Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Козеріга від Марфи Бомбушкар


Життя продовжить змінюватися, поміняється світ, який оточує вас, поміняти і ви самі. Зміни були в 2012, будуть і в 2013 році для Козерігів. У цьому році ви виберете для себе нові терни, до яких будете прагнути і нові маршрути для підйомів у гори.

У першому півріччі, 2013 року, всі ваші плани та ідеї будуть присвячені вашій родині і відносинам. Для когось це буде означати зміну в родині, шлюб або ж розлучення, а може бути – поповнення в родині. Для інших – це буде пов’язано з житлом – переїзд на нове місце проживання або зміна будинку. Так що, сім’я і відносини – будуть головною темою півріччя.

Січень. Угода / контракт / угода / союз, яку ви можете укласти в січні буде мати величезне значення для всього 2013 року для Козерігів. Саме вона буде вашою дороговказною зіркою і Геракловимі працею, над якою вам потрібно буде працювати і, яка, змінить ваше життя кардинально. Так що, не пропустіть свій шанс! Якщо ви про щось давно думали чи планували – дійте! Прийшов ваш час.

Лютий. Нові ідеї будуть з’являтися кожен день, можливо, що ви знайдете нових партнерів або колег. Більше уваги приділяйте своїй матеріальній стороні життя – фінансам. Не варто витрачати гроші і вкладати в ті заходи, в яких ви не впевнені. Намагайтеся укладати нові угоди на роботі, брати участь в різних заходах і дивитися на пару кроків вперед – таким чином, ви зможете примножити свій стан.

Березень. Так само, час для планів. Можете постаратися втілити свою мрію в реальність, але тільки в тому випадку, якщо ви розумієте, що її реально реалізувати. Результати від ваших мрій, ви отримаєте ближче до травня місяця.

Квітень. Приділіть час свого будинку і рідним. Не варто нічого планувати. Всі ваші турботи будуть пов’язані саме з ним – вашим сімейством. Можливі сварки з друзями. В цілому, квітень для Козерігів досить спокійний місяць – вас не чекає нічого нового і важливого, все буде йти своєю чергою. Гарний час, для відпустки. В кінці квітня можна поїхати і за кордон.

А ось в кінці травня місяця – життя нагадає про себе. Робота буде займати левову частину вашого часу. Будуйте плани на майбутнє, грамотно розподіляйте свій час. Перевірте свої проекти, вони вимагають доопрацювань. Можете почати і новий проект – він буде вдалим.

Червень. Триває ситуація, яка почалася в травні. Але тепер ви вже почнете одержувати плоди результатів. Гарний час, щоб змінити роботу або посаду. Якщо ви хотіли підвищення, прийшов час, нагадати про себе начальству. Так само, в червні можна укладати угоди і договори, знаходити нових партнерів для ваших проектів. В 3й декаді червня ви отримаєте несподівану допомогу або ж пропозицію. Скористайтеся цим!

На початку липня вас чекають зміни у відносинах. Можливо розставання або сварка з близькою людиною. Так само, в липні, може повернуться у ваше життя ваш старий друг або кохана людина. Можливо, ви переглянете свої відносини з друзями та колегами.

У серпні проводите більше часу з колективом, так само, відвідуйте всі заходи на які вас будуть запрошувати. Потрібно стає більш «колективним» людиною, щоб отримати бажані результати. Використовуйте обставини з прибутком для себе. Можливо, що вам доведеться йти по чужих головах – йдіть! Будьте розважливі – думайте про те, що говорите і робите, і терплячі – результати будуть не відразу. Використовуйте всі свої резерви, для отримання необхідних вам результатів.

Вересень. Проблеми на роботі, можливі скандали з співробітниками і начальством. У цьому місяці ви зрозумієте значення прислів’я – «Друг пізнається в біді». Саме, ті хто пройдуть цей період у вашому житті і будуть гідними вам друзями або ж другою половинкою.

Будьте обережні в жовтні, особливо на початку. Намагайтеся обдумувати всі свої дії, один хибний вчинок або не правильне слово – зруйнує все те, що було зроблено протягом такого тривалого періоду. Бережіть і своє здоров’я, акуратно водите автомобіль (та й взагалі будьте обережні) – можливі серйозні травми. Не варто нічого міняти, і придивіться до оточуючих вас людям – вони можуть піднести вам сюрпризи. У другій декаді жовтня для Козерігів настане момент, коли буде необхідно прийняти рішення – яке вплине на все ваше життя і стане вашою дороговказною зіркою в 2014 році. Подумайте про те, яким ви бачите себе в наступному році і своє життя.

У листопаді треба починати економити, не витрачайте свої резерви в порожню, краще взагалі не витрачати нічого на марні речі. Це гарний час, щоб обернуться і подивитися, як пройшов рік, чого ви встигли досягти, і що вами ще не зроблено. Варто починати збирати, якщо у вас відсутні резерви, в майбутньому, вам, знадобиться багато сил і матеріальних вкладень.

Не розраховуйте на удачу у грудні – лише ваша праця і бажання зможуть принести якісь результати. В цілому, грудень, не особливо хороший для Козерігів. Вкладайте всі свої сили, які ви накопичили в листопаді, в поточні справи, щоб домогтися необхідних результатів. На початку грудня, можливо, вам випаде шанс поліпшити свій матеріальний стан – дерзайте!

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,434