Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Овна від Марфи Бомбушкар


Вже в перший день цього 2013 року, гороскоп Овену обіцяє щось незвичайне, раптове і несподіване, якусь подію або випадкову зустріч, новий напрямок відносин, а може бути ідею, це «несподіване» буде головним пріоритетом у Овна на протязі всього 2013 року.

У першому місяці року, січні, в Овна можуть виникнути проблеми на роботі і стосунках, ймовірно, що хтось буде проти вас. Ви захочете змінити кардинально все: роботу, коло спілкуваннях і звичайно самого себе, свою поведінку, свій стиль – на все це у вас будуть величезні плани.

Лютий із собою принесе таємниці і інтриги. Ймовірно, у вашому житті відбудеться щось, що виб’є вас з емоційної колії, підніме з глибин вашої психіки, приховані від усіх ресурси, ставлення до зовнішнього світу. Не варто в лютому робити життєво важливих виборів чогось нового і побудови нових планів, залиште це на потім. І намагайтеся бути трохи більш жалісливими до інших.

Березень. Вже на самому початку березня, намагайтеся знайти однодумців і людей, які підуть за вами. У перший же тиждень березня, стійте плани і починайте розвивати їх, придивіться до людей, які вас оточують, хто вас підтримає, а хто буде проти і що їм буде потрібно від вас взамін. Ці люди і плани, будуть грати для вас велику роль у наступних двох місяцях весни – квітні і травні.

Хочу звернути увагу Овнів на те, що березень місяць 2013 року, за гороскопом, найважливіший і складний для вас місяць цього року. У другій половині березня місяця, у вас виникнуть проблеми. Цілком імовірно на те, що ваші плани, які ви коштували на довгі роки або відносини будуть зруйновані. Чекайте змін і будьте до них готові, на жаль я не можу сказати точно, де вони стануться – в особистому житті, кар’єрі, сім’ї або ще десь. Але добре б мати якийсь запас матеріальний, моральний і фізичний на цей випадок. Час для змін з третьої декади березня до 2й декади квітня.

Весь квітень для вас буде «гарячим» події будуть розвиватися дуже швидко і спонтанно. Намагайтеся знаходити нові знайомства і можливості.

Травень. Продовжуйте розвивати свої ідеї, незважаючи ні на що. Так само, намагайтеся не витрачати багато грошей і заробляти якомога більше, будьте більш економними, зверніть увагу на свої фінанси. В кінці місяця варто прислухатися до порад друзів і колег. Можливо, ви знайдете нового партнера у справах або ж особистого життя.

У червні вам належить вибирати – працювати чи відпочивати. Хороший місяць як для відпустки, так і для занурення з головою в роботу. Намагайтеся планувати все в цьому місяці, щоб встигати зробити все і знати, що для вас найбільш важливе. Вірогідні і зміни під дахом вашого будинку.

У липні варто доробити все не завершене. Виправити свої старі помилки. І нарешті навести порядок там, де «руки не доходили». Перевірте свій будинок, можливо у вас є проблеми з проводкою електрики або ж трубопроводом, а може з чимось ще.

У серпні ви відчуєте, що справи пішли на поправку. Постарайтеся зміцнити свої відносини, своє положення на робочому місці. Так само, не варто відмовлятися від розваг.

Вересень. Приділіть більше уваги своїй коханій людині і відносинам, якщо ви не будете самі займатися відносинами, то отримаєте не приємний досвід. Не варто бути скнарою по відношенню до тих, від кого ви залежите, приділяйте їм увагу. В кінці вересня придивіться до відносин, від яких залежить ваша фінансова і матеріальна складова. Можливо, що деякі ідеї і плани, які потребують великих матеріальних ресурсах розваляться.

Жовтень, час для аналізу, намагайтеся спочатку аналізувати, а потім вже діяти. Так само не варто показувати всім свої достатки. Приділяйте свого часу тільки одному проекту, а не відразу ж кільком, за двома зайцями поженешся – жодного не зловиш.

У листопаді, ймовірно, ви знову наступити на старі граблі. Постарайтеся бути мудрішими і використовувати свій життєвий досвід для вирішення майбутніх завдань. А так само звернете увагу на самі граблі, зрозумійте, чому все це повторилося знову, щоб у майбутньому уникнути такої ситуації. В особистих стосунках вас будуть чекати проблеми, охолодження, але якщо до цього ваші відносини були міцними, то переживши ці проблеми, вони стануть тільки сильнішими, ви зможете побачити їх перспективу і прийняти рішення, які будуть важливими для їх розвитку в майбутньому.

Грудень. У цьому місяці ви зробите вибір, під тиском оточуючих вас людей або ж обставин, на які ви не маєте ні якого впливу. Намагайтеся не ризикувати даремно, направте всю свою вируючу енергію в потрібне русло, а не на скандали. Спробуйте зробити все так, що якщо від вас вимагатимуть якихось змін, щоб ви самі вибирали в якому напрямку йти після них, а не вам нав’язували свої ідеї, іноді зміни (навіть і погані) призводять до гарних результатів. І головне, пам’ятайте, що якщо ви вирішили щось поміняти, зворотної дороги вже для вас не буде.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163