Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Ще один конфліктний місяць для Лева, але гороскоп на листопад теж буде конфліктним, в гороскопі на жовтень конфлікти майже з усіма, з партнерами і ворогами, колегами і керівництвом, сім’єю і знайомими. Інформаційний період про сім’ю і нерухомості. Продовження акцентуючого сімейні відносини періоду, а після повернення гармонійного періоду для спілкування зі знайомими. Багато енергії і активності у відносинах. Переоцінка та повернення в стосунках, затримка розвитку існуючих. Можливості знайти нові знайомства або знання, вирішити питання сім’ї та нерухомості, професії та статусу.

Останні місяці для Лева були багатими на інформацію, починаючи з червня, у вересні було багато інформації про фінанси і матеріальне, а з 21 вересня по 10 жовтня, знову, час навчатися і спілкуватися. З 9 вересня по 31 жовтня дні, що акцентують увагу на сімейних відносинах і поліпшення їх, період що гармонує, на жаль, частина цього періоду буде затьмарена негативними днями в жовтні. З 21 вересня по 10 жовтня повторення активного періоду у відносинах, який був з 16 травня по 13 серпня, відстоювання своїх бажань, конфлікти з ворогами, тиск у відносинах, в гороскопі на жовтень будуть особисті конфлікти, а в гороскопі на листопад масштабні. З 18 липня по 6 жовтня час реформувати і зміцнювати свою роботу і проекти, кар’єру і статус, здоров’я.

Загальний період, що впливає на весь Зодіак і для всіх на питання відносин (важливих, особистих, ділових, ворожих, шлюбних і любовних) та багатства (накопичень, інвестицій, заробітків і тд.) з 5 жовтня по 12 листопада. Всі загальні вказівки описані в загальному гороскопі на жовтень, багато всього, а коротко кажучи – це дні повернення в цих питаннях до старого, затримок в існуючому і новому, переосмислення існуючого. Несприятливі дні для нових відносин і фінансових питань, вступу в шлюб і будь-які відносини, здійснення дорогих покупок. Для Левів до 31 жовтня буде повернення в сімейній сфері, щодо сім’ї та нерухомості, а після 31 жовтня знайомих людей, питань навчання.

Повернуться, скоріш за все, а можуть і виникнути нові конфлікти з сім’єю і в стосунках з 8 по 13 жовтня, цей період вже був з 5 по 12 вересня. Багато роздратування, агресії, тиску в стосунках. Бережіть контакти з рідними і партнерами, чи буде розрив залежить від особистих гороскопів, час несприятливий. Посилиться сексуальність і сексуальне агресивність в ці дні. Відкладіть покупки і важливі переговори, можуть бути і матеріальні витрати, травми.

Перший пік 9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік активує питання знайомств, поїздок, навчання, зв’язків, торгівлі. Пік період для початку нового, але на жаль він буде напруженим в ці дні, втрати, тиск, скандали, схильності до маніпулювання. Бережіть свої знайомства і інформацію, особливо в робочих питаннях і здоров’я. Не раджу робити операції в ці дні.

Приділіть увагу спілкуванню з рідними, дізнавайтеся про рідних, нерухомості яку хочете купити або продати, документам на нерухомість з 10 по 31 жовтня. Дні інформації про сім’ю та нерухомості.

Період конфліктності в спілкуванні, неприйняття чужих ідей і бажання нав’язувати свої з 17 по 21 жовтня. Знову найбільше конфліктів з членами сім’ї і важливими людьми, ворогами і партнерами. Обережніше зі своїми знаннями і спілкуванні.

Ексцентричні вчинки, бунтарство, бажання руйнувати і діяти по-своєму, протистояти будь-якому тиску на Вас і вимогам з 22 по 25 жовтня. Особливо від рідних і керівництва, в сім’ї і на роботі.

Другий пік 24 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік буде насиченим на завершення, завзяття, бажання, розривання від одного до іншого, бунтарство, несподівані події і рішення, результати. Акцент на кар’єру і статус, становище в суспільстві. Можете зважитися на нову посаду, офіційний шлюб, новий кар’єрний шлях, а можете зважитися кинути існуюче. Можуть бути і зовнішні події, отримання результатів і інформація про це. На другому місці сімейна сфера, так само несподівані події і прагнення, результати. Потрібно бути обережніше, при ризику втрати. Можете зважитися на зміни в цих питаннях.

Перший хороший період для відносин з рідними з 25 по 27 жовтня, трішки більше гармонії, можливості знайти компроміси, показати себе.

Багато новин про сім’ю з 27 по 31 жовтня. Хороші дні для спілкування і навчання.

Ще одне повторення, з 27 жовтня по 4 листопада повториться період, який був з 9 по 15 вересня. Конфлікти і несподівані вчинки у відносинах з рідними і керівництвом. Дурні, ймовірно, покупки і інтимні зв’язки. Якщо Ви самотні, то в ці дні можете знайти інтригу. Можете зважитися на зміни в сімейній сфері і відносинах, розрив.

Ще влітку, з кінця червня до початку вересня, у Вас був інтелектуальний тонус і можна було навчитися багато чому, з 31 жовтня по 1 грудня буде подібний період, теж можна навчатися, посилення інтелекту. Це дні для інтелектуальної творчості, публіцистики, поезії, письменництва. Дізнавайтеся більше про дітей, коханих, захоплення, вчіться новому.

З 31 жовтня по 2 грудня буде повторення періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня, хороший період для спілкування, налагодити відносини з сусідами і далекими родичами. До 12 листопада постарайтеся відродити старі знайомства, а після набувати нові. Можуть бути поверхневі романи, швидкоплинні.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Лева

З 5 жовтня по 12 листопада – затримки, повернення, переоцінка у відносинах і збагаченні.

9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове в навчанні і знайомствах. Негативні дні.

З 10 по 31 жовтня – спілкуйтеся з сім’єю.

24 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і завершення, в статусі, професії, сім’ї. Мінливі дні.

З 31 жовтня по 1 грудня – інтелектуальна творчість.

З 31 жовтня по 2 грудня – гармонія в поверхневих відносинах.

Гороскоп опублікований 30.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169