Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2016 рік – Козеріга – від Марфи Бомбушкар


Складно описати 2016 для Козерігів, дати йому чіткий і ясний опис з декількох слів, вказати найважливіші сфери. Особливо першу частину року. Я вже досить давно, з 2014 року, кажу, що зараз складний час для Овнів, Раків, Терезів і Козерігів, але з 2016 року для, Раків і Терезів стане простіше з весни (Терезам взагалі буде добре з осені), а ось Козерігам і Овнам (раптом Овни читають цей гороскоп на рік – з літа Вам теж буде простіше, крім незрозумілості в кар’єрі) … Але гороскоп про Козеріга, про нього і продовжу. Основних, фонових (загальних, тривалих), трендів буде не так вже багато.

Перша чверть року буде дуже стрімка, революційна, яка змінює Вас і Вашу родину (будинок), цей тренд почався ще в грудні місяці – триватиме до кінця березня-середини квітня. З кінця березня Ви станете більш інтровертні, крок вперед – два назад, до кінця літа. Ви будете, то дуже вже оптимістичні, то дуже вже песимістичні – розриватися від «зростання» до «стискання», від «масштабів» до «стриманості» – Ви будете амбівалентні (подібне було у Вас в липні-серпні).

З березня по серпень, Козеріги, можуть переглянути своє життя, переоцінити самих себе, Ваша натура стане більш інтровертною, в цей період Ви захочете повернути щось з минулого чи повернетеся до старого. Нове стосовно Вас, Вашого стилю, звичок, поведінки не влаштовуватиме або Ви не будете прагнути до нього – в цьому всьому Ви захочете повернення, а так само в багатьох інших сферах життя. Так що, чекайте «новин» від «минулого», повернення до старих питань і тем. Складно буде просуватися вперед, але легко буде йти по натоптати шляху – дотримуйтеся його (моя Вам рада).

З кінця травня і по жовтень життя стане більш невизначеним, підвішеним, духовним (так, Козеріги можуть повірити у вищі сили або, навпаки, перестати вірити), згадайте листопада 2015 (перечитайте гороскоп на місяць, про період з 11 листопада по 15 грудня) – тоді був такий же період, але він тривав майже місяць, а тепер його тривалість буде майже півроку! Час невизначеності, пошуку духовного стрижня, віри, ліні, ескапізму, можливо догматизму чи божевільної віри у все, це і не поганий і не хороший період – дивлячись як Ви будете його використовувати.

А от з осені життя покращитися і значно! Маса сил і енергії, волі і прагнення! Але найголовніше – у вересні почнеться довгий тренд, до жовтня 2017 року, пов’язаний з кар’єрою, соціальним становищем, нагородами, досягненнями, цілями, повагою, пошаною, просуванням по службі! У цих всіх сферах, і в цих питаннях – Козерігів чекатиме «зростання», розширення, поліпшення, експансія, бажання більшого і кращого, шанси на нові шляхи! У Вас може трансформуватися кар’єра і соціальне становище, стезя – особливо з листопада по грудень! Головне не пропустіть свої можливості, шанси, подарунки долі за рік – осінь 2016 – осінь 2017! Вдалий час для нового кар’єрного шляху, у новій сфері! Я думаю, що восени у Козерігів (ймовірно з болем, жорстокістю, «відриванням», болючою трансформацією, хворобливим звільненням) змінять свою кар’єру або соціальне становище, але це тільки початок, так – у 2017 році теж будуть дуже вже трансформуючі \ звільняючі періоди! Ви входите в період кар’єрного та соціального зростання, а значить, Вас чекає маса змін у цій сфері від осені до осені!

А тепер, коротко, по місяцях і пам’ятайте – мої гороскопи на місяць більш повні і конкретні!

Гороскоп для Козеріга по місяцях на 2016 рік

Січень. Початок місяця – увага на партнера, період буде не поганим. А ось з середини – складний період, який буде дуже вже емоційний навіть для настільки стриманих Козерігів. Але з іншого боку – це час мінятися! З болем і тріском, з докором і небажанням. Можливі зміни місця проживання і будинку, втрати, бажання свободи і розриву, звільнення від зобов’язань – це все в темах сім’ї, будинки, Вашої особистості, само-сприйняття, бажань, цілей і це все в середині місяця! Ще в січні, можливий таємний любовний роман або секрети, пов’язані з партнерами (і діловими). З січня по березень Ви станете дуже активні в сфері дружби. Повернуться старі питання, пов’язані із зарубіжжям та освітою. Поганий час для договорів і документів з 6 по 26 січня. Починаючи з третьої декади січня і по другу декаду лютого – Козеріги стануть більш привабливі і харизматичні, більш готові до компромісів, гарний час для любові і стосунків! Січень буде важливим місяцем для Козерігів, одним з найважливіших в році. В кінці місяця увагу буде переключено на фінанси.

Лютий. Порівняно з січнем буде менш «активний» місяць, більш спокійний і тихий, триватимуть старі тренди, що почалися в грудні-січні. У першій декаді лютого – вдалий час для фінансів, інвестицій, пошуку нових джерел, заробітку в цілому. Лютий принесе з собою фінансовий тренд, коли Козеріги будуть намагатися заробляти побільше й накопичувати з початку лютого і до середини березня! Наприкінці лютого – вирішаться питання, пов’язані з підтримкою, зарубіжжям і освітою, це й час розуміння цих сфер, вдалий період, до того ж можете спробувати почати щось нове в них.

Березень. Хороший місяць, Ви повинні прислухатися до своєї інтуїції і прозріння у розвиток майбутнього. Інтуїція і прозріння у Вас будуть дуже сильні до квітня! У той же час, вірогідний конфлікт з питаннями віри, надій, схильність то до великих депресій, то на превеликий оптимізм, то невпевненість то занадто велика впевненість – це подібний період на той, що у Вас був з кінця липня і по середину серпня 2015. Але , увага, тепер він триватиме до 20 квітня, а після повториться з травня по червень. Не найвдаліший час для зарубіжжя та освіти. Уважніше відносьтеся до договорів і своїх можливостей. З березня Козеріги можуть відчути брак сил до червня. У той же період, Ви можете більше витрачати свою енергію на благі справи або таємні, можете стати більш жертовними і допомагати оточуючим. Березень принесе з собою багато новин, спілкування, навчання. З кінця березня і до середини квітня – багато новин про сім’ю і дім. Наприкінці березня – важливі новини та події пов’язані з положенням в суспільстві і кар’єрою. А ще, з кінця березня і до серпня – Козеріги стануть більш інтровертні, цинічні по відношенню до себе, самокопающі, я говорила про це в одному з перших абзаців цього гороскопа на рік.

Квітень. Спочатку місяця увага на сім’ю і рідних, будинок, виникнуть питання, пов’язані з місцем проживання, переїздом, сімейною рутиною. З кінця першої декади і до кінця квітня у Вас будуть більш гармонійні стосунки з рідними і сім’єю, час знаходити компроміси, гармонія в будинку. Можливо, що початок місяця в сфері сім’ї, та й сам місяць, буде дуже стрімким, позбавляючим і звільняючим, в якійсь мірі бунтарським і трансформучим. Але з другої декади все стане набагато легше, особливо в сімейній сфері. З середини квітня і до кінця вересня в життя Козерігів повернуться багато старих друзів, може Ви повернетеся до старого колективу, або переоціните існуючий. Спочатку третьої декади Вашу увагу буде звернено на дружбу і колектив, загальні плани. З кінця квітня і до початку червня деяка невизначеність в поїздках, навчанні, філософії та вірі, надії та мрії (подібний період був у Вас у вересні з 11 по 25 2015 року) – це до того ж не найкращий час для договорів і контрактів, будьте обережніше в навчанні і з поїздками. Та й взагалі з кінця квітня і по третю декаду травня – не час для нових бюрократичних питань. Хочу порадувати Козерігів – кінець квітня почне любовний тренд, з кінця квітня і до 4й декади травня – любов, відносини, творчість.

Травень. Спочатку місяця є шанс на вагітність! Так що, ловіть момент кому цікаво. Травень – місяць любові, творчості, відпочинку, азарту, бажання ризикувати! Хороший місяць для Козерігів! Можете відпочивати. Єдиним мінусом цього місяця буде Ваше повторення «амбівалентності», яке було в березні і тривало до третьої декади квітня, перечитайте мій гороскоп на березень, щоб я не повторювалася! Хочу зауважити, що якщо в той період, що почався в березні «амбівалентний» у Вас почалися або повернулися якісь старі питання, то зараз відбудеться їх повторення! Але вже з остаточним рішенням. Цей період «амбівалентності» протриває до другої декади червня! Але цього разу буде складніше, оскільки в кінці місяця настане тренд невизначеності з травня по жовтень, про нього я писала у вступній частині гороскопу, перечитайте. Бажано берегти своє здоров’я і сили в кінці місяця!

Червень. Спочатку місяця повернеться старий тренд, пов’язаний з дружбою (який був у Вас спочатку 2016 року, з січня по березень) – Ви знову станете більш активні в сфері дружби і колективів, але тепер уже зі старими друзями. Місяць буде досить багатим на події, але основними темами будуть робота і здоров’я – на початку червня, а в кінці – Ви і Ваша особистість. Червень принесе з собою гармонію у відносинах! Почне невеликий тренд, з кінця другої декади червня і по початок першої липня – Козеріги будуть більш орієнтовні на стосунки, гармонію у відносинах, пошуку партнерів. Це гарний час знайти свою другу половинку для серйозних відносин або ділового партнера. В кінці місяця, як я вже казала – Вашу увагу буде звернено на себе, гарний час переосмислити чого ж Ви домоглися за ці півроку і запланувати наступне півріччя.

Липень. Як я вже говорила – місяць відносин, перші дві його декади. Особливу увагу до відносин буде звернено спочатку місяця, в першу декаду, вона найскладніша. Складний період, тим, що будь-які розриви в ці дні будуть дуже болючі для Вас, а будь-які скандали будуть наносити глибокі рани. Є ймовірність того, що скандали приведуть до розриву або хворобливої зміни відносин (форсованого, грубого, усунення, позбавлення, втрат). В кінці місяця настане сексуальний період, особливо для жінок Козерігів. З липня по грудень Козеріги повернуться до своїх старих способів заробітку або переглянуть існуючі джерела доходів, довгий період, під час якого не бажано починати нові фінансові проекти з 0.

Серпень. Спочатку місяця зростуть витрати або доходи за рахунок інших людей (спадщина, відсотки, кредити). Гарний час для вирішення питань з боргами і кредитами на початку серпня! Брати чи повертати, а може і попросити, щоб повернули Вам. І ще одне «повернення» в цьому році відбудеться у Вас – Ви станете менш публічно активними, але дуже активні в таємному, езотеричному, прихованому від інших людей. Може бути, знову, захочете займатися благодійністю. Цей період протривє до кінця серпня, він дуже схожим буде на той, про який я писала в березні – «З березня Козеріги можуть відчути брак сил до червня. У той же період, Ви можете більше витрачати свою енергію на благі справи або таємні …. ». Але з іншого боку, хоч енергії у Вас і зменшиться, зате з середини серпня закінчитися період, який розпочався в середині березня (переоцінки себе, інтровертності і повернення до старого) нові теми в житті розвивати стане значно простіше, Ви почнете прагнути до нового. І найголовніше, 30 серпня – «почне» довгий тренд, який буде пов’язаний з кар’єрою і соціальним становищем. Це буде перша «карта» в «колоді». З кінця серпня і до третього декади вересня – сфери кар’єри, соціального стану, успіху, поваги – будуть більш успішні, гармонійні. Час для важливих знайомств, налагодження відносин з керівництвом і важливими персонами, час для харизми в цих сферах – пора показати себе!

Вересень. Вересень буде саме тим переломним місяцем в 2016 році для Козерігів, вересень принесе з собою новий дуже тривалий тренд (на рік), а так само середньостроковий, але про все по порядку. Для початку, вересень почнеться з питань пов’язаних із зарубіжжям, навчанням, філософією, релігією, вірою. Початок місяця буде відносно нервовим і дуже вже невизначеним. Але все одно, місяць хороший, погано тільки лінь і безвідповідальність спочатку вересня.

З другої декади вересня і по кінець першої декади жовтня 2017 – період кар’єрного та соціального зростання у Козерігів, про який я писала спочатку гороскопа на рік! За цей рік багато важливих і масштабних змін, росту, поліпшень станеться в цих сферах! Ви можете просунутися кар’єрними сходами, можете стати більш шанованою людиною, більш важлива відповідальність лягатиме на Ваші плечі, але Вам легко буде з нею справлятися! Але, найголовніше, в цей рік Ви можете змінити свою роботу, займану посаду – від бажання чогось кращого, більшого, більш важливого. Може бути, заробіток у Вас і не стане краще, від зміни роботи, але соціальне становище – покращиться! Це дійсно дуже сильний, великий, масштабний, грандіозний кар’єрний і соціальний період у Козерігів! Час розширювати свої повноваження і важливість! І, як я вже говорила, багато що вказує на те, що Ви зміните свою кар’єрну стезю і розширите повагу. Уже в середині листопада-грудні можливі зміни, колосальні!

Наприкінці вересня настане енергійний період у Козерігів, якого не було у Вас більше 2х років. Сила, енергія, наполегливість, впертість, цілеспрямованість, агресивність, відстоювання своїх прав, сексуальність – це все зросте у багато разів і триватиме до другої декади листопада! Так що, починайте реалізовувати величезні проекти, сил і енергії – досить! Ще наприкінці вересня повинні відбутися зміни з кар’єрою і соціальним становищем! Можливий масштабний конфлікт з керівництвом, із-за якого Ви зміните місце роботи або займану посаду. Він триватиме і перші дві декади жовтня.

Жовтень. Нарешті закінчиться період невизначеності, ліні, віри, та й багато чого іншого, закінчитися період який розпочався в травні місяці. Все проясниться і стане на свої місця. Як я говорила, жовтень – місяць кар’єри (тренд розпочався наприкінці вересня). Багато новин, розмов, спілкування пов’язаного з соціальним становищем і кар’єрою з другої по третю декаду жовтня. У середині місяця, вірогідні, несподівані зміни, пов’язані з будинком і рідними (кульмінація, рішення, усвідомлення), може бути, Ви зміните місце проживання. В кінці місяця – хороші новини від друзів і колективу. Кінець жовтня і перша частина листопада – це гарний час для відпустки і відпочинку.

Листопад. Ще один хороший місяць для Козерігів! Так, будуть всякі дрібні події (може і проблемні), але основний тренд місяці досить гарний! У середині місяця увага буде звернена до любові і творчості, дітей. Є шанс на вдалі спроби завагітніти. Знайти свою любов або розібратися з творчістю. З середини листопада і до закінчення першої декади грудня – Козеріги будуть орієнтовані на відносини, шукати нових партнерів або покращувати відносини з існуючими, та й фінанси Вас можуть порадувати, а так само в цей період Ви будете більш харизматичні і привабливі, та й відчуєте гармонію в житті! Спокій, гармонія, любов, бажання насолод, удача в фінансах – це все до середини грудня. Листопада почне 2 з половиною місячний період, коли Ви будете дуже енергійні в питаннях заробітку грошей, з першої декади листопада по закінчення другої декади грудня – час заробляти або інвестувати (вкладати гроші в щось), витрачати! З другої декади листопада по другу декаду грудня – можете змінити місце своєї роботи або інші колосальні зміни, трансформації. Наприкінці листопада варто поберегти своє здоров’я, а так само утримувати фантазію.

Грудень. І ось останній місяць 2016 року! І він, знову, буде досить хорошим для Козерігів! Багато, дуже, спілкування і новин, поїздок. Новий етап у фінансовій сфері, якщо з другої декади листопада Ви в основному витрачали, інвестували і намагалися заробляти (стали більш активні), то зараз заробляти стане легше, з психологічного боку більш гармонійне ставлення до грошей і заробітку, час накопичувати ресурси. Вдалий місяць для фінансів! У другій декаді – вдалий період для роботи і здоров’я! Дуже вдала друга декада для зміни місця роботи або переходу на нову посаду, нагадайте про себе керівництву! У той же час з другої декади і до кінця березня, вірогідні ТІЛЬКИ несподівані і масштабні зміни з роботою і будинком (це довгий період, про який я детальніше напишу в гороскопі на місяць!), Будьте обережніше у сфері дому та сім’ї (можливо, дуже, зміна місця проживання і роботи в цей період, може і не раз виникне «революція»). Наприкінці грудня, якраз на Новий Рік, дуже важливий період для Козерігів, Вас буде переповнювати енергія, Вас буде складно не помітити! Ви будете дуже емоційні, енергійні, товариські, інтуїтивні в ці дні! А ще й мрійливі! Це вдалий час для Вас, заплануйте щось важливе і масштабне! Будь-який поганий настрій заміниться на хороший і гармонійний. Час для нової сторінки – у новій книзі (не главі)!

Оригінал гороскопа на сайті https://goroskop2.com.ua/, був опублікований 28.12.15. Російська версія опублікована на його російськомовній версії. Поважайте мою працю, ставте посилання, при копіюванні, на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,400