Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Бережіть здоров’я, остерігайтеся конфліктів на роботі, небезпека для таємних романів, можуть бути витрати і незадоволення відносинами, порушення правил. Насичений місяць і важливий для Левів, багато різної інформації, можливість почати щось важливе в житті.

З 3 квітня по 7 серпня у Вас період харизми, період для публіки і дружби. З 28 травня по 5 серпня плітки і таємне спілкування, таємні знання. З 3 червня по 3 серпня зміни в роботі і здоров’я. З 27 червня по 7 січня прилив енергії, більше сил проповідувати і навчати як жити іншим, але менше бажання вчиться у інших, хоча можете зайнятися успішно саморозвитком, оновити свій світогляд і життєву філософію. З 13 липня по 23 серпня розвиток в сферах роботи, боргів, здоров’я, психології, допомоги матеріальної та психологічної.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків для Левів у 2020 році, більше помітне Левам народженим під час піку, кульмінації, рішення, новини, результати, завершення. Цей пік може бути звільняє, що руйнує, раптові зміни в житті і бажаннях, несподівані вчинки і події. Акцент на Вас і Ваших відносинах.

З 5 по 20 серпня інтелектуальний тонус, можливість виступати перед іншими, ораторські вміння, зможете впливати словом на інших людей. Ще період принесе багато новин, знайомств, поїздок.

З 7 серпня по 6 вересня відпочивайте, особливо відпочивайте після 24 серпня (коли почнуться найгірші тренди). Під час цього періоду можуть бути таємні романи, таємні домовленості, намагайтеся бути обережніше з цим після 24 числа. До 24 числа період дасть душевної гармонії, спокою, після може бути дратівливість і невелика депресія.

З 8 по 19 серпня остерігайтеся конфліктів на роботі, не робіть операцій, може виникнути бажання позбуватися від чогось на роботі і зі здоров’ям, але не поспішайте. Можуть бути філософські фрустрації, релігійні, світоглядні.

З 13 по 19 серпня багато енергії, фізичних сил, активності і дій. Розвивайтеся, відстоюйте свої бажання і права, але намагайтеся не конфліктувати.

З 15 серпня по 13 січня 2021 року сповільнюватися або повернуться старі зміни в цілях, кар’єрі, досягнення. Фоновий період, не особливо важливий.

З 15 по 19 серпня виступайте на публіці, проводьте переговори, покажіть свої знання.

З 18 серпня по 3 вересня не конфліктуйте на роботі, особливо з керівництвом, бережіть своє здоров’я і остерігайтеся великих навантажень.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший пік для початку нового життя Левам, найбільш важливий тим, хто народився в ці дні. Нові бажання, нові вчинки, можливості або важливі новини. Змінюйте своє життя, починайте нове життя. Пік сприятливий. Тільки в роботі остерігайтеся конфліктів з керівництвом.

З 20 серпня по 5 вересня дізнаєтеся більше про свої багатства, колекціях, джерелах доходів. Можна зайнятися торгівлею, переговорами, угодами, відрядженнями. Вивчайте щось для збагачення.

З 24 по 27 серпня обережніше з таємними романами і романами на роботі, можуть бути розчарування в роботі, витрати.

З 28 серпня по 1 вересня знову треба побоюватися проблем з таємними романами і конфліктів на роботі. У відносинах буде присутній образливість, бажання змін, ревнощі. Можуть бути втрати грошей.

З 31 серпня по 4 вересня багато енергії для змін в сферах багатства, кар’єри, професії, цінностей.

З 31 липня по 4 вересня в стосунках і фінансах можуть бути незадоволеності і обмеження. Не витрачайте багато грошей. Обережніше з таємними романами і відносинах на роботі.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на доходи і витрати, інвестиції, допомога від інших, борги. Можуть бути результати в цьому. Пік посилить тренди, намагайтеся багато не витрачати і не брати в борг.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на життя і відносини.

З 5 по 20 серпня – багато товариськості і інтелектуальний тонус.

З 7 серпня по 6 вересня – відпочивайте, таємні відносини.

З 15 серпня по 13 січня – уповільнення змін в кар’єрі і цілях, повернення старих змін.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове в житті і важливі новини.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація для збагачення.

Гороскоп Опубліковано 6 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,166