Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Леви улюбленці долі, це Ви повинні були відчути ще минулого року, десь починаючи з кінця липня. Ось і зараз, на самому початку місяця, з 1-3 число, буде вдалий період для Вас, повний енергії, щось хороше має статися з Вами як особистістю (може імідж вирішите змінити?), Кармічна новина \ подія у творчості або з дітьми, а може закоханістю (якась довгострокова), і несподівана зміна, пов’язана з навчанням і зарубіжжям. Але це короткий вдалий період на 3 дні. Хоча в цілому, весь місяць обіцяє бути дуже вже стрімким, не передбачуваним, для кожного знака в своїй сфері відбудуться революційні зміни! Але будуть і загальні патерни для всіх. Давайте приступимо до Вашого зодіаку на місяць.

5 березня, плюс мінус 3 дні, чекайте чогось нового пов’язаного з Вашими доходами і меншою мірою з витратами. У ці дні Ви можете отримати результат своїх праць, Вам нарешті виплатять дивіденди або розпочатий раніше проект, почне приносити дохід або окупитися. Ви можете вирішити, таки, купити щось, що сподобалося Вам раніше (з дорогих предметів) і це буде приємне поповнення Ваших матеріальних благ. Можливо, Вас відвідає якийсь клієнт, який дасть можливість Вам заробити. Простіше кажучи, ці дні, принесуть фінансовий результат, завдяки Вашій праці, а так само матеріальні блага.

Постарайтеся бути обережними у період з 9 по 15 березня, енергетичний вихор, перетворитися на бурю. Можуть бути травми і скандали, пов’язані з іноземними справами. Але найголовніше, не потрапте в аварію, або не пораньте себе.

Як я говорила, весь місяць буде досить активним. Ви багато енергії будете витрачати на навчання, спілкування, подорожі.

Починаючи з 15 березня і по 3 серпня, у Вас настане довгий тренд у відносинах. А якщо бути більш точною, повернення до старих відносин. У цей період Ви можете захотіти повернути у своє життя старих партнерів, або вони самі повернутися в нього. Ви можете стати більш інтровентованими у відносинах, почати переосмислювати існуючого партнера, порівнювати його з попередніми (як у коханні так і по бізнесу). До того ж, в цей же період, може статися і повернення до якоїсь ситуації вдома, яка була до цього.

В кінці місяця, 21 березня, плюс мінус 4 дні, чекайте чогось нового пов’язаного з навчанням, розглядами в суді, поїздкою за кордон, іноземцями, духовними практиками, наставниками (тими хто Вами курирує, не тільки в духовному плані, а й покровителями ). Подія буде дуже несподіваною, і повною енергії. Може бути станеться скандал. Я б порадила Вам в ці дні бути обережними, але не зівайте, у Вас повинно все вийти, чого б Ви не захотіли! Так що не варто сидіти і чекати з моря погоди – дійте і Ви зможете поїхати за кордон, вступити в універ або добитися позитивного результату в суді. Але дійте обережно, без нахрапу.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в березні 2015

5 березня, плюс мінус 3 дні – доходи, накопичення, резерви, покупки.

З 9 по 15 – будьте обережні.

З 15 березня по 3 серпня – старі відносини і партнери повернутися у Ваше життя.

21 березня, плюс мінус 4 дні – навчання, подорожі, суди, зарубіжжі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,502