Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2016 рік – Стрільця – від Марфи Бомбушкар


Деякі Стрільці зможуть відчути, що вони потрапили в «День Бабака» (хороший і старий фільм), так багато повторень подій буде у Вас в цьому році! Але все одно, 2016 буде дуже важливим і суворим, особливо для тих Стрільців, які народилися в кінці першої, другої (особливо!) І початку третьої декади. Я вже багато разів говорила (в гороскопі на вересень 2015 року, на 2015 рік, на грудень 2014 року), що зараз у Вас йде період становлення, серйозності, зміцнення, важливості, відповідальності, впевненості і багато чого іншого, а разом з тим і деяка нестача сил, пригніченості, депресії, переживання про своє становище і стабільності, Ви почнете помічати свої помилки і недоліки більш яскраво (хоча Стрільці й оптимістичні в міру егоїсти щодо себе, але час правдивої оцінки своїх сил прийшов до Вас). Особливо сильно, описаний мною психологічні спонукання будуть помітні саме у Стрільців другої декади (але спочатку року і у вересні і у Стрільців кінця першої декади, а в кінці року – початку другої). Повинна додати і порадувати Стрільців, які народились в самому початку – Вам стане легше, значно, ніж було в грудні 2014-червні 2015 та вересні-грудні 2015, хоча для Вас настав час отримувати результати, не всі, але прийшов час, коли на закладений фундамент потрібно класти цеглу для стін. А, для всіх Стрільців, результати Вашого «дорослішання і становлення» (саме так двома словами я б описала нинішній період) Ви отримаєте після 2017 року! Так, за цей час Ви станете дорослішими! І навіть найоптимістичніші Стрільці задумаються. Але потрібно продовжувати і про інші тренди на рік.

2016 рік – буде дуже енергійним для Стрільців, це перший такий енергійний рік за останні, майже, два роки! Активність, енергія, фізична сила, сексуальна енергія і привабливість (особливо у чоловіків) – буде два таких періоду в цьому році – березень-червень і серпень-вересень.

Для Стрільців цього року буде основних і довгих не так вже багато трендів, але вони будуть накладатися один на одного, повинна зауважити, що в гороскопі на рік – я пишу лише самі основні тренди (за важливістю, а не по тривалості і сферам), так що читайте мої регулярні гороскопи на місяць – вони більш детальні.

Першою сферою, «зростання» у Вас буде кар’єра, до вересня місяця (цей тренд почався ще в серпні місяці), зараз багато можливостей, шансів, удачі в цій сфері. Може, Ви зміните місце роботи, а не тільки підніміться на одну сходинку по посадових сходах!

Перший довгий і важливий тренд цього року, 2015 – навесні буде період, який змусить серйозно поглянути на свою кар’єру і соціальне становище, він буде в березні-квітні і травні-червні, коли Ви будете розриватися між бажанням більшого і бажанням зберегти існуюче, між змінами і стабільністю, а може на шляху до зростання будуть перепони, або на шляху до стабільності – зміни, це буде конфлікт Ваших можливостей і бажань. Але цей «конфлікт» змусить Вас розвиватися (я сподіваюся, а не втікати від проблем, як Ви теж любите). Цей період, може, змусити або підштовхнути Вас змінити своє місце роботи або змінитися самим! Він один з найсильніших і довгих цьогоріч для кар’єрного та особистісного зростання.

Другим трендом, або сферою (з вересня місяця), в якій відбудеться багато хороших змін, розширення і поліпшення, буде – дружба і колективи, різні соціальні заходи! Протягом року, до жовтня 2017 року, у Вас буде час завести нових друзів, Ви станете орієнтовані більш на оптимістичних друзів, що займають або хорошу посаду і положення в цьому житті, або духовних та інтелектуальних! А може і те і інше! А ще, багато Стрільців, можуть зважитися зайнятися політикою в цей рік. Зауважу, що для Стрільців пов’язаних з політикою і суспільством – це успішний період!

Третім, і не зовсім зрозумілим, буде «підвішений» і стримуючий (обмежуючі) стан, руйнуючий правила (або розмиває їх), ескапічний, пов’язане з: будинком і сім’єю, Вашою особистістю, фінансами – з травня по жовтень. Більшою мірою це буде пов’язано з Вашої особистістю і будинком, а в меншій з фінансами. Навіть не знаю, як більш точно його описати – час невизначеності і серйозності, можете впасти в невелику нудьгу і депресію, або стати менш серйозним у цих сферах або ж більш серйозним, бажання позбутися від зобов’язань. Складно буде контролювати ці сфери, не найвдаліший час для покупки нерухомості або довгострокових інвестицій.

Четвертим – деяка інтровертність і повернення до минулого, старих паттернів і питань, в період з січня по травень.

П’ятий тренд – з квітня по червень – подібний тренд був у Стрільців у вересні 2015, з 8 по 25, час складно описуваний, оскільки це період мрій, конфліктів пов’язаних з ідеалом і реальністю, бажання більшого і ескапізму, дурного оптимізму, дуже підвішений період , з лінню і мріяннями. Можливі обмани або дуже велика ідеалізація кар’єрної сфери і сім’ї, будьте обережніше і згадайте, що відбувалося у Вас в сім’ї і кар’єрі в ці дні у вересні – можливо, що події повторяться (окрас подій буде той-же).

З кінця осені почнуться змінюючі Вас періоди, з листопада почнеться один місячний і трансформуючий Вас тренд, з листопада по грудень (але буде повторення в 2017). А з грудня дуже вже революціонуючий, що звільняє, що ламає, динамічний період, досить довгий – до кінця березня-початку квітня 2017! Цей період грудень-березень (початок квітня) дуже-дуже «шалений». Я не буду детально описувати ці два періоди в гороскопі на рік, так як це вимагає дуже-дуже багато «букв», чекайте моїх гороскопів на місяць! А тепер приступимо до гороскопу по місяцях на 2016!

Гороскоп для Стрільця по місяцях на 2016 рік

Січень. Бережіть свої гроші в середині січня, можливі фінансові втрати! Це початок півторамісячного фінансового періоду. Але в той же час – середина січня, з усією її трудністю і неприємними змінами у фінансовій сфері (можливими), дозволить Вам більш чітко зрозуміти, як і де заробляти собі на хліб. Цілком імовірно, що обставини змусять Вас змінити місце роботи або задуматися про це. З самого початку січня і до початку третьої декади – дуже вдалий і гармонійний період для Стрільців – любов, відносини, фінанси, гармонія, спокій, харизма і привабливість – це будуть Ваші головні сфери й козирі! У той же час, з січня по березень імовірна нестача сил. Можливо, що в цей період січень-березень, Ваша основна енергія буде направленна на щось таємне, благодійне, потайне. Поганий період для бюрократичних питань з другої по третю декаду, а так само в цей період повернутися старі питання пов’язані з відносинами і кар’єрою. Наприкінці січня – вдалий час для навчання і поїздок за кордон, вирішення питань пов’язаних з судами і допомогою. З третьої декади січня і по другу декаду лютого – фінансовий період, досить вдалий (хоча в лютому будуть і небезпечні моменти). На початку січня почнеться тренд, про який я говорила в першій частині гороскопа на рік – №4 – «інтровертності і повернення».

Лютий. Лютий для Стрільців буде місяцем навчання, поїздок, спілкування та фінансів (заробітку, пошуку джерел доходів), а кінець місяця – кар’єри та соціального стану. Місяць досить славний і багато саме залежить від Вас! У першій декаді добре б почати вивчати щось нове або відправитися в ділову поїздку (буде хороший прибуток). А в третій декаді – покажіть, на що здатні своєму керівництву, нагадайте про себе – є шанс на підвищення по службі. Це дуже вдалий період для початку масштабних проектів або прийняття масштабних рішень пов’язаних з кар’єрою і соціальним становищем, повагою і досягненнями (цілями, планами).

Березень. Хороший місяць для Стрільців, почнеться середньостроковий тренд до квітня – слухайте свою інтуїцію! Час для серйозної і раптової закоханості! До того ж в цьому місяці буде ще один тренд, про який я згадувала на початку гороскопу – №1. З березня по квітень – час зважитися на важливі вчинки, знайти упевненість в собі і своїх можливостях, зрозуміти яке соціальне становище Ви хочете займати (посада, повагу) і що для цього треба. Але не бігти від проблем і перешкод, не скандалити з керівництвом, не змінювати свої цілі кожен понеділок! Будь-які скандали з керівництвом будуть дуже-дуже масштабні, так що притримаєте свій запал. З першої декади березня і по третю декаду – багато новин, особливо щодо кар’єри! А так само, з першої декади і по червень місяць – маса енергії! Маса енергії, фізичної сили, агресивності, напористості, нетерпимості, сексуальності – головне як Ви будете використовувати дані Вам ресурси! Ви можете скандалити з іншими або ж реалізовувати потребуючі зусиль проекти, гарний час для спортивних занять. І ще одне, на початку березня відбудуться події пов’язані з будинком, будьте обережні, не обманіться або не перемрійте. Як Ви бачите – саме початок березня буде багатим на події, далі місяць стане лише продовженням розпочатих трендів. В кінці місяця – друзі і колективи, гарний час для колективних заходів, виступів, клубів. З березня і по серпень, Стрільці, в деякій мірі почнуть копатися в собі, своїх можливостях, обмеженнях, достоїнства і недоліки – це хороший, майже піврічний період, розібратися в собі, в цих своїх якостях, виправити недоліки і поліпшити якості.

Квітень. Час кохання! Творчості (писати книги, малювати картини, складати вірші)! Дітей, цілком імовірна несподівана вагітність, а вагітним я б порадила бути обережніше. У той же час, ще в березні Ви стали більш енергійні, але з другої декади квітня – ця енергія стане більш спрямованою у всередину, а не назовні! Можлива безсоння, нервове напруження в самому собі, Ви будете дуже швидко заводитися на внутрішньому рівні, а ось назовні Ваша енергійність (сексуальність, фізична сила, активність, агресивність) буде «вихлюпуватися» із затримкою. В кінці місяця – час подумати над життям, таємницями, переосмислити себе і свої надії. І ще, в кінці місяця і по червень настане тренд №5, нерозуміння сформованих ситуацій в сім’ї і кар’єрі, підвішений, мрійливий, романтичний, ідеалізований і дуже вже масштабний період. Подібний період «підвішеності» і масштабності в сім’ї і кар’єрі, був у Вас в вересні 2015 року. Можливо, станеться подружня зрада або ж конфлікт через неправильне розуміння відносин, а на роботі можливий обман або помилкові обіцянки. А так само з кінця квітня і по третю декаду травня – не час для бюрократичних питань, можливо, «повернення» старих тем пов’язаних з кар’єрою і відносинами.

Травень. Початку травня відбудеться повторення тренда №1, але цього разу він триватиме до кінця першої декади червня. Вдалий час для питань пов’язаних зі здоров’ям і роботою спочатку травня, всю першу декаду. Нарешті закінчиться період Вашої інтровертності, тренд №4. Третя декада дуже важлива для Стрільців – час розібратися в собі, в ці дні Ви будете дуже емоційні, скандальні, імпульсивні (хоч і з затримкою), так що не наламайте дров. Але все ж третя декада – це час усвідомлення себе, своїх плюсів і мінусів, бажань і прийняття важливих рішень! Це серйозний період, щось завершиться, почнеться нова стезя у Вашому житті, відбудеться кульмінація в якомусь важливому для Вас питанні (на жаль, більш точно сказати не можу, оскільки у різних людей в цей час можуть бути різні сфери). Кінець травня принесе з собою початок місячного тренда у відносинах, з останньої декади травня по останню декаду червня – відносини будуть в центрі Вашої уваги (особливо на початку червня). У відносинах настане більш гармонійний період, гарний час налагоджувати відносини, шукати свою другу половинку або ж ділового партнера. І найдовший тренд, який розпочнеться наприкінці травня – №3, перечитайте про нього на початку гороскопу. Кінець травня і початок червня – це дуже складний період для Стрільців, тут і розмитість, нерозуміння, конфлікт між бажанням більшого і можливостями, деяка депресія.

Червень. Місяць відносин. Вже на самому початку місяця відбудеться кульмінація або новий початок, важливі події в цій сфері. Початок червня, досить гарний для початку нових відносин або заручин. А так само для ділового співробітництва, укладення договорів, пошуку компромісів. Червень – хороший місяць для Стрільців! У цьому ж місяці у Вас буде маса спілкування, договорів, новин пов’язаних з партнерством (діловим і коханими). Червень принесе з собою тренд, пов’язаний з поверненням старих питань і тем у сфері сім’ї і дома, цей тренд триватиме з червня по листопад. Гарний час вирішити старі сімейні і домашні питання. В кінці червня – фінанси в центрі Вашої уваги, заробіток і накопичення.

Липень. Продовжить фінансові тренди, питання, активність у сфері заробітку і витрати грошей, яка почалася в кінці червня. Бережіть свої гроші спочатку липня! Досить складний період, який, може, болісно змінити Ваші джерела доходів – урізати їх, але з іншого боку і змусити глибше замислитися про фінанси. У самому кінці липня і по 7 жовтня – багато-багато новин про кар’єру і соціальний стан. За цей період повернуться як старі питання, пов’язані з цими сферами і відносинами, так виникнуть і нові. Але буде повернення не тільки питань, а і новин.

Серпень. Теж, досить хороший місяць для Стрільців! Та й взагалі, літній період, якщо не вважати тривалих трендів описаних спочатку гороскопу – «приємний» для цього знаку Зодіаку. Для початку, на самому початку серпня – важливий період для навчання, поїздок, спілкування з іноземцями та зарубіжжям. Перша декада – призначте щось важливе пов’язане з цими сферами, поїздку, вступ до університету, захист наукової роботи. Так само, з першої декади і по кінець вересня – повернеться старий тренд, енергійності і активності (той який у Вас був з березня по червень цього року, не хочу повторюватися – перечитайте про цей період). В кінці місяця чекайте масу новин. А так само, в кінці серпня і до третьої декади вересня – повернення старих тем і питань, пов’язаних з кар’єрою і відносинами, гарний час для вирішення старих тем і питань і дуже поганий для початку нових.

Вересень. Вже спочатку місяця і перші дві його декади – всю Вашу увагу, всі Ваші переживання і бажання будуть пов’язані з кар’єрою і домом. Увага! Це не найкращий час для прийняття рішень щодо кар’єри, зміни місця роботи, з’ясування стосунків з керівництвом. Початок місяця досить складний і дуже емоційне, можуть бути скандали. Ймовірно, що Вас можуть очікувати не зовсім приємні новини пов’язані з будинком і роботою (занадто вже Ви «перемріяли»).

У вересні закінчитися «кар’єрний» період, про який я писала в гороскопі на серпень 2015 і на 2015 рік. За цей рік у Вас було багато шансів зробити собі положення в суспільстві і я сподіваюся – Ви його зробили.

Вересень принесе з собою новий тренд-розширення – тренд №2! Так що, з цього місяця до жовтня 2017 у Вас стане більше друзів, можете зробити якусь політичну кар’єру або прославитися в соціумі.

Наприкінці вересня бережіть своїх друзів і дружбу, можливі скандали з товаришами і в колективі.

Жовтень. Нарешті закінчитися період якоїсь невизначеності, розмитості – тренд №3, який розпочався в травні з його проблемами у сфері фінансів, сім’ї, Вашого розуміння себе. Можна сказати, що знову, на вулиці у Стрільців настає свято. Жовтень – досить хороший місяць для Вашого знаку Зодіаку. У середині жовтня – події пов’язані з любов’ю, дітьми та творчістю. Взагалі – жовтень – це місяць любові для Вас. З третьої декади жовтня по 2гу декаду листопада – повторення періоду, який був у Вас з першої декади січня по третє декаду – Ви знову станете більш харизматичні, привабливі, гармонія в житті, гарний час для відносин і фінансів. У цей час можете завести нові відносини або почати новий фінансовий проект. Наприкінці жовтня бережіть здоров’я, можливо, задумаєтеся над суттю буття.

Листопад. Гарний час для заробітку грошей, в якійсь мірі – це продовження фінансового тренда розпочатого в жовтні, але тепер гармонія і успіх тільки у фінансовій сфері до першої декади грудня! З середини листопада і до початку грудня – дуже-дуже багато спілкування, інформації, читання і навчання, можете починати писати книгу! У середині листопада, знову, побережіть своє здоров’я. Середина місяця – хороший час для вирішення питань, остаточного рішення, пов’язаних з роботою і здоров’ям. А ще, в середині грудня розпочнеться змінюючий Вас тренд і Вашу дружбу, який триватиме до грудня (але буде повторення в 2017 році). Це час, коли Ви можете стати більш жорстоким, глибоким, якийсь песимізм і депресія, недовіра і головне – бажання диктувати свої правила! Будь-які втрати в ці дні будуть для Вас дуже болючі. Цей період, з середини листопада по середини грудня – дуже сильно змінить Вас, можливі значні втрати, «відрізання» і позбавлення, як психологічні так і в житті. Дуже важливим буде саме кінець листопада і початок грудня – час для прийняття важливих рішень, дуже емоційний період, початок нового циклу і завершення старого.

Грудень. Місяць дуже насичений і активний. Дозволить Вам відпочити і насолодитися життям, але потрібно дожити до другої декади місяця. У середині грудня, дуже-дуже хороший, період для відносин (будь-яких і любовних і ділових), період, коли Ви несподівано можете поліпшити свої відносини, перевести їх на новий рівень, знайти нові стосунки! Можу сказати точно, що в цей період, у другій декаді грудня, у відносинах відбуватимуться «широкі» і несподівані зміни. І так, це гарний час для звільнення від обтяжливих стосунків! Ще один довгий тренд почнеться в середині грудня, але він буде тривати до березня місяця – час змін в любові, творчості, питаннях пов’язаних з дітьми, дружбою і колективах, а так само Вашої особистості. За ці, майже 4 місяці, Ви зміните ці сфери, дуже сильно! Розширите їх, перебудуєте, звільнитеся! Зможете несподівано закохатися або завести інтрижку, розширите коло своїх друзів, серед яких буде багато дуже «оригінальних», «нестандартних» особистостей. З точки зору психології, в цей період Ви будете дуже бунтарські, волелюбні, оригінальні, може дійти навіть до екстремізму! Наприкінці грудня – увагу буде звернена до фінансів, заробіток грошей, накопичень – вдалий період!

Оригінал гороскопа на сайті https://goroskop2.com.ua/, був опублікований 28.12.15. Російська версія опублікована на його російськомовній версії. Поважайте мою працю, ставте посилання, при копіюванні, на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,413