Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Рака від Марфи Бомбушкар


У Раків триває експансія, яка почалася в червні-липні 2013 року, світ для Раків в 2014 році буде повний потенціалів. Світ усе так само зростає, зростають і Ваші бажання, ростуть і Ваші потреби. Цей рік продовження вдалого, другого півріччя 2013 року. Раки будуть будувати грандіозні плани, намагатися їх реалізувати, бажати всього найкращого і дорогого. Тільки велике і дороге – девіз 2014 року. Гарний час для здобуття освіти, спорудження будинку, переїзду жити за кордон або покупки нерухомості, розширення сім’ї.

Січень. Місяць для Раків знаменуємий відносинами. Всю Вашу увагу буде направлено на Ваших партнерів. Ви станете більш ініціативними у відносинах і прийнятті рішень. Ймовірно, якщо щось буде не виходити, Раки в цьому будуть звинувачувати партнерів. Хоча, придивіться до себе. Можлива зустріч старої любові в першому місяці цього року. Ваш роман зі старим партнером може розгорітися по новій. Хочу зауважити, що це може бути зустріч не з старим улюбленим, а й зі старим другом.

Лютий. Час повернення боргів. Час реформ і змін. Настрій в цьому місяці буде досить похмурим. Ви можете отримати \ дізнатися важливу інформацію, яка сильно змінить Ваші погляди. Слід розглядати дані і не приймати поспішних рішень і дій, щоб не помилитися. Гарний час повернутись назад. Доробити Не закінчене. Дочитати старі книги, які були занедбані. Перевірити документи. Чи не вдалий час для початку нових справ. Поганий місяць для судових розглядів. У лютому у Раків будуть проблеми з інформацією і документами. Оформлення важливих договорів, краще, перенести на березень.

Березень. Початок весни принесе з собою море енергії і змін. Деякі зміни залежатимуть від Ваших рішень, інші ж не будуть підвладні Вам. У цьому місяці Ви почнете отримувати результати, і отримаєте розвиток подій, того, що відбувалося з Вами взимку. Можете змінити свій імідж. Гарний час для навчання і закордонних поїздок. Наприкінці березня імовірна не зовсім хороша ситуація.

Квітень. Варто навчитися довіряти собі і своїм думкам та інтуїції. Прикладіть трохи завзятості і наполегливості для отримання бажаних результатів. Важливий місяць для Вашої кар’єри та соціального статусу. Ви будете вкрай емоційні в квітні, нервові і гарячі. Намагайтеся тримати свої емоції під контролем. Іноді краще промовчати, ніж висловити все, що Ви думаєте і втратити когось. А може бути і ні… Вирішувати Вам.

Травень. Зверніть уваги на свої грошові потоки – статті доходів і витрат. Можете зробити хороше фінансове вкладення або дорогу покупку. Раки будуть бажати спілкування з друзями, можете починати будувати спільні плани і шукати допомоги у друзів. Розвивайте своє хобі або знайдіть нове. Ви будете бажати спілкування та розваг. Прекрасний місяць для відпустки.

Червень. Раки захочуть побути одні, Вас будуть хвилювати таємниці, Ви можете дізнатися щось, що було приховано від Вас, в червні місяці. Слід звернути увагу на здоров’я.

Липень. Повернеться гарний настрій і успіх до Вас. Відмінний період для зміни свого іміджу! Так само в липні Раки будуть володіти прекрасною інтуїцією, яка здатна підказати Вам виходи з багатьох сформованих ситуацій.

Серпень. Наприкінці липня, 17 липня, і протягом півтора років, для Раків стане важливою сфера накопичення і способів заробітку грошей. Ця сфера буде сповнена нових планів та ідей, які Ви будете реалізовувати. Ви станете більш самостійні у фінансовому плані, менше будете залежати від інших. Свою увагу на матеріальну самодостатність і самостійність Раки звернуть в серпні місяці.

Вересень. Намагайтеся не забути важливе, краще записуйте, якщо думаєте, що можете забути. Пам’ять буде підводити Вас в цьому місяці. Не слід починати нових проектів і укладати договорів, краще перевірити старі і відкоригувати.

Жовтень. Спочатку місяці будинок і рідні зажадають Вашої уваги. Кінець місяця хороший для весілля.

Листопад. Ви відчуєте фрустрації. Будете дуже емоційні, свої емоції будете вивільняти на інших людей, слід спробувати їх контролювати. Так само в цьому місяці Ви будете літати в хмарах, можете надумати щось погане про свою другу половинку, але це тільки фантазії. Найкраще в цьому місяці відпочити. А Ракам з дітьми – приділити увагу дітям. Якщо не бажаєте відпочивати – приділіть увагу своєму хобі і творчості.

Грудень. Бережіть своє здоров’я ! На роботі слід очікувати напруги, на Ваші плечі звалять новий вантаж.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

  1. Один комментар до “Гороскоп на 2014 рік для Рака від Марфи Бомбушкар”

  2. віталя в 04.07.2014 | Відповісти

    все правда вашє круто *

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 111 T. 0,359