Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Рака від Марфи Бомбушкар


Хороший рік для всіх Раків. Не варто чекати від 2013 роки стабільності, настав час змін. Шукайте щось нове для себе: місце проживання, роботу, партнера. Усі зміни, в цьому році для Раків, будуть на краще.

Січень. Заручіться підтримкою близьких і колег, самому з усім не впорається. Тільки не варто грубити тим, від кого ви залежите, їх допомога ще буде потрібна вам. Йдіть на помірні ризики, якщо впевнені в їх сприятливому завершенні, вони дозволять вам осягнути нових вершин і поліпшити ваше матеріальний стан. Одиноким Ракам буде складніше всього, так що, не дарма кажуть: «Не май 100 рублів, а май 100 друзів». З кінця січня приділяйте увагу вашій другій половинці і важливим для вас людям.

Лютий. Отримані від інших або придумані самими ідеї принесуть позитивні результати. Лютому добре місяць для Раків, ви будете дуже щедрі у цьому місяці і нерозумні. У лютому у вас може початися новий роман і відносини. Не варто забивати про ваші обов’язки, навіть якщо лютий і закрутить вам голову.

У березні приділяйте більше уваги роботі і кар’єрі. Можливо, якісь зовнішні обставини, або внутрішні, підштовхнуть вас змінити місце роботи або професію. Міняйте, тільки прагматично обміркуйте цей вчинок. Не варто ризикувати матеріальними цінностями, щоб не втратити їх. Якщо ви будете відчувати якусь перешкоду на своєму шляху (при цьому розуміючи, що успіх не за горами), пробийте її своїм лобом, хоча ні, ви ж Рак – роздушіть її своєю клешнею!

Травень. Гарний час для відпустки та медитацій. Можете зав’язувати знайомства з новими людьми, піти з головою в ваше хобі або завести нове. Ви помітите просування в тих проектах і справах, в яких були великі затримки, хоча для цього потрібно буде зробити зусилля, але вони окупляться з лишком. Якщо щось буде не вийдуть, просіть допомоги в оточуючих вас людей. В кінці травня ви досягнете піку активності, все за що ви не будете братися – буде виходити з лишком. А ще можлива матеріальна підтримка, раптова, з боку.

Червень з собою принесе скандали з родичами, в яких ви будете праві, але вам складно буде довести свою правоту. Навіть якщо матимете рацію і ви, все одно йдіть на компроміси, якщо ви будете намагатися довести свою правоту вам буде дуже складно, а може бути і не реально.

Починаючи з 10тих чисел липня, у вас почнуться зміни. Ви зміните коло спілкування, у вас поміняються інтереси і навколишнє вас обстановка. Може бути ви відчуєте, знову, почуття до старої своєї любові, або ви зустрінете її. Хапайте удачу за хвіст, якщо перед вами будуть відкриватися нові перспективи – дійте. І будьте обережні, щоб не наступити на одні й ті ж граблі двічі. Ставтеся до всього серйозно.

Серпень принесе з собою бажання ризикувати. Ви будете повні ідеями та планами на майбутнє. Гарний час для початку довголітнього проекту або ідей – будівлі будинку, започаткування власного бізнесу, та чого завгодно, що може тривати не один рік – це час, коли добре закладати фундамент. Використовуйте всі можливості і шанси, які вам буде дарувати життя.

Вересень. Будьте обережні і проявляйте максимум розсудливості. Звертайте увагу на своє здоров’я, бережіть його, підлікуватися і не запускайте свої хвороби (якщо захворієте). Здоров’я повинно бути для вас над усе.

Жовтень. Ваші особисті відносини будуть очікувати важкий період. Ймовірно розчарування в них і руйнування ваших «повітряних замків». Не варто коштувати ілюзорні мрії. Якщо хочете їх врятувати, потрібно зменшити планку ваших вимог до партнера і старатися знайти точки дотику.

Листопад. Настав час переглянути свої звички і ставлення до життя, можливо саме вони не дають вам досягти бажаного і заважають жити. Позбавтеся від них, якщо вони не приносять вам нічого хорошого. Обдумуйте свої вчинки, які будете робити в листопаді, і плани. Інакше ви можете знайти багато проблем, через необдумані дії.

Грудень. Перерахуйте свої фінанси, переглянете свої проекти, приділіть увагу недороблений. В кінці місяця, знову, виникнуть проблеми з близькою людиною, можливий розрив відносин (особливо якщо ви не будете намагатися їх утримати). Все найважливіше потрібно зробити в першій половині місяця, не варто починати нічого нового і важливого в другій половині грудня.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,422