Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Основними сферами будуть робота, кар’єра і статус, суспільство і дружба. Весь місяць буде хорошим для Левів, навіть негативний, єдиний тренд, в кінці місяця не буде для Вас мати великого значення. Спілкуйтеся, заводьте нових друзів і відроджуйте стару дружбу і відносини. Енергія для зміни себе і розвитку фінансової сфери. Тривалий період таємниць.

З 30 березня по 13 травня активний період для відносин, ймовірно почався з конфліктів і в цілому зросте Ваша конфліктність, але зможете домогтися бажаного або спробувати. З 30 квітня громадська діяльність, публічність, задоволення від дружби і можуть бути романи з друзями по 7 серпня. З 27 квітня по 11 травня використовуйте знання для кар’єри і репутації. З 29 квітня по 25 травня обережніше з романами і витратами.

З 3 по 6 травня покажіть свої знання керівництву, знання дадуть Вам репутацію і повагу, кар’єру.

Пік 7 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини і усвідомлення. Акцент на сім’ї, нерухомості – приймайте рішення про ремонт, переїзд, покупки або продажу нерухомості, допомоги рідним або важливі новини отримаєте. Ще буде акцент на професії, кар’єрі, теж можливість прийняти рішення або важливі новини.

З 11 по 28 травня спілкуйтеся, період товариськості для Левів, спілкування з публікою, новин від друзів.

З 13 по 17 травня сила волі і готовність змінювати і позбавлятися. Робота, здоров’я, кар’єра, цілі – це все можете змінити.

З 13 травня по 25 червня повернення старих відносин і переоцінка існуючих. Раджу не робити дорогих покупок. Краще не починати нові стосунки. Затримка в фінансах і відносинах. Левам ще в цей час буде переоцінка відносин із суспільством і друзями, повернення старих друзів і колективів. Нову дружбу, нові особисті і ділові відносини, шлюб і партнерство, ворожнечу не розпочинайте в цей час, не дасть бажаних результатів.

З 13 травня по 26 червня змінюйте себе, працюйте над своєю психологією, кризами, тим що Вас хвилює всередині. Період дасть розвиток психології, але на початку червня можуть бути проблеми і фрустрації. Можуть бути операції. Цей же період дасть Вам активність в фінансах, зростуть витрати, позики коштів, вимоги боргів і допомоги. Обережніше з кредиторами, спонсорами і боржниками, особливо на початку червня. Спробуйте відстояти свої права на спадок, отримання допомоги і інше від інших людей.

З 15 по 19 травня енергія і бажання для кар’єри і роботи, здоров’я. Тренд сприятливий, але багато так і залишиться мріями. Постарайтеся хоч щось реалізувати.

З 20 по 24 травня зміцнюйте відносини особисті та громадські, будь-які серйозні відносини.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для нового або повторного починання. Зможете почати серйозну дружбу або соціальний проект, довгостроковий план, зміцнити своє соціальне становище. Будьте публічні, будьте з друзями і партнерами, починайте щось важливе спільне.

З 28 травня по 5 серпня період таємної інформації. Це можуть бути таємниці буття, містика, езотерика, щось духовне. Можете вивчити містичне. А можуть бути життєві таємниці, таємні переговори, плітки, секрети інших людей або про себе щось таємне дізнаєтеся. Період принесе нове, поверне старе з 18 червня по 12 липня.

З 31 травня по 13 червня єдиний новий негативний тренд в травні, але Левам незначний. Найбільше проблем може бути з боргами і можливість травм, кризи психологічні. Можуть бути невеликі публічні конфлікти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, кар’єра і сім’я.

З 11 по 28 травня – спілкуйтеся з публікою.

З 13 травня по 25 червня – не починайте нові відносини і дорогі покупки.

З 13 травня по 26 червня – фінанси і психологія.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, суспільство і дружба.

З 28 травня по 5 серпня – таємниці.

Гороскоп опублікований 2 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,160