Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Тельця від Марфи Бомбушкар


Після настання 2013 року, вже в січні, ваше життя може сильно зміниться. Постарайтеся знайти для себе щось нове в роботі або житті, відкрийтесь дорогій для вас людині, або їдьте закордон. Взимку обставини будуть мінятися не дивлячись на ваші бажання. Думайте раціонально, тільки так ви зможете дати правильну оцінку навколишнього вас світу.

У перший тиждень січня, переміни нагрянуть неждано, може бути навіть і без вашого на те бажання. У другій декаді місяця не варто діяти раптово, імпульси і спонтанні бажання не приведуть ні до чого хорошого, будьте обережні. В кінці місяця всесвіт дасть вам можливість зробити вибори як в кар’єрі так і в особистому житті. Але тільки обдумуйте їх.

Лютий принесе Тельцям романтизм і гарний настрій. Ви побажаєте діяти і визначеності у відносинах.

Початок березня для вас ознайомлено спокоєм, але в кінці березня ви отримаєте важливі новини, які виб’ють вас з колії, від близьких вам людей.

У квітні звертайте більше уваги вашій матеріальній стороні життя, не витрачайте гроші даремно, запастися на майбутнє буде правильним рішенням. Готуйтеся до майбутніх витрат.

Травень місяць навчить вас чекати, іноді очікування теж приносить результати і досить гарні. Якщо ж чекати не полювання, тоді дійте, але вся відповідальність ляже на вас. Будьте обережні в середині травня, щоб не помилитися. А в кінці травня ви зловите удачу за хвіст.

Червень добре місяць для відпустки і спілкування з родичами.

Липень місяць пристрасті і романтики, розваг. Гарний час для налагодження близьких відносин і розвитку їх. Але вже до кінця місяця всі ваші думки будуть зайняті роботою.

Август. Спочатку місяця очікуються проблеми на роботі, нічого просто так вийдуть не буде, до всіх успіхам потрібно буде докласти багато праці і терпіння. Але в особистому житті все буде розвиватися дуже добре. Хоча будьте обережні в любові і з грошима в кінці серпня, щоб не втратити нічого.

Приділіть час для свого здоров’я у вересні та свого будинку. Хороший момент для отримання нових знань. В кінці вересня наступить, раптово, кризовий момент для ваших близьких стосунків, можливо навіть розрив. Проблеми прийдуть до вас ззовні.

У жовтні у вас буде відчуття, ніби вас недооцінюють і до вас несправедливо ставляться, що вам не дають по вашим заслугам. Прислухайтеся до вашої інтуїції, вона підкаже правильні рішення. А так само, зверніть увагу на ваші укладені угоди та їх умови, можливо прийшла пора щось міняти.

У листопаді необхідно буде багато планувати, кожну свою дію і вчинок. Пам’ятайте, що люди ковалі своєї долі. Ретельно плануйте плани, щоб можна було їх реалізовувати без сторонньої допомоги і підтримки.

Грудень. Спробуйте закінчити все розпочате до кінця цього місяця, третьої декади, щоб не було хвостів на 2014 рік, а так само це полегшить ваше життя після 20тих чисел. Після 20тих чисел грудня у Тельців життя стане непередбачувана. Намагайтеся не ризикувати і не починати нічого нового. Можливо до вас повернеться те, про що ви навіть і не думали і не сподівалися на повернення.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,183