Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Цей рік принесе багато нового у стосунках. Вас чекає багато нових знайомств, спільних справ, змін у відносинах (деякі відносини припиняться, інші ж перейдуть на новий рівень). Від людей, які будуть оточувати Стрільців в 2013 році – залежить ваш успіх. Ймовірно, що в цьому році ви здобудете нового наставника, який допоможе вам порадами або справою в особистому житті та просуванням по службі. Ваш світ стане набагато більше в цьому році, багато що до кінця року зміниться. 2013 хороший для Стрільців, які не люблять сидіти на місці і люблять спілкуватися з людьми.

Січень. Будьте обережні у відносинах з людьми, не довіряйте погано знайомим вам людям. Варто більше уваги приділити своїм матеріальним станом, а точніше кажучи заробітку і доходів. Намагайтеся не здійснювати дорогих покупок і витрачати якомога менше грошей. І час для змін ще не настав, не потрібно руйнувати те, що і так приносить плоди і не заважає вам жити.

Лютий. Хороший місяць для нових ідей, які Стрілець зможете реалізовувати протягом усього 2013 року. Так само варто знайти однодумців у свої проекти і плани. Цілком імовірно, що в лютому відбудеться щось важливе, про що ви не могли навіть і думати.

Березень. З настанням весни до вас прийде море енергії, яку буде необхідно направити в правильне русло. На поправку підуть справи у Стрільців не мають другу половинку.

У квітні намагайтеся не втрачати свою голову, в разі закоханості. Будьте обережні з об’єктом закоханості, не варто витрачати великих грошей, будьте більш ощадливими. Так само не варто поспішати, ще не час вступати в цивільний шлюб, якщо у вас «молоді» відносини або ж перетиснути в інше місто заради кохання.

Травень. Можливості – якщо життя вам дарує шанс, потрібно його використовувати. Гарний час на початку нових колективних проектів або пошуку нової любові.

Червень перевірить ваші відносини (як на роботі так і особисті) на міцність. Зверніть увагу на фінансову складову вашого життя, в червні вас буде чекати удача в інвестиціях і висновках нових договорів, але не варто занадто ризикувати і ставити на кін усе. Можете почати нову справу. Не варто розслаблятися, до тих пір, поки ви не досягнете поставлених перед собою цілей.

Липень, принесе із собою затримай в справах, слід звернути свою увагу на важливі проекти, а не витрачати сили на різну дрібниця. Тримайте вушка на маківці, прислухайтеся до оточуючих, збирайте інформацію, вона дозволить вам зробити правильний вибір. Не варто укладати договори або починати проекти, та й продовжувати теж, якщо ви не володієте всією необхідною інформацією.

У серпні можете сміливо йти у відпустку, їхати за кордон. Якщо ж у вас немає можливості побути у відпустці і начальство вимагає, щоб ви працювали. Тоді намагайтеся відправиться у відрядження, всі поїздки в цьому місяці принесуть бажаний результат.

Вересень. Варто звернути увагу своїй роботі, соціальним станом і кар’єрі. Використовуйте всі шанси, щоб поліпшити своє соціальне становище. Якщо ви розумієте, що на нинішньому місці роботи ви вже не зможете отримати більш високу посаду або ж ваше соціальне становище не покращиться – можна змінювати місце роботи. Гарний час для оформлення нових контрактів, набору співробітників і пошуку спонсорів для ваших проектів. Після 15того числа у вас можливі зміни і проблеми на роботі, а так само поява нових ідей і планів. У вересні Стрільцям варто звернути увагу на своє здоров’я.

Жовтень. Економія понад усе, не варто розкидатися грошима на ліво і на право! Зверніть увагу на своє життя, наведіть в ній порядок. Але не варто робити поспішних рішень, обдумуйте всі свої вчинки. Варто переглянути своє ставлення до деяких речей і людям.

Листопад. Не навантажуйте себе надміру, зайві навантаження можуть вплинути на стан вашого здоров’я в гіршу сторону. Варто приділяти більше уваги справам, які мають велику важливість для вас. Вірогідні проблеми у стосунках з оточуючими.

Грудень. До вас повернеться ваша удача і нові обов’язки. Можливо, що в кінці грудня ви отримаєте не особливо приємні для вас новини. Не варто сперечатися з оточуючими по дурницях і доводити свою правоту з піною біля рота. Використовуйте всі шанси, і можливості, які будете отримувати – відразу ж, не відкладайте їх на потім і не бережіть!

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,174