Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Водолія від Марфи Бомбушкар


Як і на минулий рік, на цей 2013 гороскоп обіцяє Водоліям багато змін, раптових, в хорошу чи погану сторону … Найчастіше, «двигуном» цих змін будете ви самі. Можливо, що ви будете міняти самі, а може бути, ви будете лідером, який поведе до змін і оточуючих. Ваше життя в цьому 2013 році буде як яскравою, так і не стабільною, не чекайте спокою! Водолії в цьому році будуть знаходити для себе щось нове, заглиблюватися в інформаційні потоки, дізнаватися глибше своїх знайомих, рідних, близьких людей. Можливо, те, що ви дізнаєтеся про них, ранить вас, але що нас не вбиває, то робить нас сильнішими. Як сказав колись Сенека Старший: «Навіть після поганого врожаю, треба сіяти», так і ви, повинні розуміти, що життя продовжується, життя дарує вам можливість, розкриває вам очі – дійте!

У січні, Водолії, намагайтеся бути більш відповідальний і не розпорошувати по дріб’язках – обирайте тільки те, що для вас важливо. Саме так, з усією енергією, яка буде вирувати всередині вас у цьому місяці, ви зможете домогтися потрібного.

У лютому, особливо на початку лютого, справи підуть на поправку. Можливі романтичні відносини або зав’язування нових зв’язків.

Березень – це найважливіший місяць для вас в цьому році. Саме в березні усіх Водоліїв чекають зміни. Особливо це стане помітно під кінець місяця. Те, що відбудеться в березні місяці – принесе великі зміни у ваші плани, на той момент, і вам доведеться їх змінити. Вам потрібно буде зробити свій вибір і намітити свої плани на майбутнє.

Так само, це може відбутися до кінця першого тижня квітня. Хоча, може бути, спочатку квітня ви просто дізнаєтеся важливу для вас інформацію. Вам потрібно буде зробити вибір і вибудувати стратегію і плани на майбутнє до 21 числа цього місяця, потрібно буде вибрати як вчинити і з ким бути, переглянути стосунки.

У травні місяці приділяйте більше уваги вашому дому і рідним, то що буде відбуватися з ними в кінці травня, матиме і для вас важливу роль. Цілком можливо, що ви отримаєте підтримаю, з тієї сторони, з якої не очікували і навіть і не думали її отримати. Якщо у вас є якісь грандіозні плани, і ви хоча б на 50% впевнені, що зможете їх здійснити – приступайте.

Червень – важливий місяць для вашої кар’єри і роботи, приділяйте їм більше уваги. Можете зробити переоцінку для всього, що ви робите, якщо ви отримаєте пропозицію змінити місце роботи – подумайте над цим, якщо вас не влаштовує в чомусь ваше колишнє місце – міняйте (але не робіть необдуманих вчинків).

Липень добре місяць для відпочинку. Їдьте на дачу, до рідних чи закордон.

Будьте обережні в серпні, щоб не отримати ніяких фізичних травм, або матеріальних втрат. Не варто ризикувати. Найкраще зайнятися чимось спокійним і безпечним. А так само будьте обережні у відносинах, пам’ятайте, що і слова можуть поранити. Це гарний час для ремонтів у себе вдома або налагодження відносин з близькими людьми.

Вересень ознаменувався для вас фінансами, можливе укладання нових договорів, повернення боргів та інших матеріальних справ.

У жовтні ви зіткнетеся з різними труднощами, все, що ви будете робити – потребуватиме великих стараннях, спробах все зробити і переробити добре. Ви будете відчувати труднощі в реалізації ваших планів та ідей. Можете попросити допомоги у ваших товаришів по службі і друзів, я думаю, вони вам не відмовлять.

У листопаді треба завершити всі «хвости», які за вами числяться, не починайте нічого нового, якщо ще не закінчили старе. Так само зверніть увагу на своє здоров’я, краще всього підлікуватись, якщо вас щось турбує.

Грудень принесе зміни в кращу сторону, ви знову будете сповнені енергією і бажанням змінити все. Якщо у вас намічається поїздка Спочатку грудня абикуди – їдьте, не варто її переносити наступний 2014 або кінець грудня. Так само не варто робити і прагне ні до яких змін в кінці місяця, якщо ви не оцінили їх, як говорить прислів’я «Сім разів відміряй – один раз відріж», не поспішайте і не гарячкуйте, зайві ризики і зміни в кінці року вам нічого хорошого не принесуть.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,174