Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Лева від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Лева на 2014 рік, обіцяє проблеми в будинку і з рідними цього року. Це може бути як розвиток проблем почавшихся ще в 2013 році, так і виникнення нових. Рідні будуть «блокувати» Львів, не давати їм розвиватися – в усякому разі Ви це будете відчувати саме так. Необхідно навчитися справлятися з труднощами. Підтримайте свою сім’ю в настільки тяжкий час. Ви станете більш серйозно ставитися до сім’ї і її традицій. Так само вірогідні і проблеми з дітьми або коханими, відчуття нестачі творчості. Якщо Ви займаєтеся креативної діяльністю (художник, письменник, всі професії де потрібно творити), тоді цей рік не для Вас. Хоча в другій половині півріччя буде трохи легше. Головне правильно розраховувати свої сили і можливості, поглянути на проблеми без рожевих окулярів. Досить складний період для Лева.

Січень. Робота, робота і ще раз робота. Можливі зміни на роботі, я не кажу про звільнення Лева, але на Ваші плечі можуть перекласти більше обов’язків. Можуть погіршитися відносини з колективом на роботі. Місяць буде сповнений турбот, переживань про роботу. Слід звернути увагу і на своє здоров’я – воно може підвести Вас в січні, особливо хронічні захворювання. Спочатку місяці можете зустріти свою стару любов, або партнера, близького друга. Можливо відносини, які раніше були розірвані, виникнуть знову на новому рівні. Або Ви переглянете існуючі відносини і переведете їх на новий рівень. Можливі проблеми з грошима.

Лютий. Слід більше уваги приділяти відносинам. Вільні Леви в цьому місяці захочуть знайти свою другу половинку, дерзайте! Леви, у яких спільний бізнес – будуть змушені розбиратися з партнерами. Так само це хороший місяць для судових розглядів, пошуку істини, вирішення правових питань. Можливі скандали з партнерами і коханими. Раджу пошукати нових партнерів по бізнесу, якщо Ви в них маєте потребу.

Березень. Час повернення боргів, і можливостей взяти нові кредити. Відносини перейдуть на новий рівень – «Я беру у тебе». Гарний час, щоб попросити повернень боргів. Можете так само, брати в борг у інших. Ви станете більш вимогливими до партнерів і загальним фінансам, будете бажати більшого. Можливі трансформації відносин, розриви. Для сімейних Львів і тих, які перебувають у відносинах, ймовірно бажання інтрижки на стороні. Намагайтеся отримувати якомога більше інформації про цікавих для Вас питань, цей місяць буде сповнений таємниць.

Квітень. Гарний час для навчання і поїздки за кордон. Ви будете сповнені енергії, натхнені, і в хорошому настрої. Можливі розбірки з вищим начальством і авторитетами. Ви можете піти наперекір їх бажань і планів, або занадто сильно «засяяти» тим самим затьмаривши їх, це призведе до скандалу. Слід правильно відчувати соціум, що б не показати себе краще них, якщо не хочете зіткнень і образ.

Травень. Час зростання Вашого авторитету і розширення влади. У цьому місяці Ви будете хотіти підвищення на роботі, поваги від оточуючих, і сповнені довгострокових планів та ідей. Все це Ви можете досягти, але не потрібно поспішати. Спробуйте забезпечити себе підтримкою від інших людей. Можливі, несподівані, зміни на любовному фронті. Наприкінці місяця рекомендую Вам проводити більше часу з друзями і зайнятися громадською діяльністю.

Червень. Гарний час, щоб відпочити. Можете запланувати вихідні разом з друзями. У всякому разі, в перший місяць літа Леви будуть бажати спілкування, відпочинку, походів по барах і клубах. Слід очікувати і важливого послання від одного з минулого. Або відновлення планів та ідей, про які Ви вже й забули.

Липень. До середини липня Леви будуть відчувати себе самотніми, можливо, Ви навіть захворієте. А от після 17 липня відбудеться важливий рух зірок. І починаючи з цієї дати і впродовж півтора років удача буде супроводжувати Лева. Ви станете більш енергійні, невимушені, можете захотіти змінити свій імідж або розширити своє самовираження, станете більш авантюристичні. Це дійсно щасливий час для Львів, як до цього був період у Раків.

Серпень. Вже починаючи з серпня 2014 року, точніше з кінця липня, Леви відчують що життя стало більш стрімким і сповненим на різні події. Любов, вечірки, авантюризм, ризик і гра – це буде основною Вашою стихією в цьому місяці. Можете знайти нові знайомства з важливими персонами. Хоча мінусом у всього цього стане – поява нових заздрісників і пліток про Вас, але ж погана реклама – теж реклама!

Вересень. Вашу увагу буде залучено до накопичень і джерел доходів.

Жовтень. Відносини з братами, сестрами і сусідами, можуть, переміниться в цьому місяці. Теж відноситься і до близьких стосунків. Леви будуть сверхемоціональні, важко буде тримати свої емоції під контролем. Вибухом емоцій Ви можете образити!

Листопад. Сім’я і дім стануть Вашим фокусом в цьому місяці. Гарний час для проведення ремонту будинку. Так само хороший місяць, щоб провідати рідних.

Грудень. Хороший місяць для творчості і спроб завести дитину, або ж Вашу увагу займе вже існуючий дитина. Ви станете більш ризиковані в цьому місяці і авантюристичні.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

  1. 2 коментарі до “Гороскоп на 2014 рік для Лева від Марфи Бомбушкар”

  2. Віра в 02.07.2014 | Відповісти

    Дуже правдиво, що до Лева, та Діви. Але чомусь від цього так сумно, і хочеться спокою… Дуже дякую.

  3. Оксана в 26.10.2014 | Відповісти

    Спасибо за гороскопы мне очень нравиться их читать многое сбываеться хотела бы заказать для себя гороскоп

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,291