Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Стрільця, від Марфи Бомбушкар


Для багатьох знаків Зодіаку, а особливо для кардинального хреста, березень буде не найприємнішим місяцем, але для Стрільців і Левів – цей місяць буде продовженням приємного періоду. Якщо інших знаків Зодіаку, як і Вас, буде розпирати від енергії, вірогідні несподівані зміни (і у Вас так само), але на відміну від інших – Ваша енергія буде конструктивною. Так що, готуйтеся йти до успіху! Всіх чекають великі зміни і маса енергії в ці 2 місяці, березень-квітень, і маса енергії, але у Стрільців зміни будуть обов’язково на краще.

Судячи з розташування зірок, спочатку місяця (особливо сильно буде помітно) і наприкінці березня, хоча весь березень так само буде «позитивно» енергійний, і до закінчення квітня (знову ж особливо сильно буде помітно з настанням часу Овна (20х числах квітня) і під другу декаду), а так само в квітні, Стрільців чекає успіх і зміни в таких сферах як: зарубіжжя (поїздки, взаємодія з іноземцями), заступництво (можете знайти собі нового наставника), навчання, творчість, діти, любов (любовний роман), а так само щось пов’язане з Вами (Ви можете вирішити змінити свій імідж на більш серйозний).

Можете очікувати, спочатку місяця з 3 по 8 березня – «революції» у відносинах і фінансах. Позитивною.

5 березня, плюс мінус 5 днів, у Вас може відбутися щось важливе в кар’єрі і досягненнях, найімовірніше «закінчитися». Можливо, якийсь час Ви були зайняті якимсь проектом, метою, досягненням, до якого йшли. І ось зараз Ви зможете з успіхом це закінчити. Або ж вирішити кинути те, до чого прагнули і вибрати нову стезю. Можу пообіцяти Вам, що в ці дні кар’єра, досягнення, повага буде в центрі Вашої уваги. Ви будете бажати поваги, досягнень, підвищення на роботі і у Вас є шанс. Постарайтеся бути обережними з жінками керівниками і тими жінками, від яких залежить Ваша робота в ці дні. Так само, вірогідні, фінансові розтрати.

Стрільці, Ви галасливі і баламутні люди, які завжди поспішають і часто спотикаються, або ламають щось. Постарайтеся бути акуратними в період з 9 по 15 березня! Щоб не зламати щось. До того ж в цей же період, слід бути обережними вагітним.

21 березня, плюс мінус 3 дні, хороший період, який може принести з собою нову любов і любовний роман. У ці дні Ви будете сповнені творчості, можете зважитися почати творити щось нове. Гарний час для спроб завагітніти. Говорячи про любов, я маю на увазі любов пристрасну, романтичну, з сексуальною енергією. Ви може бути, навіть будете готові піти на ризик в ці дні.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в березні 2015

5 березня, плюс мінус 5 днів – сім’я в центрі уваги.

З 3 по 8 березня – зміни у відносинах і фінансах.

9 по 15 березня – будьте обережні.

21 березня, плюс мінус 3 дні – творчість, діти, любов.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166