Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Багато важливих періодів почалися у Левів в минулому місяці і триватимуть в гороскопі на серпень. Місяць дуже хороший для Левів, гороскоп на серпень блискучий, багато можливостей, енергії, харизми, творчих сил і любовних тем. Місяць тільки початися може несподівано, мінлива, може бути трохи негативно. Але потім тільки сприятливі вказівки. Займіться собою і відносинами – це краще і ефективніше за все.

З 2 липня по 18 серпня багато енергії і фізичних сил, дуже важливий період і описаний в минулому гороскопі. З 19 липня по 11 серпня таємна інформація та про таємне. З 28 липня по 21 серпня харизма і відносини, ще один дуже важливий період для Левів в гороскопі і описаний в минулому.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, найважливіший пік для Левів у цьому році, особливо для тих хто народилися під час піку. Пік посилить тренд, будуть несподівані події, нестандартні вчинки, егоцентричні бажання, порушення. Пік небезпечний для кар’єри і репутації, цілей на майбутнє. Будете бажати занадто багато свободи. Занадто багато свавілля в ці дні, бажання змін. Але все ж, все що станеться в ці дні буде мати важливе значення для Вас, проекти, розпочаті зараз, можуть швидко бути закинуті або будуть довгостроковими. Зміни в житті можете почати самі, а можуть бути і зовнішні. Події можуть відбуватися у всіх сферах, але небезпечніше за все для кар’єри, репутації, відносин, дітей, творчості, любові, цілей, самовираження. Можете зважитися змінити свою зовнішність і імідж.

З 5 по 9 серпня багато успіху і удачі, багато енергії, великі можливості і шанси. Особливо для відносин любовних, творчості, захоплень. Час розширювати себе і свої бажання.

З 7 по 21 серпня харизма, публічний успіх, багато творчої енергії, можливості для нових відносин. Варто показати свої почуття в любові, в бізнесі варто показати свої бажання і гідності. Робіть покупки, збагачуйтесь, укладайте угоди. Змінюйте свій імідж. Дуже любовний тренд. Оновить всі види відносин і почуттів.

З 7 по 10 серпня ще один романтичний тренд. Можна здійснювати дуже дорогі покупки, які Ви бажаєте. Можете укладати важливі угоди ділові. Гарний час розвивати всі види відносин.

З 11 по 28 серпня інтелектуальний тонус, для навчання, спілкування, публіцистики. Особливо хороший для поетів і письменників, тих хто любить виступати перед публікою і творить інтелектом. Але і всім іншим Левам цей період принесе багато інформації, можливості навчатися новому, новин, спілкування, поїздок.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, усвідомлення, результати. Для Левів величезний акцент на відносини, ділові, особисті, ворожі. Можливість прийняти рішення, щось завершити, щось продовжити, забути старе. Приймайте рішення про себе і відносинах. Хороші дні для важливих вчинків і рішень.

З 18 серпня по 4 жовтня активніше будете з багатством, більше станете витрачати і заробляти. У серпні є можливість для сприятливих інвестицій і заробітків, відстояти свої права, реалізувати проекти, оновити джерела доходів. А ось у вересні можуть бути конфлікти і витрати.

З 21 серпня по 14 вересня оновлення фінансової сфери і багатства, інвестиції, накопичення, вчинення важливих покупок. У серпні чреда сприятливих трендів, коли зможете стати багатшими або зробити корисні придбання. У вересні чреда негативних трендів, витрат і втрат.

З 21 по 27 серпня перший сприятливий тренд для збагачення. Багато енергії для роботи, беріться за складні проекти і переговори, можна зайнятися судами і відносинами з конкурентами і ворогами. Це так само і романтичний тренд.

З 25 по 28 серпня здійснювати несподівані інвестиції і покупки, використовуйте всі можливості для збагачення.

З 25 по 31 серпня багато енергії для збагачення, роботи над проектами.

З 27 серпня по 8 вересня ще один енергійний тренд для збагачення, гарний час для важливих проектів і переговорів, відстояти свої права і показати себе.

З 28 серпня по 14 вересня період дасть інформацію про багатство, можливість вивчити свої накопичення і багатство, дізнатися нові способи для збагачення. Інформація та знання для збагачення. Гарний час для підвищення своєї кваліфікації робочої і знань.

З 28 по 31 серпня можете несподівано змінити себе, свої цілі, способи заробітків, ділові переговори. Тренд дасть енергію, але принесе зміни.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини і нові можливості. Акцент на доходи, накопичення, Ваше багатство, інвестиції, джерела доходів і заробітки. Час починати щось нове.

З 31 серпня по 3 вересня хороший тренд для важливих переговорів і договорів щодо багатства і кар’єри, статусу. Можете зміцнити відносини з керівництвом і клієнтами. Для особистих відносин період теж відповідний, щоб зміцнити їх. Можна здійснювати капітальні покупки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, нове життя і раптові зміни.

З 11 по 28 серпня – інтелектуальний тонус, багато новин.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, прийняття рішень, акцент на Вас і відносини.

З 18 серпня по 4 жовтня – активний період для багатства.

З 21 серпня по 14 вересня – оновлення багатства.

З 28 серпня по 14 вересня – інформація про багатство.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, можливості для багатства.

Гороскоп опублікований 01.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,386