Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Левам гороскоп на вересень буде хорошим, негативні тренди будуть перекриті сприятливими. У цьому місяці багато харизми, привабливості, можливостей для відносин і збагачення. Багато новин і поїздок, спілкування. Буде більше ідей і духовних сил. Багато акценту на багатстві, витратах, допомоги від інших, інвестиціях, роботі і здоров’я. Постарайтеся, про всяк випадок, менше конфліктувати через свої погляди на життя і на роботі. Багато інформації про сімейну сферу.

З 27 червня по 7 січня прилив енергії, більше сил проповідувати і навчати як жити іншим, але менше бажання вчиться у інших, хоча можете зайнятися успішно саморозвитком, оновити свій світогляд і життєву філософію.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на доходи і витрати, інвестиції, допомога від інших, борги. Можуть бути результати в цьому. Пік посилить тренди, намагайтеся багато не витрачати і не брати в борг.

З 2 по 6 вересня обережніше з таємними конфліктами і таємними відносинами, витратами.

З 5 по 27 вересня багато спілкування, поїздок, новин, невеликого навчання. Цього року період несприятливий з середини місяця, тому будьте обережніше з плітками, обережніше в поїздках, не надто довіряйте знайомим, серйозніше ставтеся до знань і різних курсів.

З 6 вересня по 2 жовтня кращий період для Левів у цьому році. Період пом’якшить будь-які конфлікти і невдоволення, в усіх сферах, а більше помітніш за все буде у відносинах, багатстві і Вашому відношенню до себе, розваг. Період дасть харизму і чарівність. Розвивайте свої відносини, миріться з ворогами, знаходите нову любов і нових ділових партнерів. Покращуйте стосунки з коханими і дорогими Вам людьми і дітьми. Розвивайте відносини з дітьми. Буде велике бажання розваг і любові. Робіть покупки для себе, збагачуйтесь, укладайте важливі договори. Можна робити невеликі інвестиції, спробувати удачу в лотереї або інші азартні ігри. Змінюйте свою зовнішність, стиль і імідж, поновіть гардероб. Для Левиць це дуже хороший період щоб змінювати себе, ще більше віри і задоволення від своєї жіночності, а ще Ви будете дуже привабливі для протилежної статі.

З 7 по 11 вересня сприятливий тренд для збагачення, повторних інвестицій або покупок, повторного укладення угод і переговорів. Покажіть себе на роботі, перед клієнтами і керівництвом, спробуйте попросити, але тільки повторно, більше у них. Беріться за масштабні ідеї. Але намагайтеся не лінуватися і багато не витрачати з 10 по 13 вересня.

З 10 вересня по 14 листопада не надто значущий період для Левів, але в цей час треба побоюватися початку нових конфліктів і повернення старих. Період вплине, не суттєво, на Вашу енергійність і активність – це може трохи зменшиться, менше будете намагатися нав’язувати себе іншим людям, свої ідеї і повчати інших людей. Для Левів це гарний час розвиватися інтелектуально і ідейно, збирати в собі знання і ідеї, оновити свій світогляд. Може бути, що навіть зруйнуєте свій світогляд, свої ідеї і прагнення. Краще не починати суди в цей час.

З 12 по 16 вересня сприятливий тренд для оздоровлення. Тренд сприятливий для зміни на роботі і в багатстві, позбавлення та відродження. Можна позбавлятися від клієнтів і проектів, а можна нагадати про себе і спробувати відродити їх і змінити. Відроджувати старі джерела доходів або позбутися від безглуздих, змінювати існуючі. Приділіть увагу своїм матеріальним накопиченням, хороший тренд щоб позбутися від мотлоху або щось відреставрувати. Позбавляйтесь від колекцій або відроджуйте їх.

З 13 по 17 вересня поспішні витрати, романи з керівництвом, розриви відносин.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте своє здоров’я, багатство, роботу. Сприятливий тренд для серйозних проектів, щоб тверезо їх оцінити і почати планувати.

З 16 вересня по 3 листопада повторення сприятливого тренда. Був в лютому-березні і в липні-серпні. Тренд для роботи, здоров’я, боргів. У роботі використовуйте більше творчих ідей, особливо якщо у Вас творча робота. Розвивайте своє здоров’я, позбавляйтеся від шкідливих звичок, особливо тих що паморочать Вас. У питаннях боргів буде легше отримувати повернення і отримувати підтримку від інших людей, може бути навіть безоплатну і благодійність (особливо для роботи і здоров’я), отримати спадок.

Пік 17 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для нового. Акцент на багатство і збагачення. Найкраще починати серйозні проекти, інвестиції, які раніше відкладали і планували, якщо це важливе і довгострокове. Якщо дріб’язкове, то можна починати з нуля. Робіть покупки. У роботі і з клієнтами можна спробувати повторно реалізувати плани, якщо минулого разу щось не вийшло, повторно перезапустити проекти і переукласти договори.

З 19 вересня по 6 жовтня постарайтеся не конфліктувати з клієнтами і колегами, керівництвом. Бійтеся повторення старих конфліктів. Бережіться великих навантажень, можуть бути проблеми зі здоров’ям, травми.

З 27 вересня по 28 жовтня дізнаєтеся багато про свою сімейну сферу, про нерухомість і про рідних. Багато нової інформації до середини жовтня, а після переоцінка своїх знань про сім’ю. До 14 жовтня можете цікавитися нерухомістю, але не покупка або продаж (це краще планувати на листопад місяць), а дізнатися більше інформації про свій будинок, можете оформляти документи, наймати працівників. Більше спілкуйтеся з рідними і чекайте важливих новин від них, вирушайте до них в гості.

З 27 по 30 вересня романтичні дні. Вдалі дні для судових розглядів і конфліктів.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, але остерігайтеся конфліктів (особливо на роботі) і проблем зі здоров’ям. Акцент піку на новинах, поїздках, навчанні, знайомствах, торгівлі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на витрати і доходи.

З 5 по 27 вересня – спілкування, навчання, поїздки, новини.

З 6 вересня по 2 жовтня – харизма, багатство, відносини.

З 10 вересня по 14 листопада – розвивайтеся ідейно.

З 16 вересня по 3 листопада – сприятливий тренд для роботи, боргів, здоров’я, допомоги від інших.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

З 27 вересня по 28 жовтня – дізнавайтеся про сім’ю і нерухомості.

Гороскоп опублікований 3 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,412