Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Лева. Проблеми в неважливих сферах життя, проблеми незначні. В кінці місяця важливі зміни в сферах сім’ї та кар’єри – це буде пік, може і не для всіх Левів подіє. У жовтні збагачуйтесь, робіть покупки. Намагайтеся не скандалити з оточуючими, через свої ідеї і знання.

З 27 червня по 7 січня прилив енергії, більше сил проповідувати і навчати як жити іншим, але менше бажання вчиться у інших, хоча можете зайнятися успішно саморозвитком, оновити свій світогляд і життєву філософію. З 10 вересня до 14 листопада не беріться за складні навчання, просування ідей і доведення істин (суди, скандали). З 16 вересня до 3 листопада розвивайте роботу, здоров’я, боргові питання. З 27 вересня до 28 жовтня інформація про сім’ю і нерухомості.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, але остерігайтеся конфліктів (особливо на роботі) і проблем зі здоров’ям. Акцент піку на новинах, поїздках, навчанні, знайомствах, торгівлі.

З 3 до 27 жовтня хороший період для збагачення, робіть покупки і інвестиції, проводьте важливі переговори, переукладайте угоди і договори. Найкраще період буде з 17 – 26 жовтня, коли Ваша робота і зусилля допоможуть стати багатшими.

З 3 – 24 жовтня буде різні погані вказівки для здоров’я і роботи, до того ж будуть ще й інші погані вказівки для цього, ці вказівки на скандали і агресію. Крім роботи вони будуть трохи впливати на спілкування і навчання, просування своїх ідей, громадську активність, але з цим скандали будуть менше. Бережіть здоров’я, краще не робити операцій, стежте за хронічними захворюваннями і навантаженням. Бійтеся скандалів на роботі, скандалів з учителями та учнями, скандалів зі знайомими. Можливо, що це поганий час для судів і скандалів за правду.

З 5 – 12 жовтня і з 16 – 22 жовтень імпульсивність і поспішність у прийнятті рішень, спілкуванні, угодах, поїздках, мисленні будуть поганими для кар’єри і репутації, сфери сім’ї.

З 9 – 24 жовтня друга черга поганих вказівок для роботи і здоров’я, до цих сфера ставитеся серйозно, обмеження, занепад сил для цих сфер. Бійтеся неприємних починань і втрат в кінці місяця, менше хвастощів і ризику.

З 14 жовтня до 3 листопада загальний період, проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. Більше інформації в загальному гороскопі на місяць. Леву до 28 жовтня переоцінка інформації про сімейну сфері, старі новини про сім’ю. З 28 жовтня до 3 листопада переоцінка знань, повернення знайомих, затримки і проблеми з комунікацією, угодами, поїздками.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нові починання, головне не починайте і не відроджуйте скандали. Акцент на поїздки, навчання, знайомства і спілкування. Замість початку нового, краще почати повторно старе.

З 17 – 26 жовтня чреда хороших вказівок для збагачення. Робіть покупки, інвестуйте. У ці дні краще буде з відносинами на роботі і відносинами які дають дохід. Гарні дні для особистих відносин.

З 27 жовтня до 21 листопада період оновлення відносин зі знайомими, зросте товариськість і задоволення від спілкування, можливість розвинути і налагодити відносини з оточуючими, завести романи зі знайомими. До 8 листопада період хороший, після треба бути обережніше з романами і інтригами.

З 28 жовтня до 10 листопада період малого інтелектуального тонусу. Багато інформації, новин, поїздок, угод, спілкування і навчання. Будьте серйозні з цим. Весь період поганий, обмеження і засмучення.

З 29 жовтня до 3 грудня важливий тренд, який буде змінювати Вашу роботу і здоров’я, Ваші звички. Він нейтральний і все залежить від особистих гороскопів. Він може прибрати – звільнення, проблеми зі здоров’ям (втрати). Може відродити – відновлення, зміцнення. Може розвинути – нові обов’язки на роботі, нові питання зі здоров’ям. Але буде це сприятливо чи ні – залежить від особистих гороскопів. Намагайтеся бути обережніше. Точно він змінить Ваше ставлення до роботи і здоров’ю. Перший раз був в березні-травні, старе повториться з розвитком.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – інформація для прийняття рішень, кульмінації, рішення, усвідомлення. Все буде несподіваним і швидким, мінливим, в кращому випадку – звільнення, в гіршому – руйнування. Акцент на сім’ю і будинок, цілі і кар’єру, репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і рішення, акцент на знання та ідеї, поїздки, спілкування.

З 3 до 27 жовтня – хороший період для багатства.

З 14 жовтня до 3 листопада – проблеми з інформацією, документами, технікою.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини, акцент на знайомих, спілкування, поїздки, конфлікти.

З 27 жовтня до 21 листопада – відносини з ким спілкуєтеся.

З 28 жовтня до 10 листопада – інформація про інформацію, навчання, знайомих.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни у здоров’ї і роботі.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – несподівані рішення і кульмінації, акцент на сім’ю і кар’єру.

Гороскоп опублікований 15 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,378