Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2013 Близнюків від Марфи Бомбушкар


Готуйтеся Близнюки! Адже це приходить ваш час, ваш рік! Гороскоп на 2013 рік обіцяє Близнюкам багато хорошого, спочатку це відчують Близнюки першої декади, потім інші. Все що не трапляється, то на краще, всі ваші поточні справи будуть розвиватися в кращу сторону, можлива допомога з боку в цьому році, багато поїздок і подорожей, багато нових планів і змін. Цей рік буде фундаментальним для вас у новій справі \ проекті \ родині, він буде основою, для того, що буде важливо для вас протягом наступних 12 років. Вже спочатку року, ймовірно, щось у вас може змінитися, ваша робота \ родина \ коло друзів і ставлення до релігії. Весь рік буде сприятливим для розширення ваших знань, навчання, спілкування з іншими людьми, відкривання для себе че-то нового.

У 2013 році всіх Близнюків будуть чекати зміни, розширення вашого «світу», зміна його. Але намагайтеся і не зруйнувати, то, що вам дорого.

Січень місяць, почнеться не особливо добре для Близнюків, будьте обережні, бережіть себе. Але вже з 19 січня справи підуть на поправку, ви ясно будете розуміти, що вам потрібно, вам буде легше «орієнтуватися» в навколишньому вас обстановці і ви будете знати, що необхідно зробити. Січень хороший, для самовдосконалення, йдіть на нові курси, вчіться чомусь новому – це вам згодиться! Так само не варто бути одному, спілкуйтеся з людьми, ваші нові знайомства та ідеї від друзів, можуть принести хороші плоди і плани, які можна буде реалізовувати на протязі всього року!

Лютий буде позначений для вас – відносинами. Зміни у вашому особистому житті почнуть відбуватися після 2го лютого, це хороший час, показати людині, яка вам не байдужий, свої достоїнства і вашу серйозне ставлення до нього, що він для вас не «порожнє місце». Так ж лютого хороший місяць для Близнюків в побудові план на майбутнє і зміцненні відносин з їх близькими людьми. Постарайтеся приділяти більше уваги вашим друзям, вони допоможуть вам реалізувати ваші плани і навчити вас чомусь новому.

Як вже говорилося спочатку гороскопу Близнюків на 2013 рік – це рік буде роком великих можливостей і змін, ці зміни особливо активно будуть відбуватися до квітня місяця. І ще, можливо, що ви будете відчувати матеріальні проблеми спочатку року, але допомогу в цьому плані буде приходити до вас з боку, від друзів, близьких людей і спонсорів.

У березні намагайтеся не витрачати свої гроші і сили на дрібниці.

З приходом весни, вам захочеться свободи і нових відносин, ви станете менш постійним у відносинах з людьми.

У квітні головне тримати все під контролем. А так само будьте більш оптимістичні, ваші позитивні погляди на життя, плани і навколишнє оточення приведуть вас до успіху. Якщо вам хочеться почати реалізовувати щось важливе у вашому житті – дерзайте! Вже після 14 квітня ви зрозумієте, що все що не робиться – то на краще. Можливо ви отримаєте підвищення на роботі чи нову посаду, а може бути, просто щось зміниться і ви станете важливими для когось. Все що ви заплануєте, намагайтеся доводити до кінця розпочату, навіть якщо хтось і буде вам заважати або радити не робити цього! Ваші плани і дії дадуть бажаний результат!

Місяць травень принесе Близнюкам підтримку від оточуючих і ви отримаєте можливість реалізувати все що вам бажане. Головне, будьте практичними у всьому, чим займаєтеся, а так само перевіряйте інформацію, яка буде до вас чинити, довіряйте тільки перевіреним людям.

У середині червня, ближче до кінця, приблизно в районі 18го числа цього місяця, події почнуть швидко розвиватися, тримайте ніс по-вітрі. Якщо ви отримаєте пропозицію від когось, взяти участь у проекті – приймайте його! Не втратьте таку можливість! Так само спробуйте реалізувати свої давні наміри, якщо у вас є можливість. Ще червень місяць хороший для поїздки, якщо не закордон, то хоч на дачу і відпустки.

У липні вам захочеться відпочити, усамітнитися, щоб оточуючі не чіпали вас. Можливо навантаження на вас з боку, від вас вимагатимуть те, чого ви не будете хотіти робити. Так само в липні ви, можете, зустріти старих друзів і знайомих, з часів вашого дитинства або навчання.

Серпень самий романтичний місяць у році для Близнюків! А так само, цього місяця у вас можуть виникнути нові захоплення. Але й інші люди будуть зацікавлені в вас, по-цьому очікуйте, що від вас вимагатимуть більше, ніж ви можете дати, спокою вам не варто чекати. Це гарний час, довести вашому керівництву, що ви може виконувати їх вказівки як можна краще, постарайтеся розібратися з документами та завданнями, з минулими планами та ідеями. Серпень хороший місяць для «чищення» і «завершення» всіх «хвостів».

У вересні приділяйте увагу і час, тільки дійсно важливих речей. Так само, у вересні Близнюки будуть дуже затребувані у оточуючих як порадники і помічники. Хороший місяць для набуття нових корисних зв’язків, які принесуть багато перспектив у майбутньому.

У жовтні варто приділяти більше уваги фінансової та матеріальної стороні вашого життя. Намагайтеся повернути всі борги і щоб вам повернули, те, що повинні. Так само це гарний час для фінансових вкладень в довгостроковій перспективі.

Листопад, останній місяць осені, принесе із собою для вас депресію, бажання побути самим, а так само багато змін на роботі. Взагалі, листопад буде найважчим місяцем для Близнюків у 2013 році. У вас можуть виникнути проблеми у відносинах, як з друзями так і з другою половинкою, варто звертати увагу, на те, що вам говорять або намагаються показати – це може бути брехнею. Якщо «надавати» брехуна, він розповість вам правду, яка вам буде потрібна для прийняття правильного рішення.

У грудні ви знову поринете з головою у спілкування, публічне життя. Не варто спалювати мости і ламати стіни своїм лобом, намагайтеся надходити тільки логічно, щоб не наламати дров. Пам’ятайте, що саме ваші рішення і вчинки, «створюють» ваше життя, роблять її гірше або краще, і що все у ваших руках. Цей місяць, другий, по значущості для Близнюків у прийнятті рішень, саме від них залежатиме ваше майбутнє.

Ваша М. Бомбушкар

  1. Один комментар до “Гороскоп на 2013 Близнюків від Марфи Бомбушкар”

  2. ~*~Таня~*~ в 27.12.2013 | Відповісти

    Абсолютно точний гороскоп, здійснилось навіть те, про що і не думала. Правда, про пропозиції, допомогу з боку, подорожі і поїздки… Це був найкращий рік в моєму житті, а 7 грудня – найщасливіший день у році!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,170