Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Овна, від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути багатим на події! Забіжу трохи вперед. Бережіть себе, я знаю, що Овнам дуже складно контролювати свої емоції, а в цьому місяці їх буде дуже багато! Ще в гороскопі на лютий, я писала, що з настанням закінчення лютого Ваше життя стане «буять».

І ось, воно продовжує буять. Вас чекають багато подій, багато нового досвіду в березні місяці. Постарайтеся бути обережними, а ще аж надто велике, буде, у Овнів бажання все послати до чортової матері, зараз розповім як будуть розвиватися події.

На самому початку місяця, 5 березня, плюс мінус 3 дні – побережіть своє здоров’я, можете захворіти. Імовірна високе навантаження на роботі, потрібно буде щось закінчити пошвидше або просто завал на роботі. Це гарний час щоб розставити крапки над «і» в проектах, енергії і сил вистачить! Чекайте роботи в ці дні. Щодо здоров’я, перебіг хвороби залежить від нинішнього стану. Якщо здоров’я пішло на поправку, в ці дні буде великий скачок до одужання, якщо здоров’я погіршується – скачок до погіршення. Якщо Ви захворієте в ці дні, не чекайте швидкого одужання.

Зараз Вас переповнює енергія! Ви одночасно і дуже наполегливі і дуже харизматичні. Це чудовий час для жінок Овнів, до 17 березня, Ваша жіночність зведе з розуму не одного чоловіка. Для чоловіків Овнів до 1 квітня – Ви справжній мачо. Ви зараз одночасно і егоїстичні і готові піти на багато що заради відносин. Після 17 березня залишиться лише мужня риса характеру і егоїзм.

З 3 по 7 березня – дуже-дуже активний період у відносинах і з грошима. Ймовірно, що в ці дні Ви будете дуже емоційні, складно буде стримувати свою симпатію до інших, може бути, будете навіть трохи напористі у відносинах. Вірогідні фінансові розтрати, так що, якщо грошей мало, в дорогі магазини не ходіть, все витратите! Вам буде дуже легко висловлювати свої почуття, симпатію. Жінки Овни можуть вирішити змінити свій гардероб і стиль одягу.

З 9 по 15 березня! Овни будьте обережні. Цей період чимось нагадуватиме Вам квітень минулого 2014 року. Тоді Ви відчували тиск з боку партнера або давили на нього, а він пручався, було багато скандалів з партнером. Зараз же, трохи по-іншому, Ви будете тиснути на партнера, Ви будете бажати щось поміняти, йому буде складно чинити опір Вам (багато що залежить від його знаку Зодіаку). Дуже «енергетичний» період, буйний, нестримний, Ви будете заводитися з однієї іскри. Якщо Ви навіть і не агресивна людина, Вам буде важко стримувати свою агресію. У ці дні, дуже ймовірний, великий скандал з керівництвом, важливими персонами, клієнтами і батьком. Можливо, що з новою силою розгоряться старі проблеми в кар’єрі або «рвонуть» нові. Та й партнеру захочеться від Вас, такого заведеного, забігти подалі, або ж Ви самі вирішите його відправити кудись подалі.

З 15 березня по 3 серпня, настане ще один тренд. У перебігу цих місяців не чекайте на швидке просування по кар’єрних і соціальних сходах, не чекайте що Ви зможете легко досягти бажаних цілей. Моя Вам порада, не ставте перед собою нові цілі, поверніться до старих, і доробіть їх! Ви зможете завершити старі плани в кар’єрної і соціальній сферах. Ви можете переглянути за ці місяці своє кар’єрне становище, вирішити піти іншим шляхом. Ймовірно, дуже, що у Вашу кар’єрну та соціальну сфери повернутися старі питання і проблеми, які потрібно буде вирішувати.

21 березня, плюс мінус 5-6 днів, один з 2х найважливіших періодів у році. Який, стосується Вашої особистості. Цей період складно описати коротко, так як він зачіпає Ваше «Я», а воно дуже широке в понятті. Як мінімум в ці дні, Ви можете переосмислити найважливіші сфери свого життя: відносини, кар’єру, сім’ю. У ці ж дні, Ви можете вирішити змінити свій імідж, змінити свої смаки, своє «подання» іншим. У ці дні Ви будете дуже емоційні, по-дитячому образливі і ранимі. Можете вирішити почати щось важливе в житті! І це хороший момент для кардинальних змін, вони принесуть Вам задоволення і радість. Якісь нові можливості відкриються перед Вами. Ви відчуєте, що почалося нове життя, увійдіть в її двері.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в березні 2015

5 березня, плюс мінус 3 дні – бережіть здоров’я, чекайте завдань на роботі.

3 по 7 березня – емоції у відносинах, необдумані вчинки, вірогідні розтрати грошей.

З 9 по 15 березня – будьте обережні, можете втратити кар’єру.

З 15 березня по 3 серпня – «затримки» і «повернення» до старих тем у кар’єрній сфері та соціального стану.

21 березня, плюс мінус 5 днів – море емоцій, море енергії, море образ, море бажань. Всього буде дуже багато!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,196