Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Близнюків від Марфи Бомбушкар


З самого початку 2014 Близнюки будуть дратівливі, скандальні, бажаючі відстоювати свою думку (навіть якщо воно і не правильне ) і права (навіть якщо їх і немає). Слід звертати увагу і на інших, а не тільки зациклюватися на себе. Пам’ятайте, що логіка – це добре, але й інтуїцію не потрібно забувати. Прислухайтеся до своїх почуттів, не робіть поспішних висновків, завжди намагайтеся шукати підтвердження у фактах, а не припущеннях. Гороскоп ознаменує 2014 для Близнюків – роком пошуку нових схем у фінансовій сфері, партнерства і пошуку коханої людини, а так само створення власної сім’ї – все це Близнюки будуть бажати цього року.

Січень. На початку січня Ви будете вкрай нервові, події будуть занадто швидко змінюватися і їх буде дуже багато. При цьому будуть вкрай важливі події в січні, доленосні, на самому початку місяця. Постарайтеся правильно розпланувати свій час, приділяйте увагу тільки важливому, інакше ризикуєте не встигнути. Не варто робити необдумані вчинки і покладатися тільки на інтуїцію, обмірковуйте все. Гарний час, щоб почати вивчати щось нове і заводити нові зв’язки. З другої декади січня до початку лютого Близнюки будуть бажати спілкування і навчання, якщо Ви хочете поїхати кудись – їдьте, але заводити нові знайомства, починати вивчати щось нове і відправлятися в поїздку краще до 2го лютого.

Лютий. Час повернення старих знайомих, закінчення проектів, перегляду договорів. Не варто починати нічого нового. Найкраще переглянути договори та умови. Ви можете поглянути іншими очима на близьких і сім’ю. Будьте обережні і не потрапте в просак від брехуна, в лютому Вас можуть обдурити. Не варто здійснювати дорогих покупок. Не поспішайте, завжди перевіряйте нові договори і отриману інформацію. У цьому місяці з інформацією буде досить складно, будуть різні затримки і спотворення. У теж час Близнюки будуть відчувати більшу втому. Хороший місяць для романтичних відносин, дуже важливий для любові.

Березень. Після зневіри в лютому і не хватки сил, березень принесе море енергії. У березні Близнюків чекає багато роботи. Слід особливо багато уваги приділяти роботі на початку місяця, це той період, коли Ви можете поліпшити своє робоче положення, отримати підвищення. Спілкуйтеся з важливими людьми, запрошуйте їх до себе в гості, показуйте їм свої позитивні якості як співробітника так і друга. Найважливіші договору, укладання договорів, краще перенести на кінець місяця – це буде Ваш зоряний час. Коли Ви зможете якомога оптимально укласти нові угоди. Імовірна велике навантаження на роботі.

Квітень. На початку місяця слід очікувати важливу зміну. Це буде результат Ваших минулих дій або бездіяльності в лютому місяці. Будьте обережні в середині місяця, щоб не сталося чогось поганого. Інформація, отримана Вами в квітні, внесе ясність у турбуючі вас питання.

Травень. У травні Вам може захотітися побути одному. Намагайтеся не розпорошуватися, енергії на все не вистачить, краще приділити увагу чимось одному. Вірогідні суперечки з начальством на роботі. Ймовірно і місце зміни роботи. Якщо хочете змінити її самі, спочатку слід забезпечити себе домовленостями про нове робоче місці і заробіток, тільки після цього можете звільнятися зі старої роботи.

Червень. Ваш зоряний місяць. Ви будете сповнені енергії, захочете змінити свій імідж. Багато ідей будуть витати навколо Вас, так що можете братися за їх реалізацію. Дуже креативний і творчий місяць. Гарний час для відпустки. Можете зустріти своїх старих знайомих.

Липень. У липні слід звернути увагу на фінанси і заробіток грошей. Будьте обережні з новими вкладеннями і розтратами.

Серпень. У першій половині серпня можете сміливо відправляти у відпустку або поїздки (не далекі) . Так само буде корисним спілкування з родичами та сусідами. Гарний час для тих Близнюків, які зайняті в торгівлі. Можете спробувати розпродати непотрібні речі або укласти нові угоди. Намагайтеся бути більш організованими в цьому місяці, щоб встигнути зробити все і нічого не пропустити.

Вересень. Гарний час для творчості. Але сім’я буде забирати левову частку часу. Слід зазначити, що у вересні Близнюки мають шанс знайти собі спонсорів, які допоможуть з розвитком проектів та ідей.

Жовтень. Можете зустріти старих знайомих, або побажати спілкування зі старими друзями і коханою людиною. На початку місяця, і до кінця, Близнюки будуть відчувати занепад сил і енергії, втому.

Листопад. Робота, робота, робота і обов’язки. Слід приділити увагу і своєму здоров’ю.

Грудень. Вашу увагу буде присвячено відносинам і партнеру. Можете отримати результат своїх праць за жовтень 2014 року. Гарний час для пошуку нового партнера або переходу старих відносин на новий рівень.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,180