Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2016 рік – Риби – від Марфи Бомбушкар


Рік 2016 для Риб буде складним і цікавим, основними, фоновими, трендами року будуть: відносини (до вересня), фінанси (витрати, спадщини, кредити – після вересня) і «психологія» (духовний зріст, сексуальне зростання, езотерика, глибина – після вересня), кар’єра і соціальне становище (весь рік, при цьому ці сфери буде «штормити» і відчуватися незадоволення). Цей рік буде більш багатий на проблеми в порівнянні з 2015 роком, очікуйте пару довгих трендів засмучення, розчарування, обмеження в сферах кар’єри, та й у відносинах буде період прикростей, але пам’ятайте, що мої гороскопи на місяць більше детальні, ніж на рік!

Відносинам я особливо хочу приділити увагу. Цього року до осені, у Вас продовжиться «розширення» цієї сфери, яке розпочалось ще з серпня 2015 року, ще є час знайти другу половинку або поміняти!

Кар’єра і соціальне становище – час Вашого становлення, складний і незадовільний період, який може змусити Вас або діяти і рости, або йти на дно і костеніти. Але одне буде точно – становлення і розуміння свого шляху і місця в світі. Період довгий – до кінця 2017 року, вперше почався в кінці 2014 року, після була «пауза» і повернення у вересні 2015.

Гороскоп для Риб по місяцях на 2016 рік

Січень. Принесе гармонію в сферу кар’єри і соціального стану, вдалий час грати на публіку і сподобатися своєму керівництву з перших чисел до 24 січня. У той же час більше скандалів із зарубіжжям і наставниками, а може, Ви просто захочете вчити щось нове або очолити. Повинна зауважити, що влітку цей тренд із зарубіжжям, навчанням, наставництвом «повернеться». Ще один тренд буде пов’язаний з кар’єрою і, знову, соціальним становищем – повернення до старих питань до травня місяця. Гороскоп на січень так само обіцяє багато питань, рішень, пов’язаних зі здоров’ям і роботою. З кінця січня і по середину лютого – більш гармонійні стосунки з друзями, колективом. Не особливо приємний місяць.

Лютий. Подій у житті Риб буде вже менше, триватимуть тренди січня, а нові настануть лише наприкінці першої декади лютого. Місяць буде присвячений думам про прожиті дні, трохи нудьги, трохи таємниць, духовного розвитку та філософії. Бережіть своє здоров’я! Можливо таємний або потайний роман! І багато конфліктів! Кінець місяця змусить подумати про відносини, зважитися на нові.

Березень. Цей березень Риби запам’ятають на довго! Кар’єра і відносини – урагани, перепони, шторми. Маса енергії у сфері кар’єри, по червень місяць, яка може розбитися об перешкоди, або вилитися в скандали з керівництвом. Відносини і бажання уваги – може бути, Ви зважитеся на щось нове в цій сфері. Березень принесе Рибам харизму до середини першої декади квітня. А наприкінці березня – можливі витрати. Березень розпочне довгий тренд в кар’єрному шляху, тренд цей буде пов’язаний з поверненням до старих питань.

Квітень. Фінансовий місяць, плюс продовження тренда пов’язаного з кар’єрою. Енергії з другої декади у сфері кар’єри може зменшитися, вона стане спрямована всередину Вас, вихлюпуватися буде з затримками. При цьому почнеться не зовсім приємний період у стосунках і пов’язаний з Вашої особистістю, відносинами і кар’єрою, з кінця квітня до початку червня. Схожі обставини вже були у Вас у вересні 2015 року, але тоді вони були швидкоплинні – всього три тижні, а тепер майже півтора місяця … При цьому в кінці місяця і до 23 травня – повернення старих питань пов’язаних з сім’єю, і невдалий час для переїзду і торгівлі, бережіть свої документи.

Травень. Цей місяць буде одним з найнеприємніших для Риб цього року. Проблеми у відносинах, обмеження і незадоволення соціальним становищем, досягненнями, кар’єрою. У кар’єрних питаннях наприкінці травня Риб очікують важливі новини, можете планувати завершення проекту на останню декаду травня. Хорошим буде те, що в першій декаді травня Ви відчуєте, що нарешті у сфері кар’єри почало відбуватися щось нове, оскільки з січня в цій сфері виникали питання, пов’язані зі старим, а так само з кінця травня по другу декада червня – більш гармонійні стосунки в родині. Кінець місяця принесе довгий, один із самих довгих трендів в 2016 році, пов’язаний з конфліктом між Вашою особистістю і кар’єрою, соціальним становищем – незадоволення, засмучення, відсутність стабільності або занадто велика відповідальність – це і дещо інше триватиме до жовтня! Подібний період був з 11 листопада по 15 грудня!

Червень. Питання сім’ї і любові, а так само творчості і дітей. Червень – дозволить Рибам трохи перепочити, закохатися або зайнятися творчістю. Додасть енергії та наполегливості у сфері освіти і зарубіжжя. З другої декади червня і по першу декаду липня – більш вдалий час для любові, дітей, творчості.

Липень. Знову, не поганий місяць, штормити буде тільки у сфері кар’єри, але до середини місяця можна відпочити і набратися сил. Більш гармонійними стануть відносини з працівниками та клієнтами з середини липня і по першу декаду серпня. Чекайте багато спілкування з партнерами, довгий тренд з 31 липня по 7 жовтня.

Серпень. Вже початок місяця змусить Риб звернути свою увагу до здоров’я і роботі. А з 3 серпня до кар’єри. Буде значний приріст енергії у сфері кар’єри і соціуму, схожий на той, що був у Вас з 6 березня по 18 квітня. З середини серпня по кінець місяця – більше гармонії і приємних моментів у відносинах, вдалий час для укладення шлюбу.

Вересень. Якщо Ви не встигли укласти шлюб або нові відносини в серпні, то вересень принесе з собою масу новин, вже спочатку місяця. Бережіть свої відносини і кар’єру, мрії та ілюзії, а так само лінь, можуть, зруйнувати все. З кінця вересня по 10 листопада – Ви можете більше скандалити з друзями та однодумцями, але в той же час, можете, і очолити якийсь колектив в цей період! Вдалий час для початку фінансової проекту в кінці вересня, можливі або дуже великі фінансові втрати, або дуже великі фінансові прибутки!

Важливо! Цей вересень принесе Рибам новий тренд в гороскопі і забере старий. З вересня місяця, відбудуться зміни в особистому житті, ще з серпня 2015 року, Риби стали більш активний в цій сфері, у відносинах у Вас відбулося зростання, розширення, поліпшення. Більше нових партнерів, більше відносин, можливо шлюб або зміна партнера – це те, що сталося за цей рік, але період «зростання» у відносинах закінчиться. Настане період, який мені складно описати для Риб, новий період з продовженням до жовтня 2016 року. Час: розвитку, зростання, експансії, поглиблення, нового досвіду, розширення в сферах: сексу, сексуальності, езотерики, психологічного зростання, психологічних криз, емоцій (нервів). А з точки зору матеріального світу, з: кредитами, боргами, іпотеками, спадщиною, допомогою від інших, фінансової влади. Іншими словами кажучи, у зазначених сферах, матеріальних і психологічних – Вас чекає успіх і розширення досвіду.

Жовтень. Спочатку місяця закінчиться той складний період невизначеності, перепон, та й багато чого іншого, який розпочався в травні місяці. Для Риб це останній поганий зоряний «подарунок» в цьому році, але я думаю, що Ви стали більш серйозніше ставитися до кар’єри і свого становища в соціумі. Фінансові втрати в цьому місяці дуже вже можливі, бережіть свої гроші. Більш гармонійний і вдалий період у сфері кар’єри та соціального становища з 18 жовтня по 12 листопада.

Листопад. Знову веселий період для Риб, можливі фінансові втрати або зміна місця роботи. В кінці місяця Ви станете знову екстравертні настільки, наскільки Ви були до червня місяця, почнете рухатися вперед у розвитку себе. Бережіть свою кар’єру і становище в цьому місяці, особливо в кінці листопада і початку грудня!

Грудень. Для багатьох знаків Зодіаку – цей грудень хороший місяць! Для Риб так само, в більшості сфер, але полегшення Ви відчуєте після 10 грудня. Друга декада – дуже вдала для сімейних питань! І з кінця другої декади по кінець січня – Риб буде переповнювати енергія! Такого припливу енергії у Вас вже не було більше двох років!

Нагадую, що це гороскоп на рік 2016 для Вашого знаку Зодіаку, він значно менш детальний, лише загальна інформація, залишайтеся зі мною і моїми гороскопами на місяць!

Оригінал гороскопа на сайті https://goroskop2.com.ua/, був опублікований 28.12.15. Російська версія опублікована на його російськомовній версії. Поважайте мою працю, ставте посилання, при копіюванні, на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,387