Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 рік для Діви від Марфи Бомбушкар


У першому півріччі Діви отримають бажані зміни. Не варто від них відмовлятися, ловіть момент, намагайтеся реалізовувати кожен шанс, який вам подарують зірки. Пізнавайте нове, вивчайте необхідне, відправляйтеся в відрядження, знаходьте нових друзів. Розширюйте коло своїх інтересів. Але завжди закінчуйте те, що почали!

Поставте перед собою мету і намагайтеся домогтися її, якщо не виходить досягти бажаного – не варто братися за нову Дівам в 2013 році.

У січні постарайтеся схопити якомога більше інформації, яку вам буде надавати світ. Прислухайтеся до порад більш мудрих і старших від вас людей. У третій декаді не варто відмовлятися від пропозицій – то що вам подарує доля (зміни) будуть відігравати важливу роль для вас на протязі року.

У лютому, якщо не будете самі справлятися з поставленими завданнями – попросіть допомоги у друзів і партнерів. Приділяйте увагу деталям, щоб потім не довелося все починати з нуля або переробляти. Якщо на вас будуть намагатися звалити чужі обов’язки – відмовляйтеся. Можливі проблеми на роботі з колегами або оточуючими в кінці місяця. Не варто лізти на рожен, краще «відійти» від цих людей в сторону, час все розставить по своїх місцях.

У березні уважно витрачайте свої гроші. Можливо, що ви отримаєте несподіване матеріальний дохід, у вигляді спадщини або ж допомоги від ваших партнерів.

Квітень буде дуже насиченим місяців у відносинах і секс. Квітень, так само, буде місяцем зміни. Вам потрібно буде приймати рішення, які сильно вплинуть на ваше майбутнє. Намагайтеся бути більш ініціативними в цьому місяці, шукайте нові шляхи для втілення своїх ідей та планів. Цей місяць буде одним з найбільш насичених на події в році.

У травні Діви отримають час для перепочинку. Ідіть торованим шляхом, не починайте нічого нового. Можете планувати свою відпустку на цей місяць. Так само в травні, можливо, вчинення дорогої покупки.

У червні приділяйте більше часу своїй роботі і кар’єрі. Намагайтеся правильно витрачати свої сили. На роботі потрібно доводити все почате до кінця, інакше в майбутньому вас будуть чекати проблеми. В кінці червня, вас буде очікувати переміна в соціальному статусі. Гарний час, щоб показати свої достоїнства начальству.

У липні приділяйте більше часу сім’ї і друзям. Так само, хороший місяць для відпустки. Але не варто їхати відпочивати за кордон – можливі проблеми.

Серпень – самотнім Дівам варто задуматися про особисте життя. У вас є шанс знайти свою другу половинку, тільки не прогавте його. А тим, у кого, вона вже є – життя підштовхне до переходу на новий щабель відносин.

У вересні Дівам варто спробувати чогось нового, не звіданого і несподіваного.

У жовтні приділяйте більше уваги своєму здоров’ю. Не починайте ніяких важливих і енергоємних справ. Можливий сильний фізичний занепад, навіть невелика депресія. Цей занепад сил триватиме з середини жовтня і до листопада. Прислухайтеся до знайомих і будуйте плани на майбутнє, але не починайте їх реалізовувати зараз, притримаєте їх до листопада.

У листопаді можете почати реалізацію планів, про які ви думали в жовтні. Листопаді так само дуже хороший місяць для одружень і початку нових тривалих проектів. Шукайте нових партнерів і союзників, які допоможуть вам реалізувати ваші плани.

Грудень. Будинок – приділяйте їй більше уваги. Перевірте опалення, трубопровід, електропроводку – щоб взимку у вас не трапилося з цим біди. На жаль, перед настанням нового року, за тиждень-два в грудні, у Дів можуть відбутися погані зміни – можлива втрата роботи або ж розставання з близькою людиною.

Ваша М. Бомбушкар

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,387