Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Козеріга від Марфи Бомбушкар


Гороскоп обіцяє великі зміни під дахом будинку для Козерігів у 2014 році. Та й взагалі весь 2014 для Козерігів буде вкрай не спокійний в багатьох сферах. Найбільше відчують на собі зміни долі Козеріги народилися в першу декаду. Ймовірно, що сім’я і партнери будуть тими каталізаторами, які і приведуть до них. Рік буде сповнений трансформацій, думок про смерть (ні, Ви не помрете, але можете думати про неї чи бачити її), Козеріги будуть надто емоційні, занадто владні, накопичувати емоції і «вибухати». Рік буде присвячений позбавленню від того, що для Вас вже померло, що не потрібно Вам. Слід очікувати змін у близьких стосунках – Вам може захотіти чогось більшого і нового. Вдома можуть відбутися раптові зміни. У першому півріччі вірогідні скандали на роботі.

Січень. Місяць коли Ви можете показати себе. Зоряний місяць для всіх Козерігів. В особистому житті вірогідний регрес, повернення старої любові. Або відчуття незадоволеності існуючим партнером. Можете піти в себе, відійти від партнера. Переосмислити відносини, зрозуміти чого ж Ви хочете від них, зрозуміти особисті бажання до відносин, і бажання партнера. Переосмислити і свого партнера, зрозуміти, чи може він давати необхідне Вам. Якщо Ви зрозумієте, що партнер виляє Вами, змінює Вам, хоче від житті не того ж, що і Ви, відчуєте різницю між собою і ним – імовірний розрив.

Лютий. Матеріальний місяць для Козерігів. Намагайтеся брати участь у всіх масових подіях. Розширюйте коло своїх знайомств. Можливий роман на стороні чи набуття нової любові. Перегляньте свої статті доходів і заробітку – шукайте нові способи, хороший час для інвестицій і накопичень.

Березень. Зміна закоханості і любові. Ваш нинішній партнер може стати Вам більш не цікавим і Ви знайдете собі нового. Козерігам захочеться спілкування в цьому місяці. Ви можете звернути увагу на когось з близького кола, сусіда, знайомого. Гарний час для отримання нових знань, придатних для використання «зараз».

Квітень. Будьте обережні в цьому місяці. Зірки стануть в неприємну фігуру для Вас. Можливі травми. Так само намагайтеся не гарячкує, щоб не потрапити в біду. Не варто наїжджати на інших, критикувати їх. Можливі проблеми вдома, дивіться щоб не відбулося пожежі. У цьому місяці вірогідні скандали з рідними і виникнення проблем під дахом будинку.

Травень. Творчий місяць для Козерігів. Приділіть увагу своєму творчості і дітям. Хороший місяць і для нового роману, які ймовірно і не буде дуже тривалим. Можете планувати відпустку на цей місяць, він буде досить спокійним і безпроблемним.

Червень. Виникнення проблем з фінансами. Козеріги будьте обережні, щоб не бути обдуреними. Не варто починати нових проектів, і укладати договори. Можливі проблеми з інформацією. Слід перевіряти ще всю отримувану інформацію. Приділіть увагу своєму здоров’ю.

Липень. Тримайте фінанси під контролем. Ситуація, яка складеться у Козерігів вдома зажадає великих грошових вливань. Слід звернути увагу і на партнера, приділити йому хоч трішки вільного часу.

Серпень. Конфлікти з партнерами через гроші, борги і обіцянки. Пам’ятайте, що тільки справжні друзі і вороги залишаються з нами назавжди – відпустіть тих, кому не довіряєте, нехай вони самі доводять до Вас свою відданість. Все що пов’язано з боргами, грошима, управлінням чужими фінансами і трансформаціями з сексом – буде однією з основних фарб життя Козерігів впродовж півтора років, починаючи з кінця липня – початок серпня 2014 року.

Вересень. Хороший місяць для відпочинку. Так само у вересні можете вступити на курси іноземних мов або будь-які інші цікаві для Вас курси з навчання, а ще краще до університету. На початку місяця можете сміливо планувати зарубіжну поїздку.

Жовтень. Шукайте компроміс між кар’єрою і своєю особистістю. Між тим, що Ви бажаєте досягти в цьому житті і на роботі, соціальному рівні, і тим, на що Ви готові піти заради цього. Вашу увагу буде звернено до кар’єри.

Листопад. Козеріги захочуть більше часу проводити в колективі і з друзями. Робота в цьому місяці буде займати більше сил і часу. Гарний час для відпустки – початок місяця, кінець місяця буде досить «зайнятим».

Грудень. Вам захочеться усамітнення. Зверніть увагу на хронічні захворювання, якась хвороба може бути прихована від Вас. Так само в цьому місяці гарний час, щоб докопатися до істин в цікавих Вас питаннях. Дізнатися правду, відкинути завісу таємниці. Або ж, навпаки, щось глибоко закопати, щоб ніхто не міг це знайти…

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,257