Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Скорпіони готуйтеся. 2013 буде роком обмежень для вас. Цей рік принесе вам зміни, які переведуть рейки вашого поїзда життя на новий шлях – досить довгий шлях, який триватиме не один рік. У 2013 році, як і частково, в 2014, всі Скорпіони почнуть відчувати матеріальні проблеми, ви зрозумієте сенс слів «Бути належним». Ризики – це болюча тема для вас в цьому році, комусь пощастить, а комусь ні, але будьте обережні, щоб не впасти з вершин. Не варто влазити в зайві борги, заощаджуйте гроші. Робіть тільки те, що необхідно, а про бажання краще забути – інакше все буде витрачено в пусту. Що ж про ваші стосунки – ви відчуєте в них присутність якихось «рамок», можливі проблеми в сексуальному плані. Скорпіонам варто приділяти більше уваги своїй інтуїції протягом року, обдумуйте всі свої вчинки і слова. Постарайтеся Він мудрий, а не під тиском емоцій, бажань і образ.

Вже з січня 2013 року Скорпіони почнуть відчувати тиск обставин. Брак ресурсів – не варто розпорошуватися по дрібницях. Будьте обережні при укладанні угод.

Лютий. Гарний час, щоб присвятити його відносинам, поліпшенню відносин з близькою людиною – планування вашого майбутнього. Романтичний місяць для вашого знаку Зодіаку, можливі нові знайомства та набуття нових друзів.

У березні, Скорпіони, почнуть відчувати затримку у всьому важливому для вас – фінансах, планах, проблеми у спілкуванні з оточуючими. Гарний час, для перегляду свого становища, оцініть свою поведінку і свої бажання. Так само в березні гарний час для відновлення старих відносин.

Квітень – можливі великі зміни у вашому житті. Приділяйте більше уваги вашому здоров’ю. Будьте обережні на роботі – можливі проблеми, аж до зміни місця роботи ..

У травні слід більше уваги приділяти спілкуванню з людьми, від яких ви залежите. Гарний час для побудови планів і запуску нових проектів з діловими партнерами. Не варто гнути свою лінію, якщо хтось іде проти вас, краще почекати або спробувати «викрутиться», щоб отримати бажаний результат.

Червень – цілком можливі зради, ваші – вашому партнерові. Ймовірно, ви знайдете нову свою любов, хоча (теж імовірно), що ці відносини довго не триватимуть. У червні ви дізнаєтеся важливу інформацію, яка змінить ваші плани на майбутнє.

Липень – гарний час для відпустки або приведення в порядок домашніх справ.

Серпень – докладіть зусиль, щоб зрушити з місця нерухомі справи, в цьому місяці у вас є всі шанси на це. Гарний час для отримання нових знань. Приймайте участь у заходах – спілкування – ось запорука до успіху. Намагайтеся показати себе у всій красі оточуючим і керівництву, доведіть що ви здатні зробити все, що від вас вимагатимуть. У 2й декаді серпня приділяйте більше уваги своєму здоров’ю.

У вересні продовжуйте бути соціально активним. Можливі великі матеріальні втрати – витрати. Постарайтеся змінити свій імідж. На жаль, у вересні, ваші відносини очікують великі проблеми – можливий їх розрив. Цілком імовірно, що ви підете в загул і будете шукати випадкових зв’язків – будьте обережні – це дуже негативно може позначитися на вашому здоров’ї та іміджі.

У жовтні найкраще піти в роботу з головою. Почніть новий проект, реалізацію старих планів. Правильно витрачайте свої ресурси – фізичні та матеріальні, не варто їх витрачати на дрібниці.

Листопад – не варто починати нічого нового, найкраще завершити вже розпочаті проекти і плани. Гарний час, для другої спроби, якщо вам раніше щось не вдалося, можете спробувати зробити це 2й раз.

У грудні ви отримаєте те, що заслужили – карма завжди повертає все сповна. Не варто відкладати важливі питання та їх вирішення на кінець грудня. Вирішуйте проблеми по мірі їх надходження.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169