Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Терезів від Марфи Бомбушкар


У 2013 році, для всіх Терезів, гроші – будуть основною темою. Вам потрібно буде навчиться економити їх, правильно розподіляти, знайти нові способи заробітку та отримання грошей. Якщо в першому півріччі, ви просто будете бажати заробляти якомога більше, то вже в другому, ви можете зіткнутися з фінансовими проблемами. Так що, готуйтеся заздалегідь. Спробуйте знайти способи заробітку, інвестицій та вигідного вкладення грошей в першому півріччі, щоб в другому вже почати отримувати прибуток. З іншого боку, в цьому, 2013 році, Терези відчують, що з їх плечей впала тягар відповідальності. У вас стали простіше розвиватися відносини з іншими людьми, від вас стали менше вимагати. Відповідальність, яку ви несли в минулому році, сама по собі «розчинилася» у часі.

Січень. Спокійний місяць Терезів, приділяйте час своїй родині і рідним. Можете спробувати побудувати нові близькі стосунки, знайти свою другу половинку, або ж налагодити і поліпшити старі. Спочатку місяця, у вас з’явиться вибір, яким шляхом йти. В залежності від вашого вибору – проходитиме перше півріччя наступив 2013го.

Лютий. Відмінний час, для реалізації самих складних планів та ідей! Головне не упустити свій шанс, який зірки подарують вам – вхопиться за нього!

Березень. Гарний час для навчання чомусь новому, або відновлення чогось забутого. У цьому місяці ви можете знайти собі нового покровителя, який буде допомагати вам в майбутньому. В кінці місяця у вас можуть відбутися раптові зміни, які потягнуть за собою зміни у ваших планах.

Квітень. Час романтики, любові і мрій. Можливо, що в ваших особистих стосунках відбудуться зміни. Будьте обережні, намагайтеся «відчути» свого партнера і приділяйте їй більше уваги, якщо не хочете втратити його. Так само, в квітні, Терези можуть почати відчувати проблеми у фінансовому плані. Постарайтеся реалізовувати всі свої ідеї.

Травень. Гарний час для подорожей, відпустки, зав’язування нових знайомств. Ближче до кінця травня, вас чекає новий сюрприз.

Червень. Гарний час, що б знайти своїх старих друзів, згадати про минуле. Приділяйте більше уваги своїм рідним. Місяць буде досить монотонний.

Липень. Вірогідні затримай в планах та їх реалізації. Робота буде йти важко, для отримання бажаних результатів необхідно буде прикладати багато зусиль. Прийшов час, для здійснення обіцяного вами. Так само, в липні, в родині у Терезів можуть виникнути проблеми – ваші рідні будуть потребувати допомоги від вас.

Август. Намагайтеся економити свої гроші. Приділяйте увагу своєму здоров’ю, якщо у вас є хронічні захворювання – підлікуватися. Не варто робити великих фізичних навантажень. У третій декаді серпня більше уваги приділяйте своїй публічного життя, приймайте участь у всіляких світських заходах.

Вересень. Знову, варто економити. Можливі матеріальні втрати. Намагайтеся не вкладати ресурси (будь-які: фізичні \ матеріальні) в ненадійні проекти.

Жовтень. Можливі проблеми на роботі. Необхідно буде вкладати більше зусиль і праці в усі важливі для вас проекти й завдання. Ймовірно, що реалізація і результати від більшості поставлених перед вами цілей – не принесуть бажаний результат або принесуть його пізніше. Не варто починати нових тривалих проектів. Так само, знову, будьте обережні з грошима – не витрачайте їх даремно.

Листопад. Місяць змін, імовірно, що більшість з них будуть негативними. У другій декаді листопада, у вас стануться великі зміни (на роботі чи стосунках, або вдома), які змінять ваші плани на майбутнє. Якщо на початку місяця, зміни, буде відбуватися без вашої на те бажання, то вже у другій декаді ви самі будете бажати їх і прагне до них.

Грудень. Якщо ви вирішили розпочати нові відносини або ж фінансові проекти – найкраще це зробити спочатку місяця, в кінці у вас вже не буде на це бажання. У третій декаді грудні ви відчуєте, що хочете повернути щось старе в своє життя – друзів, а може бути і свою стару любов.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,196