дів. Місяць буде дуже багатим на емоції, так що готуйтеся до цього. На другому місці – це спілкування, новини, звістки. За сферами – це відносини – цей березень буде найважливішим місяцем для Ваших відносин, а особливо для початку нових! Так само, цей березень принесе тривалий тренд пов’язаний з сім’єю, у цього тренда влітку буде «перерва» і продовження в кінці літа-початку осені, подібний тренд у Вас був два роки тому, але тепер він триватиме понад 6 місяців – це вперше за пару десятиліть така тривалість. Ще, раджу, звернути увагу на сферу творчості, питання пов’язані з дітьми, любов. Місяць дійсно з одного боку складний, а з іншого, якщо не опускати рук і прагнути до поліпшення – даючий великі результати.

Діви, у Вас є цілий місяць на те щоб змінити себе, поліпшити, позбутися від того, що тягне Вас вниз – з 3 березня по 4 квітня, а особливо з 14 по 25 березня-це час позбавлення, зміни, трансформації та поліпшення, розширення . Цей період дозволить Вам з легкістю позбуватися від усього, що вже пережило себе. Але так само, цей період дозволить Вам оживити те, що як Ви думали вже померло. Це час трансформацій і відродження. Особливо цей період хороший для відродження самих себе! Найсильніше він вплине на Вас і Вашу творчість, а так само питання пов’язані з дітьми і любов. Гарний час для спроб зачаття. Це так само один з двох періодів, який триватиме до місяця і сильно вплине на Вашу сім’ю.

Досить конфліктний період з партнерами і улюбленими, сім’єю, керівництвом з 4 по 9 березня. Скоріш за все, що конфлікти з партнерами і керівництвом триватимуть до 7 березня, а після, можлива, деяка хандра або відчуття депресії пов’язане з сім’єю і відносинами.

Багато розмов з 6 по 22 березня, а особливо спілкування з діловими партнерами, спілкування по бізнесу, з коханими. Маса новин про всіх цих людей, а так само про суперників і конкурентів, тримайте свої вушка на маківці.

З 6 березня почнеться той тривалий період, про який я писала спочатку гороскопу – час маси енергії в сімейній сфері, з 6 березня по 2 червня, хоча після 18 квітня відбудуться деякі зміни. Так ось, цей період у Дів відбудеться вперше за останніх два роки, а така велика його тривалість, з 6 березня по 2 червня, а потім ще повторення в серпні-вересні – це більше ніж півроку – вперше за пару десятиліть. Енергії в домашній сфері буде сила-силенна, маса, як фізичної, так і психологічної. Я раджу відразу ж починати або капітальний ремонт, а ще краще – будувати будинок, якщо є сили! Так, до 18 квітня енергії буде багато і Ви зможете встигнути зробити багато, потім, ймовірно, відбудуться повернення до старого або затримка, відкладання. Знайдіть куди направити свою фізичну енергію в сфері будинку, або чекайте скандалів які можуть дійти до фізичних рівнів – бійок. Що щодо психологічного стану, то тут так само буде маса енергійності, діловитості, наполегливості, нетерплячості, агресивності, відстоювання і настоювання на своїх правах, бажання керувати і повного підпорядкування Вам, менше терплячості до сімейних питань і членів сім’ї не згодних з Вами. Можливі скандали через Ваше бажання керувати і беззаперечного підпорядкування. Але з іншого боку – це час відстоювати свої ідеї, бажання, а так само очолити сім’ю! Хоча лідерам сім’ї це дуже не сподобається. Знову ж, знайдіть вихід для цього – почніть відстоювати права Вашої сім’ї хоча б перед сусідами, як один з варіантів!

8 березня, плюс мінус 5 днів – вся увага буде звернена до партнерів, а так само до Вас. Емоційний і оптимістичний час, бажання нового. До 9-10 березня дуже оптимістичний період, після оптимізму зменшиться. Але в перебігу цих днів Ви матимете мільйон планів і ідей, слухайте свою інтуїцію. Це дуже важливий час для відносин в цьому році – найважливіший період! Прислухайтеся до своєї інтуїції або проаналізуйте ситуацію, що склалася і починайте діяти – цей період дуже важливий для нових масштабних (дійсно масштабних) починань і змін! Реалізації планів пов’язаних з відносинами. Період задасть тренд, коли відносини будуть в центрі Вашої уваги протягом двох тижнів. Можу дати тільки одну пораду – період масштабний, але все ж таки постарайтеся поставитися серйозніше до своїх можливостей і обіцянок, не перегніть палицю. Гарний час для заручин, це все ж «нове» у відносинах, новий щабель. Період укладення ділових угод, пошуку нових ділових партнерів. Варто поберегтися своїх ворогів і конкурентів в ці дні.

Не особливо приємний, обмежуючий Ваші прагнення, стримуючий в сфері дому та сім’ї, період буде з 9 березня по 20 квітня. Цей же період був у Вас в 2015 році, з 28 липня по 12 серпня, згадайте, як тоді йшли Ваші справи. Скоріш за все, що під час цього періоду всі Ваші бажання, прагнення, плани на майбутнє, бажання поліпшити щось зустрічатимуть опір з сімейної сфери! На психологічному рівні буде відбуватися щось подібне, Ваш оптимізм може змінюватися песимізмом і навпаки. Найбільш активними сферами «задіяними» у всьому цьому будуть: любов, творчість, будинок, сім’я, стосунки, Ваша особистість в цілому. Це хороший період для схуднення (якщо у Вас є зайва вага) або щоб набрати вагу (якщо худоба), але баланс знайти не зможете. Це серйозний час, який змусить Вас серйозніше поглянути на сферу сім’ї та свою особистість, вміння, можливості, бажання.

Час романтики і непевність у відносинах і кар’єрі з 10 по 12 березня. Для відносин період дуже романтичний, а ось в питаннях кар’єри і положення будьте обережніше.

Цей березня принесе з собою і хороший період для сфери відносин, будь-яких відносин ділових і любовних, подружніх з 12 березня по 5 квітня. У ці дні Ви будете більш орієнтовані на партнерів і відносини, менш егоїстичні і цинічні, більш м’які і романтичні. Гарний час для налагодження відносин, пошуку компромісів, пошуку нових партнерів. Хоча з 13 по 17 березня, можливі, скандали в цій сфері.

З 13-17 березня, романтичний період і одночасно скандальний, нетерплячий. В цей же період обережніше будьте з грошима! Можливі великі витрати.

Трохи депресивний, розчаровуючий період в сфері відносин, сім’ї, кар’єри з 14 по 16 березня. Не час для ділового співробітництва. Хоча планів буде маса, але краще тільки планувати, реалізовувати після 16 березня.

З 19 по 22 березня ще один романтичний період, дуже вже мрійливий. Дивіться, щоб Вас не обманули в фінансових питаннях.

Маса новин і час показати себе з 22 по 26 березня, здоров’я повинно піти на поправку і сил додасться.

23 березня, плюс мінус 3 дні – фінанси, накопичення, матеріальні блага – це все буде турбувати Вас у ці дні. Час приймати рішення, підраховувати, перераховувати, переосмислювати свою фінансову сферу життя. І найголовніше – час вибирати і вирішувати! Приймати остаточне рішення, наприклад, продовжувати працювати або міняти місце роботи. Цей період так само повинен принести свого роду «фінал» пов’язаний з питаннями здоров’я, якщо Ви прохворіли довгий час в березні, то зараз здоров’я повинно буде піти на поправку. Постарайтеся вже остаточно вирішити, прийняти рішення, пов’язані з фінансовими питаннями. Це так само дуже емоційний період. Спробуйте пройти співбесіду на роботу!

Як для всього Зодіаку, так і для Дів, з 22 по 28 буде динамічний, в якійсь мірі проблемний, «Преградний», реструктуризуючий, період в сфері Вашої особистості, відносин і сім’ї, а на «меншому» рівні в фінансових питаннях і творчості, планах на майбутнє. Скоріш за все, що сім’я буде обмежувачем сфери відносин і Ваших планів, ідей, особистості в цей період. Можливо, що Ви і Ваш партнер підете проти сімейних устоїв або інших правил. Занадто багатогранний період, простіше описати його з точки зору психології, ніж сфер життя.

Можливо, що в Ваше життя повернеться стара любов або творчість, а може питання пов’язані з дітьми в період з 26 березня по 14 серпня. Це не найвдаліший час для початку нової творчості або любові, все це буде мало результатне.

Ще один стресовий період з 30 березня по 2 квітня, особливо в сфері кар’єри, та й самі Ви будете занадто грубі і імпульсивні.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – змінювати!

З 6 березня по 2 червня – більше енергії в сфері сім’ї.

8 березня, плюс мінус 5 днів – особливо важливий період у відносинах.

З 9 березня по 20 квітня – перепади настрою, перепони з сімейної сфери.

З 12 березня по 5 квітня – більше орієнтованості на відносини, гармонія у відносинах.

23 березня, плюс мінус 3 дні – вирішуйте питання фінансів.

З 22 по 28 березня – динамічний період.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,192