Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця буде дуже активна і насичена, робіть собі ім’я, займіться кар’єрою. З другої половини місяця менше фізичних сил, але більше духовних або для духовного. Великий акцент місяця на кар’єрі і соціальному становищі, сімейній сфері. Тільки перша декада напружена, потім тільки хороші тренди.

З 31 березня по 16 травня активніше стали в громадській активності та дружбі. З 17 квітня по 6 травня період для навчання і спілкування. З 20 квітня по 15 травня період приніс харизму і можливість навчатися, налагодити відносини з наставниками і учнями.

З 3 по 8 травня намагайтеся не конфліктувати, особливо на публіці, з друзями та коханими, дітьми. Багато розпилення енергії.

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік посилить тренди, дає можливість почати щось нове. Найкраще почати новий кар’єрний шлях, нові обов’язки на роботі, нові ділові відносини. Змінити місце роботи або посаду. Можуть бути новини про кар’єру. Почати етап по реалізації досягнень, шлях до нагород.

Багато ділової інформації з 6 по 21 травня, використовуйте інформацію для кар’єри і досягнень. Використовуйте знання для репутації. Хороший період оновити свої знання для кар’єри, вивчати щось нове або зміцнити існуюче. Час підходить для ділових переговорів і відряджень.

З 6 по 9 травня намагайтеся не витрачати багато грошей, обережніше з судами, порушенням правил. Можуть бути розчарування в любові і відносинах.

Два тренда з 8 по 11 травня, хороший і поганий. Хороший – це можливість для розваг і відпочинку, творчості, любові, здійснення масштабних покупок. Поганий – це ревнощі, можливі матеріальні втрати, конфлікти на роботі і в особистому житті. Варто бути обережніше з грошима і відносинами в ці дні.

З 9 по 13 травня покажіть себе на роботі, хороший тренд для зміцнення репутації, займайтеся кар’єрою і проектами. Зміцнюйте свій статус і роботу. Можна зайнятися зміцненням здоров’я.

З 12 по 16 травня теж можна показати себе на роботі, але тепер варто змінювати кар’єру і проекти, оновлювати або позбавлятися від чогось пов’язаного з роботою і кар’єрою. Можна звільняти співробітників або вимагати від них більше, навіть конфліктувати з керівництвом. Тренд хороший для медичних операцій.

З 15 травня по 9 червня період поліпшує ділові відносини. Використовуйте чарівність і харизму для репутації та кар’єри. Шляхом переговорів зможете домогтися бажаного. Постарайтеся сподобатися своєму керівництву та іншим важливим персонам в ці дні. Час для важливих ділових переговорів, угод. Хороший період для оформлення відносин, шлюбного контракту або сертифіката про шлюб. Може бути службовий роман з керівництвом.

З 15 травня по 19 (максимум 30) липня повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Тренд під час якого варто працювати над своїм здоров’ям і психологічним станом, сексуальністю, звичками, а в «заземлених» сферах над роботою і обов’язками, борговими питаннями, спадщиною. Він дасть результати тільки при посиленій праці, використовуйте свою фантазію та інтуїцію в роботі, в реалізації проектів, а в фінансах і боргах (спадщині) використовуйте прагматизм і обачність. Вдалий час вилікувати душу, психологічні розлади і сексуальні. Можна повертатися до старого.

З 16 травня по 2 липня може бути занепад сил, менше фізичних сил і наполегливості. Але більше духовних сил, більше енергії на самоті. Займіться духовним розвитком, йогою, езотерикою. Працюйте над своїм здоров’ям, психологічним станом і психічним, комплексами і страхами, лікуєте свою душу. На самоті у Вас буде більше фізичних сил, варто дотримуватися свого графіка, а не загального. Буде більше енергії для таємниць, поновіть свій таємний світ, прихований від інших.

Нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів з 17 по 20 травня, впливає на відносини і фінанси. Можуть бути несподівані романи, особливо з впливовими людьми, або розставання. Можуть бути витрати в ці дні або можливість укласти гарну угоду.

18 травня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, посилить всі тренди і дасть результати, кульмінації. Варто звернути увагу на сім’ю і будинок (нерухомість), кар’єру, досягнення і цілі. Можете отримати результати або прийняти рішення про те, що робити далі. Хороший пік щоб завершувати, припиняти.

Показуйте свої знання на роботі, своєю обізнаністю заробите репутацію, проводьте переговори, велика користь від інформації і навчання для кар’єри і репутації з 20 по 23 травня.

З 21 травня по 4 червня більше спілкування, новин від друзів, можливості дізнатися нове про спільноти. Обговорюйте загальні плани з друзями та спільнотами. Хороший період для публічних виступів, промов.

З 30 травня по 2 червня зміцнюйте свою репутацію і відносини, інтимні і ділові. Тренд відповідний для серйозних покупок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

З 6 по 21 травня – інформація і навчання для кар’єри.

З 15 травня по 9 травня – час для ділових відносин, що впливають на статус і кар’єру.

З 15 травня по 19 липня – зміцнюйте і розширюйте робочу сферу і фінансову, займайтеся психологією.

З 16 травня по 2 липня – занепад сил, духовна активність.

Пік 18 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на будинок і сім’ю, кар’єру.

Гороскоп опублікований 02.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,478