Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий і цікавий місяць, багатий на події! Березень змінить багато чого, перемінить, реформує. Особливо у стосунках. Тренд відносин, який почався ще в лютому (20тих числах лютого) продовжитися до травня місяця, але зі зміною тенденцій. Зараз починається активний період у всього Зодіаку, а особливо у Вас – Терезів та інших знаків, які належать до Вашого хреста. Березень буде багатий на події в духовній сфері, спочатку, а так само весь місяць у сфері відносин, а в середині місяця буде «небезпечний» період, але про все по порядку.

Бережіть своє здоров’я спочатку місяця! 5 березня, плюс мінус 4 дні, будьте обережні. Про себе може дати знати якась прихована болячка, і якщо захворієте в ці дні – це буде надовго. Це буде період, не тільки коли Ви можете захворіти, а й коли до Вас прийде невелика хандра, навіть я б сказала депресія. Коли Ви будете хотіти побути на самоті, подумати над суттю життя, будете думати про свої мрії. У ці дні Вам можуть снитися віщі сни, так що записуйте їх. До того ж, в ці дні, може проявитися якась прихована від Вас таємниця або брехня, або ж Ви самі будете схильні більше брехати іншим, приховуючи свої мотиви.

Як я говорила, на самому початку гороскопа на березень, місяць обіцяє бути дуже активним у сфері відносин, а в кінці місяця навіть вірогідні зміни у відносинах. Так ось, Ви зараз багато енергії витрачаєте на відносини, багато уваги приділяєте їм, стали більш активні. До 17 березня відносини будуть досить приємними, хоча Ви і будете вимагати уваги або партнер буде вимагати щось від Вас, Ви все одно зможете знаходити компроміси. А от після 17 березня, ймовірно, Ви станете більш егоїстичні, і зросте кількість скандалів з партнерами (коханими і по бізнесу). З 9 по 15 березня – це «небезпечний» період, коли Ваша імпульсивність, Ваше бажання вказувати, керувати, вимагати і міняти правила, може зіграти з Вами злий жарт. На жаль, не можу дати Вам ділову пораду. Але постарайтеся тримати себе в руках, хоча це період, коли енергія буде грюкати як грім і блискавка, утримувати себе буде складно. Та й не впевнена я в тому, що події будуть підвладні Вам. Хоча, може все буде і добре (потрібно знати Ваш персональний гороскоп), а всього-на-всього відбудуться кардинальні події у відносинах, «спалахи» як удари грому серед ясного неба.

З 9 по 15 березня, це не тільки період небезпечний для відносин. Але і в цілому небезпечний період, коли Ви можете травмуватися. Керуєте авто обережніше і дивіться собі під ноги.

З 15 березня по 3 серпня, настає довгий тренд, під час якого у Ваше життя повернутися питання пов’язані з будинком і сім’єю, не вирішені раніше. А так же, висока ймовірність, повернення фінансових питань. У цей період не варто починати нові ремонти, або покупку нерухомості. Але Ви з успіхом можете завершити ремонти, які були розпочаті раніше і «забуті», а так само угоди з нерухомості.

21 березня, плюс мінус 5 днів, буде один з 2х найважливіших періодів для відносин у 2015 році! Якщо протягом усього березня у Вас просто була підвищена активність у відносинах, то зараз вже прийшов час для орієнтування на розуміння Ваших відносин, а так само дуже ймовірні зміни у відносинах. Висока ймовірність того, що почнеться щось нове, новий рівень у відносин або ж абсолютно нові відносини. У Вас може з’явитися новий партнер (любов) або Ви вирішите «реформувати» існуючі відносини. У ці дні Ви можете захотіти більше вільних, не зобов’язуючих відносин. Я не знаю, чи захочете Ви зробити пропозицію руки або серця в ці дні, або зроблять Вам його. Але я можу сказати, що чекайте змін, та таких нежданих. Можливо, навіть, що Ви просто захочете розірвати їх, якщо Ваш партнер не дає Вам бажаної свободи. І я маю на увазі не тільки любовні відносини, відносини чоловік-дружина, а й відносини з партнером по бізнесу.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в березні 2015

5 березня, плюс мінус 4 дні – усамітнення, самотність, нудьга, брехня, віщі сни.

З 9 по 15 березня – будьте обережні. «Спалахи» у відносинах.

З 15 березня по 3 серпня – повернення старих тем в домашній сфері та фінансах.

21 березня, плюс мінус 5 днів – щось нове, несподіване, дивовижне у відносинах.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 березня 2015 року.

  1. 2 коментарі до “Гороскоп на березень 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар”

  2. тетяна в 12.03.2015 | Відповісти

    Як можна отримати персоналтний гороскоп?

  3. Марфа Бомбушкар в 15.03.2015 | Відповісти

    тетяна в 12.03.2015 – Доброї пори. На даний час я не займаюся “прогнозами” персональними.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,174