Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Риб від Марфи Бомбушкар


Риби ваш гороскоп на 2013 рік, радить вам звернути свою увагу на сім’ю в першому півріччі. Під дахом вашого будинку відбудуться зміни, може бути, ви переїдете на нове місце проживання, або ж у вас буде поповнення в родині, неодружені Риби можуть вступити в шлюб, а може бути, ви купите собі новий будинок. Якщо гороскоп дійсно прав, тоді вам потрібно буде встигнути зробити це до настання літа, середини літа. Чим довше ви будете чекати, тим складніше вам буде на це зважиться, тим більше людей вас будуть відмовляти, тим більше шансів на те, що ви зробите не правильний вчинок – і вас чекатиме провал. У цьому році Рибка буде хотітися змінити коло друзів, хобі, стиль одягу.

Січень з собою принесе зміни в навколишньому оточенні на робочому місці, можливе підвищення або пониження в посаді. Виникнуть нові бажання до вашого партнера, ви станете вимагати від нього надійності, можливі сцени ревнощів, і допомоги в матеріальному плані або ж рівноправності у фінансах. На жаль, якщо ваш партнер не відноситься до вас серйозно, ймовірний розрив відносин. Так само можливі розриви у відносинах з друзями і колегами або скандали.

З приходом лютого, у ваше життя прийде романтичний період і бажання ризикувати, вступати в різні авантюрні відносини. Ви станете більш ініціативними, зрозумієте, що якщо самі не зробите потрібне, ніхто за вас цього робити не буде. Це гарний час для перегляду свого відношення до вищих сил, і до нагляду до оточуючих вас людям, щоб зрозуміти їх.

Березень – це один з перших, найбільш важливих і переломних місяців в році для Риб. Весь місяць у вас будуть зміни (і це продовжиться і в квітні), можливо їх буде не багато, але вони будуть глобальні. В кінці березня вас будуть чекати фінансові труднощі, які триватимуть і до квітня місяця.

У квітні намагайтеся зробити все, що покладуть на ваші плечі і далі більше, повірте, у вас є ресурси і вміння зробити це! Почніть нарешті вірити в себе. Гарний час для зміни ставлення оточуючих до вас. Гарний час для відпустки – кінець квітня.

Початок травня для Риб нічим особливим не позначено. А ось в кінці у вас можуть трапиться зміни вдома. Можливий роман на стороні. Намагайтеся бути обережними з людьми, особливо з тими, з ким погано знайомі – не довіряйте їм свої таємниці. Так само зверніть увагу на сусідів і тих, хто приходить у ваш будинок, щоб вони не накоїли вам бід.

Червень, перший місяць літа, принесе з собою любов і бажання створювати, творити і багато удачі. Хороший місяць для початку нових проектів, пов’язаних з фантазією та креативом.

Липень – будинок, все що ви планували зробити з сім’єю і своїм будинком – пора зробити! У другому півріччі пріоритети можуть помінятися, і часу на все не вистачить.

Серпень з собою принесе багато нових подій та пригод. Можливі нові любовні романи, проблеми з дітьми, а так само фінансові втрати.

Вересень. Ставтеся більш серйозніше до роботи і начальству. Якщо хочете роздобути підвищення на роботі, доведеться докласти багато зусиль, але воно того варте. Так само зверніть увагу на свою другу половинку, можливі проблеми в стосунках, про які ви не здогадуєтеся. Будьте мудрі й нікуди не поспішайте, не робіть нічого необдуманого і тримаєте свої емоції під контролем, не стійте фантазій, дивіться на світ широко відкритими очима – тільки так ви зможете домогтися бажаного і врятувати ситуацію.

Жовтень. Гарний час для відряджень, всі ваші плани та ідеї, які ви планували у відрядженні збудуться.

У листопаді ви отримаєте спонсорську допомогу, а так само хорошого наставника. Слід прислухатись до порад старших людей, за віком або соціальним станом. Бережіть своє здоров’я, відпочивайте побільше. Можливі нові неприємності, зміна робочого місця. Рекомендую вам, закінчити (або почати) ту справу, яку ви довго відкладали.

Грудень. Спочатку місяця можете починати коштувати і реалізовувати нові проекти. Під кінець року, вас очікують труднощі на роботі, будьте обережні – заздрісники і пліткарі не ваші кращі друзі, і краще всього мати додатковий план Б. В особистому житті у вас все буде добре. На жаль, на напередодні нового року, вам так і не вдасться відпочити, так що краще не планувати поїздок з метою відпочинку і зустріти новий рік вдома.

Ваша М. Бомбушкар, тільки для сайту http://goroskop2.com/

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,169