Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Лева від Марфи Бомбушкар


2013 принесе Левам підвищення їх соціального статусу, їх значення для оточуючих. Можливе підвищення на роботі. У цьому році у вас очікують зустрічі, які змінять ваше життя. Ваш вплив на оточуючих ще не було настільки високо.

У першому півріччі витрачайте свої гроші і зусилля на освіту – результати від цього ви отримаєте в другій половині року. Так само, перше півріччя хороше для закордонних поїздок і реалізації планів із закордонними партнерами.

У січні приділіть увагу своєму дому і рідним. Цілком імовірно, що, ваші стосунки перейдуть на новий рівень, більш відповідальний і важливий для вас, з новими обов’язками і відповідальністю.

Лютий – присвятіть початок місяця роботі, вам потрібно показати вищестоящим особам, всі ваші достоїнства. Гарний час, щоб почати реалізовувати ваші ідеї і плани. Заводьте нові знайомства і шукайте підтримку в оточуючих вас людей. Так само, лютий, важливий місяць для Львів у відносинах, якщо ви самотні – постарайтеся знайти свою другу половинку в цьому місяці або перевести ваші відносини на більш високий рівень.

Березень. Час для змін. Міняйте все, що хотіли б бачити, в новому світлі у своєму житті. Можливі емоційні сплески і часті зміни настрою. Гарний час, щоб спробувати щось нове і невідоме вам, як на роботі (можете навіть спробувати змінити місце роботи або обов’язки) так і в інших гранях вашому житті.

У квітні, особливо в кінці місяця, не намагайтеся починати нічого нового. Настав час, щоб закінчити розпочаті проекти та ідеї. Постарайтеся дивитися на світ очима прагматика, а не романтика і мрійника.

Травень. Хороший місяць для інвестицій і вкладання ваших фінансів в дорогі покупки та проекти. В кінці місяця намагайтеся не базікати зайвого, щоб не виникли проблеми.

Червень. Ваші стосунки піддадуться перевірці. Ваші плани будуть змінюватися зовнішніми обставинами, про які ви навіть і не здогадувалися. Не варто

Липень. Хороший місяць для відпустки. Нові знайомства, знайдені в липні, сильно вплинуть на ваші майбутні плани. Збирайте сили і гроші. Вони вам знадобляться.

З приходом серпня – прийде до вас і новий рівень відповідальності. Серпні дуже спекотний місяць для Львів у 2013 році, вас очікує багато ситуацій, який будуть вимагати від вас наполегливості і рішучості. Намагайтеся тримати все під контролем, більше уваги приділяйте оточуючим вас людям.

Придивіться до оточуючих у вересні, можливо, варто змінити коло спілкування і друзів? Будьте більш вимогливими до оточуючих, ставитеся до них з прагматизмом.

Жовтень – зверніть увагу на своє здоров’я, не пора вам підлікуватись? Так само, потрібно приділити більше уваги своєму дому, можливо, провести ремонт (так буде дешевше, ніж лагодити вже щось зламане). У вашій родині можливі зміни, може бути і не в кращу сторону, зміна місця проживання, розставання з близькими.

Листопад. Економте свої гроші, зрозумійте, що якщо витрачати більше, ніж ви заробляєте – потрапите в борги, а боргова яма – вона нескінченна … Намагайтеся ставиться до грошей обачливо.

Грудень. Початок місяця буде повно діловими контактами, на які ви так розраховували. А вже в третій декаді грудня Львів чекають зміни, які ви ніяк не зможете контролювати і уникнути – це карма, відповідь житті на ваші вчинки в минулих місяцях. Якщо ви поводилися протягом року добре – тоді й зміни будуть на краще, а якщо погано …

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,169