Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Намагайтеся менше витрачати в вересні, бути стриманіше в любовних романах і інтригах, менше брати на себе зобов’язань на роботі. Менше скандалити на роботі, в коханні і через гроші. Місяць буде багатим на фінансові питання, покупки і заробітки, витрати. У цьому місяці повториться тренд який впливає на любов, любовні романи, може дати інтриги або розчарування. І дуже-дуже багато спілкування і можливості завести нові знайомства або почати навчання з середини вересня.

З 18 серпня по 4 жовтня зросла фінансова і матеріальна активності, заробітки і витрати. З 21 серпня по 14 вересня більше можливостей заробити, збагатитися і покупок бажаного. З 28 серпня по 14 вересня інформація про Ваш багатство і можливості заробити.

З 1 по 5 вересня намагайтеся багато не витрачати, можуть бути обмани в доходах і витратах, боргах. Обережніше з любовними романами, може бути розчарування в любові і інтриги невдалі.

З 2 по 6 вересня своїми знаннями і вміннями можете заробити, покажіть свій творчий хист клієнтам і роботодавцям. Використовуйте таланти і інформацію для збагачення, проводьте переговори важливі.

З 5 по 8 вересня можливість зміцнити роботу і здоров’я, беріться за складні проекти, але не лінуйтеся. Робота дасть дохід.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня в останній раз повториться важливий тренд, який був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. Обережніше зі своїми бажаннями в любові, сексі, розвагах і захоплення. Схильність до перебільшення, розмитості в бажаннях, лінь і бажання відпочинку і розваг. Можуть бути зради, неетична поведінка, а можуть бути і розчарування. Можуть бути розчарування в дітях і з улюбленими, нерозуміння, не час для важливих розмов і планів щодо дітей та любові. У цей час не варто брати і давати в борг, особливо заради творчості, любові і розваг. Можуть бути масштабні зміни в любові і розвагах, збитки і витрати в ці дні.

З 5 по 8 вересня змінюйте свої цінності, своє багатство, роботу і здоров’я. Хороший тренд для косметичних операцій. Оперуйте своїми грошима, депозитами, накопиченнями, джерелами доходів.

З 6 по 12 вересня багато енергії для роботи і збагачення, беріться за складні завдання і цілі, працюйте над своєю кар’єрою – вона дасть Вам дохід. Тільки не лінуйтеся.

З 6 по 12 вересня тренд ліні і мрій, бажань буде багато, а реалізації мало. Можуть бути дурні хвалькуваті витрати, любовні інтриги, фінансові втрати через ризик і розваги.

З 8 по 17 вересня тренд конфліктів через гроші і любов, розваги. Намагайтеся багато не витрачати і не скандалити через гроші. Обережніше з інтригами.

З 10 по 17 вересня хороші дні для спілкування, можна обговорювати угоди або просто спілкуватися.

З 11 по 22 вересня хороший тренд для операцій, змін зі здоров’ям, лікування. Так само цей тренд хороший для змін на роботі і в багатстві, збагаченні і джерела доходів, оновлювати і трансформувати, позбавлятися.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, рішення, завершення, кульмінації. Великий акцент на доходи і багатство, витрати і борги. Час закривати борги, повертати кредити. Можливість отримати доходи від своїх дій, розібратися в своєму багатстві і витратах. Отримувати результати. Займіться своєю спадщиною або допомогою від інших людей. Пік дає можливість змінити себе психологічно і сексуально.

З 14 вересня по 3 жовтня багато спілкування, є можливості завести нові знайомства, почати чогось навчатися, багато поїздок і новин.

З 14 вересня по 8 жовтня ще один період для спілкування і знайомств. Більше задоволення будете отримувати від спілкування, станете трішки більш товариські. Можуть бути поверхневі і короткострокові романи зі знайомими.

З 24 по 27 вересня бережіть гроші і відносини, особливо на роботі, можуть бути розчарування і обмеження.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові події або важливі новини. Акцент на новини, навчання, знайомства, поїздки. Можете кудись поїхати, почати чогось нового навчатися і знайти нові знайомства.

З 29 вересня по 2 жовтня намагайтеся не ризикувати грошима і відносинами, особливо на роботі, тренд усуває і втрати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – стримуйте себе в любові і витратах.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на витрати і доходи.

З 14 вересня по 3 жовтня – більше новин та інформації.

З 14 вересня по 8 жовтня – більше спілкування.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на новини та навчання.

Гороскоп опублікований 02.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,405