Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Місяць почнеться великою кількістю всяких новин, як хороших, так і поганих, як важливих так і не особливо. Постарайтеся бути обережними з грошима і відносинами на початку місяця. Я не можу сказати, що у Вас будуть проблеми, але можу пообіцяти «американські гірки» в цих двох сферах.

Весь місяць буде повний фінансових питань і роз’їздів, за кордон Ви навряд чи зможете виїхати, але з міста виберетеся і не раз. Це такий період, який триватиме до кінця квітня, коли Вам доведеться поїздити по сусідніх містах.

Гроші! 5 березня, плюс мінус 3-4 дні, чекайте подій пов’язаних з грошима. Найімовірніше, що це будуть витрати, штрафи, пені. При цьому, це будуть такі витрати, які будуть на «роки», це не означає що Вам потрібно їх буде виплачувати пару років (хоча маленька ймовірність і є), а потрібно буде витратити гроші на щось таке, що буде мати значення в протязі декількох років (висока ймовірність). Це хороший момент, щоб взяти кредит у банку або попросити повернути Вам борг. Так само цей період підходить для того, щоб повернути борги.

Водолії, прошу Вас бути обережними у період з 9 по 15 березня. Ви дуже імпульсивний знак, добре що не надто скандальний, але в цей період Ваша імпульсивність буде помножена на 2. Дивіться, не постраждайте. Особливо потрібно бути обережними, якщо Ви часто травмується.

Починаючи з 15 березня і по 3 серпня у Водоліїв настане період, коли Ви станете більш інтровентовані (якщо Ви екстраверт). За ці, майже півроку, Ви можете навіть захотіти повернутися назад до чогось важливого для Вас в минулому. До своїх старих цілей і планів з друзями, проектам. Багато сфери Вашого життя, так само, будуть «повертатися» до старого. Та й я б не радила Вам починати нові проекти, які розраховані на довгострокову реалізацію (більше півроку) в ці дні. Навряд чи Ви їх завершите в строк і як розраховували.

З 17 по 19 березня, буде відчуватися загальна (не тільки у Водоліїв) плутанина з інформацією.

З 17 березня по 10 квітня, відносини вдома стануть більш гармонійними. Ви можете захотіти зробити дорогі або красиві покупки для свого житла.

21 березня, плюс мінус 3 дні, знову настане період новин. Ви можете дізнатися про важливі зміни у Ваших братів і сестер, сусідів. У ці дні Ви можете захотіти зробити зміни у відносинах з сусідами, сестрами і братами. Ще одним з варіантів інтерпретації положення зірок в цей період, може бути, раптова і несподівана поїздка кудись недалеко. Якщо це буде поїздка, будьте обережні в дорозі.

В цілому місяць березень обіцяє Вам бути дуже активним, особливо у фінансовій і новинних сферах! Плюс новий, довгостроковий тренд, на «повернення» до минулого.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в березні 2015

5 березня, плюс мінус 3 дні – фінанси звернуть увагу на себе. Є шанс, вдало, взяти або повернути борг \ кредит.

З 9 по 15 березня – будьте обережні!

З 15 березня по 3 серпня – Ви можете вирішити повернутися до старих планів, ідей, людей (залучені всі сфери життя) у цей період. Я б сказала, що це період «повернення». Плюс, деякі Водолії стануть більш інтровентними.

З 17 березня по 19 – плутанина з інформацією, від розмов до зберігання даних.

З 17 березня по 10 квітня – більш гармонійні стосунки вдома.

21 березня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин і змін з близькими родичами.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,167