Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Роботи, клопоти, здоров’я будуть основними питаннями в гороскопі на січень. Цей місяць, ближче до кінця, посилить питання відносин, дозволить їх оновити. А в самому кінці настане період захоплень і розваг, прилив невеликий сил, творчості, романів. Сам по собі січень не надто важливий для Львів, місяць сприятливий, з напругою лише в середині січня.

Вас чекає багато справ, турбот, завдань на роботі і зі здоров’ям, може навіть в якійсь мірі оновлення цього всього (а 16 січня ще й додаток нового) з 11 січня по 1 лютого. Багато новин про роботу, співробітників, завдання і здоров’я. В цілому період сприятливий для продуктивної праці, але потрібно бути обережніше і уважніше з 27 по 30 число.

Напружений період, коли необхідно бути обережніше зі своїм егоїзмом, бажанням себе показати, вимогливістю до партнерів і відносинам, імовірна поспішність у відносинах, а так само обережніше бути з фінансовими питаннями, покупками дорогих предметів з 12 по 17 січня. Ваш егоїзм і вимогливість до партнерів і прибуткам може бути занадто завищений в ці дні. Можете робити незвичайні, навіть для себе, вчинки. Найбільша напруга в стосунках, любові, фінансах, роботі і здоров’я.

Пік 16 січня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 спад, новий етап і можливості для здоров’я, роботи, нових завдань і обов’язків. Можете раптово вирішити завести кота, взятися за складний проект, кинути або знайти роботу. Період погано прогнозований, багато емоцій і фрустрацій між бажанням все стримати і зруйнувати.

З 18 січня по 11 лютого період відносин, більше уваги партнерам і схильності до компромісів, бажання сподобатися іншим. Вдалі дні для інтимних відносин, оновити свою любов або оволодіти новою, поліпшити існуючу. Час розібратися в улюблених, а може бути забути стару любов. Вдалий період і для ділового співробітництва, пошуку компромісів і істини, судових розглядів.

Більше азарту в Вашому житті, більше реалізації творчих бажань, активність у творчості і захоплення, романах з 27 січня по 18 березня. Прилив сил, віри. Працюйте над своїми проектами, захопленнями. Можете бути занадто наполегливі в романах або, навпаки, міняти їх дуже швидко.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Лева

З 11 січня по 1 лютого – багато турбот і робіт.

16 січня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 спад – нове, події, в роботі і здоров’я.

З 18 січня по 11 лютого – хороший період для відносин.

З 27 січня по 18 березня – більше енергії і акценту на захоплення.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,177