Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Леви, будьте обережні зі своїм здоров’ям. А так само з обов’язками, Ви можете зараз відкусити шматок обов’язків, яким вдавитеся! Всього має бути в міру. Ще не встигне пройти перші 3 дні нового року, як Ви візьметеся за справу. На роботі буде завал, потрібно буде переглядати договори, уточнювати у клієнтів про угоди. Найчастіше Леви найщасливіші і оптимістичні люди, крутіше них тільки Стрілець і Овен, така собі астрологічна трійка життєрадісних («дурнів» як думають сумні Козеріги). Але вже з 1го січня Левам потрібно бути більш реалістичними, показати іншим, що Ви дуже серйозна і прагматична людина, що вміє тримати себе в руках, що Ви можете бачити речі, такими якими вони є насправді, а не такими, як Ви сподіваєтеся, щоб вони були. Але початок місяця буде не дружнім для Вас, слабкі ланки в Вашій долі, практично у всіх сферах, відносинах, підприємствах, Ви почнете виявляти тріщини, які потрібно буде виправити. Клієнти будуть вимогливими, але потрібно буде виправдовувати їх очікування, потрібно буде зосередиться, набратися рішучості, показати що Ви досвідчений менеджер, і знайти ниточки, якими зможете управляти своїми підлеглими і оточенням.

Якщо Вам потрібно поїхати по роботі, перевірте свій маршрут, документи які Ви з собою повинні взяти, і де Вам можна буде зупинитися, а після перевірте ще раз, потрібно бути готовим до будь-яких несподіванок. А ось, якщо Ви запланували поїхати для розваг і любові, ймовірно, поїздка буде не з солодких.

15 січня Ви відчуєте на собі величезний тиск, що залишилося дуже мало часу, щоб закінчити почате, можливе відкриття таємниць. Кінець грудня, також, не буде спокійним для Вас. Вірогідні зіткнення інтересів з людьми, сварки будуть доходити до крайнощів, відносини можуть бути вкрай крихкими, Ви будете заводитися впівоберта.

Відпочити у Вас може вийти 11-12 січня, може виникнути бажання відвідати масовий захід або побути з друзями.

Починаючи з 19 січня Вашу увагу буде звернено до відносин. Справи підуть на поправку, настрій покращитися. Одна з найвдаліших дат для Вас – 30 січня, слід очікувати приємний сюрприз, від Вашого чоловіка, партнера.

Найважливіші дати в гороскопі для Лева в січні 2014

Хороші дати в січні: 11-12, 16-17, 25-26, 29-30.

1 січня – перша половина місяця буде сповнена турбот, слід звернути увагу і на здоров’я, воно може підвести.

15 січня – Вам захочеться самотності і відпочинку, можуть спливти назовні таємниці.

11 січня – якщо у Вас були проблеми зі здоров’ям, воно покращитися в цей день (плюс мінус 2 дні). Так само слід очікувати і стабілізації з турботами.

16 січня, а так само 29-31 січня – Вас чекає щось раптове, якась можливість, поїздка, знайомство, новина.

30 січня – плюс 2 тижні – все Вашу увагу буде звернено до партнерів.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,316