Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Водолія від Марфи Бомбушкар


Слід бути обережним на початку року. Пошуки істини життя. В цілому досить динамічний рік для Водоліїв. Перше півріччя 2014 Водолії будуть сповнені енергії, але як звичайно, з підйомами і спадами. Але підйоми будуть досить високі, а спади низькі. У другій половині року слід бути обережними, Ви станете дуже емоційними, образливими. Можливі конфлікти з іншими людьми. Ваше гіперкомпенсуюче бажання довести свою правоту і силу, може призвести до поганих наслідків.

Січень. Водолії відчують, як ніби б повернулися в минуле, прийшов час отримувати результати своїх праць за листопад 2013 року. Зараз Ви отримаєте по заслугах на роботі, кар’єрі і соціальних щаблях.

Лютий. Ваш зоряний час. Намагайтеся проводити більше часу з друзями та товаришами. Гарний час, щоб змінити імідж, показати себе іншим. Водолії істинні гуманісти, так що егоїзм Вам не страшний. Спробуйте показати себе у всій красі на роботі і в сім’ї, а так само перед своїм партнером. Якщо Ви самотні, але у Вас є хтось на прикметі – можете робити перший крок.

Березень. Увагу Водоліїв буде звернено до грошей, заощаджень і поліпшенню матеріального благополуччя. Беріть всі шанси, які доля буде давати Вам, щоб поліпшити свою фінансову базу. Проекти, пов’язані з грошима, розпочаті в лютому 2014 року, можуть продовжитися тривалий період. Можете пошукати наставника для себе.

Квітень. Досить динамічний місяць для Вас. Вірогідні злети і падіння. Будьте обережні щоб не потрапити в неприємності. Ви можете схопити удачу за хвіст, а можете схопити і те, що затягне Вас на дно. Зміни будуть відбуватися дуже раптово і без Вашого впливу на них. Можливі проблеми з братами і сестрами, сусідами і оточуючими.

Травень. Приділіть увагу рідним. Гарний час для відпустки. Є шанс зустріти нове кохання.

Червень. Час для творчості. Проводьте більше часу з друзями. Можливі проблеми з документами та інформацією. Можете приділити час і своїм дітям, якщо вони у Вас є. А от намагатися завести дітей – не варто. Хороший період для повторного читання улюбленої книги, або потрібного підручника. А от щодо вивчення нового, думаю братися за це не варто, все одно потім потрібно буде повторювати все. Хороший місяць для поліпшення існуючих проектів та ідей. Так само червень поганий місяць для поїздок, навряд чи Ви досягнете бажаних результатів.

Липень. Варто звернути увагу на здоров’я. Водолії буде дуже зайняті в липні, нові інтереси, багато справ і обов’язків, заходів та подій. Гарний час для отримання практичних навичок, відвідування курсів з підвищення кваліфікації. Варто очікувати поїздок на короткі відстані.

Серпень. На початку серпня Водоліям без партнерів захочеться знайти свою другу половинку, якщо її у Вас немає. Ви захочете розширити рамки відносин з партнерами і близькою людиною. Партнерські відносини стануть для Вас важливішими, бажаними, Ви можете відправитися в пошуки нового партнера, навіть якщо у Вас вже і є чоловік чи дружина. Період, коли Водолії будуть бажати «розширення» партнерських відносин протриває, приблизно, півтора років. Можливі сварки в особистому житті, дуже сильні, але при бажанні Ви завжди зможете знайти точку дотику і прикладом. Хороший місяць для відпочинку.

Вересень. Місяць принесе з собою прагматичність і бажання змін. Ви будете бажати отримувати користь від оточуючих. Гарний час для змін на роботі і в стосунках.

Жовтень. Ви задумаєтеся про свої плани на майбутнє і ідеали, захочете чогось глобального. Слід вкладати свою енергію у щось одне, за двома зайцями поженешся – жодного не зловите. Можете спробувати відправитися закордон, змінити роботу. Наприкінці жовтня відбудуться значущі події, які змінять Ваше особисте життя.

Листопад. Вкрай завантажений місяць, хоча Ваші труди можуть принести хороший результат на роботі. Ви будете бажати поваги від оточуючих, впливу на інших. Слід відкинути те, що заважає Вам просуватися вгору. Намагайтеся не брати зайві обов’язки на роботі, але виконувати все, що від Вас хоче начальство, це прекрасний місяць, щоб показати свою проф. придатність та вміння.

Грудень. Ви захочете змін, спілкування, спільних планів (з друзями або колегами) на майбутнє. Гарний час для реалізації своїх ідей, пошуку нових друзів. Початку колективного заходу.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 58 T. 0,293