Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Робота, відносини, здоров’я, розваги та збагачення за рахунок інших – це в гороскопі на січень для Лева основне. У любові і розвагах станете активніше, енергійніше, наполегливіше і більше енергії для творчості. Легше буде вирішувати боргові питання і збагачуватися за рахунок інших, хоча будуть і проблемні дні. Багато подій на роботі, з обов’язками і проектами, новинами. Несподівані зміни в сфері відносин в кінці січня.

З 19 грудня бережіть здоров’я, зміни на роботі, змінюйте свої звички по 9 лютого або до березня. З 20 грудня по 13 січня відносини. З 29 грудня по 16 січня роботу і здоров’я.

З 1 по 4 січня думайте про масштабні проекти, ідеї та плани для роботи і здоров’я. Якщо буде можливість укладайте угоди і проводьте переговори, вирушайте в поїздки.

З 3 січня буде приплив енергії, фізичних сил, азартність, схильності до ризику і діям по 16 лютого. В якійсь мірі цей період подіє на здоров’я, дасть життєву енергію. Найсильніше період буде діяти на Вашу азартність, схильність ризикувати, більше енергії будете витрачати на свої захоплення і розваги. Розвивайте свою творчість, творчі проекти та ідеї. Леви активніше будуть в любовних питаннях, наполегливіше, зросте сексуальність. Активніше будете в вихованні дітей. Період сприятливий і середньостроковий, але в кінці січня кілька негативних трендів.

З 7 по 13 січня виступайте на роботі, перед клієнтами і співробітниками, робіть презентації проектів, показуйте свої достоїнства. У ці дні Леви можуть сяяти своїми знаннями і не тільки на роботі. Дні товариськості і інтелектуального тонусу.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – під час піку, і можливо до 15 січня, кульмінації і результати, рішення. Пік нейтральний, зміни, результати і рішення, які він принесе можуть бути сприятливими чи ні. Найсильніше пік торкнеться здоров’я, психологічний стан, роботу, обов’язки, Ваші таємниці. Бережіть своє здоров’я, краще не робити операцій або тільки якщо є необхідність, серйозно ставитеся до здоров’я. Таємниці можуть бути тендітні, але можете дізнатися щось важливе про себе або про інших, про своє здоров’я і роботі найбільше інформації. Завершення проектів або рішення про проекти, клієнтів, співробітників. Можете отримати або втратити роботу. Під час піку будете дуже похмурі, депресія, розчарування. Бережіть свої таємниці і секрети, те що приховуєте від інших, але можете спробувати дізнатися секрети інших. Можуть бути духовні дні, релігійні.

З серпня 2019 року у Вас сповільнилися зміни в житті, але стало більше бажань змін всередині Вас, особливо це помітно по бажанням змін у відносинах і кар’єрі. З 11 січня 2020 року зміни вийдуть назовні, більш швидкий розвиток важливих відносин і кар’єри, зміни Вашої репутації і пошани.

З 13 січня по 7 лютого легше буде з позиковими засобами, брати гроші в борг або повертати борги, попросити і домовитися про пролонгацію або зменшення боргів. З боржниками теж стосунки стануть кращими, легше зможете витребувати борги. За рахунок інших людей зможете збагачуватися – це підтримка від інших, чужі інвестиції, спадок, виплати. У судах можете вирішити проблеми своїх боргів і виплат, але краще в переговорах, не доводячи до судів. Тільки в кінці січня складні дні.

З 16 січня по 3 лютого період товариськості для Левів, переговори, новини, дізнаєтеся багато нового про себе та інших людей. Період дасть новин та інформації про Ваших відносинах, ворогів, партнерах, тих хто Вам важливий. Слушна нагода для важливих переговорів, угод, дізнавайтеся потрібну Вам інформацію.

З 21 по 25 січня обережніше з репутацією, публічним поведінкою, кар’єрою і відносинами з іншими людьми. Занадто багато бажання свободи і змін, незвичайних вчинків і поведінки, схильності порушувати і руйнувати, бунтувати в цьому. Самі Леви будуть занадто мінливі і можуть порушувати суспільні правила, мораль. Бажання татуювань або інших нестандартних способів вираження своєї зовнішності, вираження себе.

З 23 по 30 січня стережіться конфліктів в і через любов, розваг, творчості, боргів, витрат, прохань про допомогу і підтримки інших людей. Конфлікти можуть бути і з-за інших питань та інших сферах життя, це конфліктні дні. Несприятливі для судів, боргів, творчості, вагітності, відносин з дітьми та коханими. Ризик для любовних романів.

З 25 по 31 січня додатковий негативний тренд для любові, розваг, чужих коштів, підтримки. Це ще один конфліктний тренд. Він буде впливати на сексуальність, сексуальні бажання, незібраність і нерозбірливість в цьому. І під час нього можуть бути травми фізичні або емоційні.

Найважливіший пік для початку нових відносин або змін у відносинах, в 2020 році для Лева – 25 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік буде емоційним, мінливим, бунтарським, може руйнувати або звільняти (не тільки у відносинах). Непогані партнерські відносини може зруйнувати або дати тріщини, несподівані зміни і бажання у відносинах. Якщо Ви самотні, то можете знайти відносини або змінити своє ставлення до відносин. Потрібно бути обережніше за все з відносинами, які впливають на Вашу репутацію і владу, кар’єру, шану. Пік сприятливий тільки тим Левам, які хочуть розірвати або вкрай змінити відносини, тим хто хоче знайти нові. А Левам у відносинах він небезпечний. Бійтеся ворогів, втрати партнерів, розривів дорогих Вам відносин через дурні вчинки або скандали.

З 26 по 29 січня обережніше з боргами і витратами. Дні романтичні, краще відпочивати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – енергійність, азартність, творча і любовна енергія.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, здоров’я, таємниці, робота.

З 13 січня по 7 лютого – чужі кошти, борги, виплати.

З 16 січня по 3 лютого – інформація про важливі відносинах.

Пік 25 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 – несподіване нове, акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 27 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,413