Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Конфліктний місяць, велика ймовірність великих скандалів з партнерами, керівництвом, батьками, коханими, ворогами. Імовірність травм, насильства, розтрат, хвилювань, поспішності. Багато інформації про фінансове і матеріальне, набуття нових навичок. Багато навчання і результати в навчанні, спілкування. Повторення активного періоду в стосунках. Середньостроковий, спочатку і наприкінці несприятливий, але потім добрий період для сімейної сфери.

З 18 квітня по 6 вересня були затримки, повернення, переоцінки питань здоров’я і роботи, фоновий період і не дуже помітний Вам. З 13 серпня по 10 вересня активніше стали в роботі, виконанні обов’язків, питаннях здоров’я. З 7 серпня по 9 вересня більше спілкування, знайомств, налагодження близьких стосунків зі знайомими. З 29 червня по 6 вересня багато інформації, сприятливий час для здобуття нових навичок і знань, знайомств, спілкування. З 18 липня по 6 жовтня час реформувати і зміцнювати свою роботу і проекти, кар’єру і статус, здоров’я. З 30 серпня по 23 вересня час оновлювати, покращувати і розширювати роботу, сім’ю, питання нерухомості, здоров’я, філософію.

Хороший період для поверхневого спілкування, легких (не дуже важливих) угод і договорів, флірту з 1 по 5 вересня.

З 5 вересня починається низка з 3 негативних періодів, всі вони будуть піднімати питання відносин, партнерства, ворожнечі, любові. Всі 3 будуть чреваті для Вас небезпекою травмування та витрат, насильства. Низка завершиться 24 (максимум 27, тому що на 23 випадає пік) вересня. Варто бути обережніше з тими людьми, яких не хочете втратити, сексуальними питаннями, фінансами.

1 з 3 складних періодів – з 5 по 12 вересня. Конфлікти з рідними, улюбленими, ворогами, конфлікти через гроші і сімейні питання. Посилиться сексуальність, агресивність, наполегливість у відносинах. Небезпека витрат і насильства. Несприятливі дні для судових питань та пошуку справедливості, багато уразливості і бажань.

Знаходьте нові знання про фінанси, заробітках, інвестиції з 6 по 21 вересня. Приділіть увагу своїм навичкам із заробляння грошей, знайдіть нові, використовуйте наявні. Аналізуйте фінансові та матеріальні питання.

Відпочивайте, якщо є можливість, багато неуважності і ліні з 6 по 9 вересня.

Багато сили волі, можливості змінити себе і оновити. У ці дні можна робити операції і варто приділити увагу здоров’ю. Займіться роботою і обов’язками, фінансами, усуньте не бажане і відродіть старе.

З 9 вересня по 31 жовтня, а взимку буде повторення, період впливає сприятливо на сімейні відносини, час покращувати контакти з рідними і оновлювати. Покращуйте свій будинок, прикрашайте його, робіть покупки для домашньої сфери. Але, на початку цього періоду можуть бути конфлікти або непередбачені витрати з 9 по 15 вересня, треба бути обережніше.

2 з 3 – з 9 по 15 вересня – це дні конфліктів з керівництвом і рідними, несподівані зміни у відносинах. Якщо Ви самотні, то в ці дні можете знайти інтригу, обережніше з романами з керівництвом. Можете зважитися на зміни в сімейній сфері і відносинах, розрив. Обережніше з розтратою грошей. Посилиться сексуальність і поспішність.

9 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і спад 10 днів. Нове, багато нового в різних питаннях, бажань, можливостей, інформації. Найбільший акцент на фінанси, збагачення, заробіток. Час починати новий фінансовий проект, тільки обдуманий. Влаштовуватися на нову роботу або знаходити нове джерело доходів. Здійснювати дорогі покупки, але обдумано. Просити про підвищення заробітної плати. Робити інвестиції.

З 11 вересня по 15 листопада активніше станете у відносинах, будь-яких важливих. Сильніше конфлікти з конкурентами і ворогами. Відстоювання своїх бажань і прав. Завоювання бажаних, улюблених, людей. Сильніше будете відчувати тиск від інших і легше звичайного йти на скандали в стосунках. Дні сприятливі для відстоювання своїх прав і завоювання об’єктів любові, але небезпечні для особистих відносин і ворожнечі через надмірні конфлікти. Вже був цей період з 16 травня по 13 серпня. Цього разу він почнеться з конфліктів.

3 з 3 конфліктних періодів – це з 11 по 24 (27) вересня, в цей раз куди сильніше, швидше, руйнівніше. Конфлікти з партнерами, керівництвом, вищестоящими людьми. Агресія, сексуальна запальність, небезпека травм. Період вже був з 10 по 22 травня і з 26 липня по 10 серпня.

Непоганий період для спілкування, публіцистики, публічних виступів з 19 по 23 вересня.

З 21 вересня по 10 жовтня вчіться і знаходьте нові навички, багато новин, поїздок, знайомств. Особливо з 22 вересня по 1 жовтня.

23 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік завершення і усвідомлення, додасть Вам енергії. Акцент на зарубіжжі, філософії, навчання, наставництво, судові питання – в цьому всім у Вас можуть бути результати або прийняття рішень.

З 24 по 27 вересня може бути депресія, варто берегти здоров’я.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Лева

З 5 по 24 (27) вересня – періоди конфліктів, агресії, розтрат.

З 6 по 21 вересня – дізнавайтеся про багатство.

9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

З 9 вересня по 31 жовтня – поліпшення будинку і сімейних відносин.

З 11 вересня по 15 листопада – активніше в стосунках.

З 21 вересня по 10 жовтня – вчіться.

23 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення, акцент на навчання, зарубіжжі.

Гороскоп опублікований 3.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,174